Jump to content
Dogomania

Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!


ilon_n

Recommended Posts

Ada44 a mogę prosić, żebyś o tej petycji też powiedziała. Akcja ma na celu zmianę prawa, tych śmiesznych kar dla zwyrodnialców męczących zwierzęta:
[URL]http://stop-krzywdzeniuzwierzat.blogspot.com/[/URL]
[URL]http://www.koalicja.org.pl/[/URL]
trzeba zebrać 100 tyś. podpisów, wtedy taki gnój jak ten od pseudohodowli pójdzie siedzieć, a nie będzie zarabiał na krzywdzie psiej

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marycha35']Ada44 a mogę prosić, żebyś o tej petycji też powiedziała. Akcja ma na celu zmianę prawa, tych śmiesznych kar dla zwyrodnialców męczących zwierzęta:
[URL]http://stop-krzywdzeniuzwierzat.blogspot.com/[/URL]
[URL]http://www.koalicja.org.pl/[/URL]
trzeba zebrać 100 tyś. podpisów, wtedy taki gnój jak ten od pseudohodowli pójdzie siedzieć, a nie będzie zarabiał na krzywdzie psiej[/QUOTE]
- ok, przesyłam do mediów z prośbą o nagłośnienie

Link to comment
Share on other sites

[U][COLOR=red][B]ciotki ALARM !!!! [COLOR=blue]bezdomna sunia urodziła 7 maluchów[/COLOR].POMOCY!!![/B][/COLOR][/U]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/201396-%C5%81%C3%B3d%C5%BA-bezdomna-sunia-i-7-szczeniak%C3%B3w%21%21PILNIE-DT-potrzbna-KASA-%28**B%C5%81AGAM-O-POMOC-**?p=16229478&posted=1#post16229478"]http://www.dogomania.pl/threads/201396-%C5%81%C3%B3d%C5%BA-bezdomna-sunia-i-7-szczeniak%C3%B3w!!PILNIE-DT-potrzbna-KASA-%28**B%C5%81AGAM-O-POMOC-**?p=16229478&posted=1#post16229478[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dakotka']już wyjaśniam:
.................................
to co zastały na miejscu poraziło je - tam rozgrywa się horror z udziałem zwierząt
te dwa skatowane i konające szczenięta leżały w śniegu kobiety wręcz ubłagały faceta - zgodził się tylko je sprzedać - podpisał oświadczenie
w chwili obecnej sporządzane są notatki i czekają na decyzję o interwencyjnym zabraniu WSZYSTKICH psów - okoliczne schroniska są poinformowane i chyba przygotowane
będziemy miały wszystkie dokumenty związane z obdukcja tych dwóch malców
z racji tego że koszty leczenia będą po stronie Fundacji i to my będziemy miały wystawione na nas faktury - jeśli dojdzie do rozprawy będziemy mogli występować jako oskarżyciel posiłkowy razem z .... jak macie jeszcze jakieś pytania, wątpliwości chętnie udzielę wszystkich wyjaśnień[/QUOTE]

Ale tak dlugo to trwa? My przy wejsciu z policja nie czekamy na decyzje sedziego wiecej niz godzine, dwie. Pare tygodni temu wlasnie od tagiego hodowcy zabralismy z Missouri 70 psow. Facet ma sprawe sadowa i pewnie pojdzie do pierdla.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']popieram propozycję - naprawdę cegiełki na allegro są bardzo pomocne i zawsze są jacyś dobrzy ludzie gotowi wesprzeć pokrzywdzone zwierzęta!


i też dodam od siebie, że chyba niestety w Polsce jest inaczej i gorzej z przeprowadzaniem takich akcji - USA mają o wiele sprawniejszy system prawny i kodeks karny i jak oglądam SPCA to aż im zazdroszczę - tam to naprawdę się idzie siedzieć za zaniedbanie psa, lub chociaż jest sprawa w sądzie a u nas...

ale na szczęście będziemy mogli to zmienić - widzę, że powyżej ktoś już wstawił, ale powtórzę link [URL="http://www.koalicja.org.pl/"]www.koalicja.org.pl[/URL][I][/I][/QUOTE]

My mamy cos takiego jak aspca ( tu dzialalam mieszkajac na Manhattanie) tylko ze z nami jedzie sheriff na interwencje i w zaleznosci od potrzeb dojezdzaja posilki policyjne ( tu jest lepiej niz aspca bo moze byc ich wiecej) albo policja juz na nas czeka na miejscu zdarzenia. Przy interwencjach zwiazanych z ringiem walk psow my przewaznie wchodzimy dopiero po brygadzie antynarkotykowej ( gdzie sa ringi tam sa zaklady i narkotyki). Policja tez wyprowadza w kajdankach wlascicieli psow, ktore zdechly ( takie brzydkie slowo) wskutek nie udzielonej im pomocy weterynaryjnej. Zeznaje w wielu sprawach sadowych przeciwko ludziom , ktorzy dopuscili sie przestepstwa w stosunku do zwierzat i jesli tylko jestesmy w stanie im to udowodnic ( a przewaznie jestesmy) to dostaja za swoje . W Polsce widze panuje nadal przeswiadczenie jak w sredniowieczu ale tez z nadzieja obserwuje , ze jest duzo WSPANIALYCH ludzi jak Wy dziewczyny tu na Dogo. Pozdrawiam.
P.S Moze jeszcze dam rade zajrzec tu przed wyjazdem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fashionista_ck']My mamy cos takiego jak aspca ( tu dzialalam mieszkajac na Manhattanie) tylko ze z nami jedzie sheriff na interwencje i w zaleznosci od potrzeb dojezdzaja posilki policyjne ( tu jest lepiej niz aspca bo moze byc ich wiecej) albo policja juz na nas czeka na miejscu zdarzenia. Przy interwencjach zwiazanych z ringiem walk psow my przewaznie wchodzimy dopiero po brygadzie antynarkotykowej ( gdzie sa ringi tam sa zaklady i narkotyki). Policja tez wyprowadza w kajdankach wlascicieli psow, ktore zdechly ( takie brzydkie slowo) wskutek nie udzielonej im pomocy weterynaryjnej. Zeznaje w wielu sprawach sadowych przeciwko ludziom , ktorzy dopuscili sie przestepstwa w stosunku do zwierzat i jesli tylko jestesmy w stanie im to udowodnic ( a przewaznie jestesmy) to dostaja za swoje . W Polsce widze panuje nadal przeswiadczenie jak w sredniowieczu ale tez z nadzieja obserwuje , ze jest duzo WSPANIALYCH ludzi jak Wy dziewczyny tu na Dogo. Pozdrawiam.
P.S Moze jeszcze dam rade zajrzec tu przed wyjazdem.[/QUOTE]

wiem o ASPCA, a SPCA jest na pewno w Houston (nie wiem czy gdzieś jeszcze) - przynajmniej stamtąd emitowane są odcinki Animal Cops:)
miejmy nadzieję, że kiedyś u nas będzie tak jak za wielką wodą i naprawdę prawo będzie w końcu po stronie zwierzaków. Fajnie jest wiedzieć, że przynajmniej Wam w Stanach udaje się tych wszystkich zwyrodnialców załatwić i to z jakim rozmachem;) tam to dopiero człowiek może mieć dziką satysfakcję z załatwionej sprawy i skazanego gnojka, a nie po cichu marzyć, żeby takiego ... ktoś za jaja za samochodem ciągnął :angryy:

Powodzenia w dalszych działaniach i życzę wieluuu sukcesów w ratowaniu pokrzywdzonych i uziemianiu krzywdzących :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dakotka']KOCHANI !!!!

NA SOBOTĘ MOBILIZACJA PEŁNA !!!!!


PSY BĘDĄ ZABIERANE Z POSESJI SZAJBUSA!!!!!!!

każdy kto może i jest w miarę blisko[/QUOTE]

[B][I]Jak tam można dojechać nie mająć swojego auta? jest jakiś transport???????
Jak załatwię wolne na sobote to moge jechac pomóc jak i zrobić kilka zdjęć do sprawy sądowej![/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dakotka']KOCHANI !!!!

NA SOBOTĘ MOBILIZACJA PEŁNA !!!!!


PSY BĘDĄ ZABIERANE Z POSESJI SZAJBUSA!!!!!!!

każdy kto może i jest w miarę blisko[/QUOTE]


z racji odległości - niestety, ale trzymam bardzo bardzoooo mocno kciuki za udaną akcję!!!!
strasznie się cieszę, że udało się Wam to zorganizować!

przesyłam mizianko za uszkiem dla maluszków ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']kiedy będą odbierane psy? Przepraszam, ale nie mam czasu czytać wątku. Jak będą goldeny, to dajcie znać, fundacja [B]Aurea[/B] weźmie kilka goldeniastych. Zapisuję i śledzę wątek, w wolnej chwili podczytam.[/QUOTE]


Faith, wielkie dzięki!!
Proszę Cię o smska na mój tel (600915044), bo akurat w tej chwili nie wiadomo czy goldenkowe tam mają, ale na miejscu wszystko może się okazać, więc będę Cię alarmować w sobotę już z posesji jak znajdziemy goldeniaste.

[quote name='Rinuś'][B][I]Jak tam można dojechać nie mająć swojego auta? jest jakiś transport???????
Jak załatwię wolne na sobote to moge jechac pomóc jak i zrobić kilka zdjęć do sprawy sądowej![/I][/B][/QUOTE]

Rinuś, podobnie, proszę Cię o kontakt tel .. co prawda ja mam już komplet pasażerów, ale jedzie większa ekipa, więc na pewno znajdzie się dla Ciebie miejsce :)

nr tel do mnie w sygnaturze :)

Link to comment
Share on other sites

nie mam dobrych wiadomości:

[B][FONT=Arial][SIZE=5]na sobotę przygotowaliśmy się do akcji zabierania psów, przed chwilą dostałam informację, iż wójt odmówił wydania zarządzenia o zabraniu psów, stwierdził iż zwierzęta nie mają tam aż tak źle, ręcę opadają[/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...