Jump to content
Dogomania

Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!


ilon_n

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marycha35']Czekam jeszcze na odpowiedź z paru Fundacji, może się zdeklarują! A ta dziewczyna to Borówka16:), ale zostaw jak jest, może ja też coś zabiorę jak będzie trzeba:)[/QUOTE]
No, widzę Maryś, że mnie już jako DT zgłosiłaś ;)
Ja preferuję na DT yorkowatego-to moi faworyci, chiłka może np. też ewentualnie być ;)

Link to comment
Share on other sites

Też jestem zdania, aby wątek rozdzielić! Faktycznie zapomnieliśmy o malcach :oops:

Swoją drogą nie ma co myślęć jakie psy są, może jest ich mnustwo i to z każdej rasy to o tym dowiemy się pójźniej i o nich będziemy walczyć, narazie myślę że powinniśmy skupić się na tych 21- pieskach!! Dobrze by też było najpierw napisać( może do każdego DT ) jakie to są rasy i w jakich stanach zdrowotnych. Ja pisałam że mogę wziąć każdego pieska grunt że szczeniaka, nie musi koniecznie być to spaniel!!

Link to comment
Share on other sites

Witam, prawdopodobnie (nic pewnego) mogłabym znaleść DT dla Onka lub Donka, tylko muszę uzyskać od Was kilka informacji. W grę na DS wchodzi szczeniak-pies, w jakim stanie są tamte psy, czy istnieje możliwość dowozu psa do Warszawy, z tamtąd już zabierzemy psa do ewentualnego, przyszłego właściciela. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam odpowiedz od Fundacji SOS Bokserom, gdyby tam była ta rasa, mam dać znać, Państwo obiecali pomoc. Prosimy o info co z maluszkami, jak sobie radzą, czy dalej tak pięknie zdrowieją? Myślę, że musimy wykazać się wyrozumiałością i dać trochę czasu osobom odpowiedzialnym za akcję oraz wykazać własną inicjatywę w pewnych kwestiach. Ludziki, no jak może wyglądać sprawa transportu. Najpewniej w ramach współpracy, pomocy dogomaniackiej. Nikt nam pieniędzy na benzynę nie da, tak myślę. Dziada można obciążyć wszystkimi kosztami, ale czy wyegzekwujemy te pieniądze, kiedy? Pewnie kto będzie miał samochód, pieniądze i chęć to się po psy zjawi. Jeśli macie jakieś pomysły, walcie śmiało! Co sto głów to nie jedna:) Może mamy szansę na jakieś dofinansowanie, ale skąd? Dajcie znać. Może macie doświadczenie w takich sytuacjach?

Link to comment
Share on other sites

Karollek, nic niestety nie wiemy, najpewniej psy są w złej kondycji. Te uratowane przez dziewczyny tu na wątku były w stanie opłakanym, ale udało im się pomóc. Transport może być problemem nie lada, gdyż funduszy nań nie mamy:( Trzeba coś wykombinować. Być może jak będziemy wiedzieli co i jak już po przeprowadzonej akcji połączymy przewozy psów. Nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

witam wszystkich, jestem tu nowa, ale...co do interwencji to chociaż telefonicznie mógłby wspomóc, tak sądzę, P.Grzegorz z Pogotowia i Straży dla Zwierząt z Trzcianki, ja mogę nagłośnić akcje lokalnie, mamy 4 duże psiaki więc na DT na razie małe szanse, ale deklaruje pomoc finansową. Tragedia, brak słów, że na to nie ma prawa, ach i mogę wysłać patrol specjalny...na rozmowę w Panem , tacy tam koledzy z wronek, itp...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Prawda jest taka, że jedno co jest pewne to, że psy są w potrzebie, cierpią, a koleś zarabia na ich krzywdzie. Reszta, logistyka, finanse to wynik naszych działań na bieżąco tu. Więc niech będzie dużo pytań, to zawsze dobrze każdej sprawie robi, ale i dużo propozycji, odpowiedzi:) Dogomaniacy, kto jak nie my???;)

Link to comment
Share on other sites

Podliczyłam, gdzie nie gdzie grubo szacując, że mamy miejsce dla około 30 psów dorosłych rasy dowolnej (w tym ONki/DONki, uwzględniam tu 15 psów trafiających łącznie do 3 schronisk!!) + miejsca dedykowane dla Husky+Labki+Benek+Kaukaz z tego co konkretnie wiadomo, że jest w tym pseudo.

Ponadto lista DT dla szczeniaków - choć tych zupełnie nie wiadomo ile tam jest aktualnie ..

Pozostaje też do ogarnięcia problem logistyczny .. ale bez konkretnego terminu pewnie trudno o tym komukolwiek decydować ..



wklejam mini-aktualizację

[B][COLOR=red]FUNDACJE ORAZ STOWARZYSZENIA (i SCHRONISKA)[/COLOR][/B]
* Fundacja Aurea od Golden Retrieverów - kilka psów
* Stowarzyszenie od Rottweilerów - kilka szczeniorów lub dorosłych psów
* Fundacja "Pomagamy Razem" - kilka psów
* Kojce dla Labradorów
* Fundacja SOS Bokserom – boksery jeśli są
* Bernardyny w Potrzebie – 1 bernardyn
* Schronisko/hotel w Szczecinku - 2 DONki/ONki
* Serwis adopcyjny Husky Adopcje - 3-4 sunie husky, 2 samce plus szczeniaki, badz jezeli nie bedzie hasiorów, to prawdopodobnie 2 sunie ONki
[FONT=&quot]* Schronisko w Brodnicy, Toruniu i Bydgoszczy – 15 psów[/FONT]

[FONT=&quot]----------------------

[B][COLOR=red]DOMY TYMCZASOWE:[/COLOR][/B]
* [B]sharon[/B] - DT dla szczeniaka/spaniela
* [B]furciaczek[/B] - DT dla yorków oraz jednego CC (jak będzie)
* [B]Rinuś[/B] - załatwi być może DT dla Spaniela
* [B]vena&vivi[/B] - DT u dziewczyny dla kauzaka, Dogi
* [B]beka [/B]- DT dla 2 szczeniaków DON (2-4 miesięcznych)
* [B]BBeta[/B] - DT dla szczeniaka spaniela [/FONT][FONT=&quot](być może, czekamy na odp.)[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]* [B]Marycha35[/B] - DT u dziewczyny dla psiaka małej rasy[/FONT][FONT=&quot]
* [B]jaanna019[/B] - DT dla 2-3 szczeniaków spanieli bądź yorków[/FONT]

[B][COLOR=red]Do ogarnięcia całej pseudo wciąż brakuje połowy miejsc .. na chwilę obecną nie mamy gdzie ich wyciągnąć .. !!??!!??!

HELP!!!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#ff0000]FUNDACJE ORAZ STOWARZYSZENIA (i SCHRONISKA)
[/COLOR][/B]* Fundacja Aurea od Golden Retrieverów - kilka psów
* Stowarzyszenie od Rottweilerów - kilka szczeniorów lub dorosłych psów
* Fundacja "Pomagamy Razem" - kilka psów
* Kojce dla Labradorów
* Fundacja SOS Bokserom – boksery jeśli są
* Bernardyny w Potrzebie – 1 bernardyn
* Schronisko/hotel w Szczecinku - 2 DONki/ONki
* Serwis adopcyjny Husky Adopcje - 3-4 sunie husky, 2 samce plus szczeniaki, badz jezeli nie bedzie hasiorów, to prawdopodobnie 2 sunie ONki
[FONT=&quot]* Schronisko w Brodnicy, Toruniu i Bydgoszczy – 15 psów[/FONT]

[FONT=&quot]----------------------

[B][COLOR=red]DOMY TYMCZASOWE:[/COLOR][/B]
* [B]sharon[/B] - DT dla szczeniaka/spaniela
* [B]furciaczek[/B] - DT dla yorków oraz jednego CC (jak będzie)
* [B]Rinuś[/B] - załatwi być może DT dla Spaniela
* [B]vena&vivi[/B] - DT u dziewczyny dla ONka, Dogi
* [B]beka [/B]- DT dla 2 szczeniaków DON (2-4 miesięcznych)
* [B]BBeta[/B] - DT dla szczeniaka spaniela [/FONT][FONT=&quot](być może, czekamy na odp.)[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]* [B]Marycha35[/B] - DT u dziewczyny dla psiaka małej rasy[/FONT][FONT=&quot]
* [B]jaanna019[/B] - DT dla 2-3 szczeniaków spanieli bądź yorków[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]vena&vivi[/B] napisałam, że zamiast kaukaza dziewczyna bierze ONka. Całą akcją kieruje [B]ilon_n[/B] (przynajmniej tak mi się wydaje). Cieszę się, że już niedługo te suczki nie będą cierpieć i rodzić szczeniaki co cieczkę, a psy nie będą reproduktorami...

Link to comment
Share on other sites

Cholerka,
dzwonił właśnie Grześ B. - nie da rady dziś dotrzeć do Lipna .. zasypało ich śniegiem i stał w korku 2.5 h na odcinku 40km .. zawrócił, bo za dużo kolizji .. wizytę w Lipnie przełozył na wtorek!! ale do tego czasu wyśle wszystkie korekty do prokuratury oraz IW ..

tymczasem kochani musimy dopiąć deklaracje DT dla wszystkich psiaków .. wciąż brakuje około połowy ..

ja dorzucam info:
Kaja69 - DT dla DONka i 1 mniejszego psa

szukamy dalej!!
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][B][COLOR=#ff0000]FUNDACJE ORAZ STOWARZYSZENIA (i SCHRONISKA)[/COLOR][/B]
* Fundacja Aurea od Golden Retrieverów - kilka psów
* Stowarzyszenie od Rottweilerów - kilka szczeniorów lub dorosłych psów
* Fundacja "Pomagamy Razem" - kilka psów
* Kojce dla Labradorów
* Fundacja SOS Bokserom – boksery jeśli są
* Bernardyny w Potrzebie – 1 bernardyn
* Schronisko/hotel w Szczecinku - 2 DONki/ONki
* Serwis adopcyjny Husky Adopcje - 3-4 sunie husky, 2 samce plus szczeniaki, badz jezeli nie bedzie hasiorów, to prawdopodobnie 2 sunie ONki
[FONT=&quot]* Schronisko w Brodnicy, Toruniu i Bydgoszczy – 15 psów[/FONT]

[FONT=&quot]----------------------[/FONT]

[FONT=&quot][B][COLOR=red]DOMY TYMCZASOWE:[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=&quot]* [B]sharon[/B] - DT dla szczeniaka/spaniela[/FONT]
[FONT=&quot]* [B]furciaczek[/B] - DT dla yorków oraz jednego CC (jak będzie)[/FONT]
[FONT=&quot]* [B]Rinuś[/B] - załatwi być może DT dla Spaniela [/FONT]
[FONT=&quot]* [B]vena&vivi[/B] - DT u dziewczyny dla ONka, Dogi [/FONT]
[FONT=&quot]* [B]beka [/B]- DT dla 2 szczeniaków DON (2-4 miesięcznych)[/FONT]
[FONT=&quot]* [B]BBeta[/B] - DT dla szczeniaka spaniela [/FONT][FONT=&quot][SIZE=1](być może, czekamy na odp.)[/SIZE][/FONT]
[FONT=&quot]* [B]Marycha35[/B] - DT u dziewczyny dla psiaka małej rasy[/FONT]
[FONT=&quot]* [B]jaanna019[/B] - DT dla 2-3 szczeniaków spanieli bądź yorków[/FONT]
* [B]Kaja69[/B] - DT dla DONka i 1 mniejszego psa
* [B]józwa - [/B]DT dla 2 szczeniaków spanieli
* [B]caromina[/B] - DT dla szczeniaka husky

Popytajcie znajomych, czy nie wezmą psa na DT!!! Pytaliście skąd info o Mastiffach.. znalazłam na forum, a oto cytat z tego forum: [I]"Są owczarki, bernardyny, mastify, spaniele, husky slowem przedstawiciele każdej rasy, ktora „sie sprzedaje” .[/I]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Dogrywajcie bo mnie trochę cholera bierze, nic nie wiadomo, na pytania nie odpowiadacie. Ja oczekuję jasnej sytuacji i rozwiązań logistycznych oraz finansowych. Mój tel. 505978439. Jeśli potrzebujecie mojej pomocy w przyjęciu psów na dt to proszę ze mną ustalić warunki tego pobytu, bo jak do tej pory cisza.

Link to comment
Share on other sites

jaanna a jakie mamy dac rozwiązania?? nie wiem jak finasowo to wyglada, ilon jest osoba "prywatną" finansowac nie będzie. Nie rozumiem -wiem, że jest wiele pytań ale to pseudo i dopuki psów się nie zabierze nic nie będzie wiadomo.ja dostaje pytanie a jak pies sie zachowuje, czy agresyny, czy mocno wyniszczony -kuźwa to nie dom prywatny tylko deb..., który ma wsiow dupie. Zadna z nas z nim kawy nie piła i miło nie rozmawiała.Ilon stara sie jakos to zorganizować, kombinuje, załatwia -tu bedzie wiele niejasności, nie oczekuj cudów.

Link to comment
Share on other sites

Jak to ilon_n osoba prywatna?! To kto do jasnej zajmuje się sprawą? Jaka organizacja? Dużo mi się tu ciśnie ale dla dobra tych psów nie napiszę. Tu nie można nic na łapu capu!! To są żywe istoty czy ktoś o tym zapomniał? Muszą jeść i być leczone! I co osoba prywatna osobie prywatnej daje na bezterminowe dt bez możliwości wyadopotawnia psu, które to dt na swój koszt będzie karmić, leczyć i transportować? Komuś się tu coś chyba...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...