Jump to content
Dogomania

Tina - Kto się zakocha w tej wspaniałej, kudłatej suczce? MA DS!


as_ko

Recommended Posts

Wczoraj jej węgel dałem wiec zobaczymy jutro,no i wsztrzymam sie z tym tabsem na robaki i z mokra karmą,po niej nie widac wogle żeby cos ja meczyło,może to z powodu zmiany miejsca zamieszkania,a jak mam jej to podac [B]NIFUROKSAZYD[/B] lub ENDI-EX,w kawałku kiełbasy:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 486
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Radziłabym pół Nifuroksazydu, przynajmniej takie dawkowanie mój wet zaleca, tudzież Smectę. N. można powtórzyć. Zero jedzenia mokrego, jedynie sucha karma + ew. siemię lniane na polepszenie pracy jelit. Dużo wody - ona dużo pije? Tabletkę nie w kiełbasie - otwieramy pysk, wkładamy psu głęboko na język tabletkę, zamykamy pysk i masujemy gardło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tomi34']Wczoraj jej węgel dałem wiec zobaczymy jutro,no i wsztrzymam sie z tym tabsem na robaki i z mokra karmą,po niej nie widac wogle żeby cos ja meczyło,może to z powodu zmiany miejsca zamieszkania,a jak mam jej to podac [B]NIFUROKSAZYD[/B] lub ENDI-EX,w kawałku kiełbasy:)[/QUOTE]

Dobra, jak masz węgiel - dawaj węgiel dzisiaj wieczorem i jutro rano po 1 tabletce.Odpuść nifuroksazyd (na razie).

Link to comment
Share on other sites

Sądze ze nic jej nie jest tylko suchego małpiszon nie chce bo konkurencji nie ma,wody pije tyle co normalny pies,nie bede jej głodził,niechce to nie,mam znajomego co ma 2 psy i tez suchej nie chciały jesc i leca na tych batonach mięsnych,zobacze na wieczornym spacerku czy daje ma żadkie,zabawne jest to ze jak dochodzimy do mojej klatki w bloku to zaczyna brykac jak tygrysek,aby tylko do domu nie isc:)tak samo w parku szaleje,ale nie moge jej spuscic ze smyczki bo najpewniej bym jej juz nie złapał.Wczoraj jak rano do pracy wychodziłem to mocno piszczała,ale dzisiaj juz mniej i nawet tapety nie zdarła przy drzwiach:).Dobra to jak bedzie wieczorem oki to jutro dam jej od robaków tabsa

Link to comment
Share on other sites

Muszę się wtrącić do wątku, bo inaczej umrę ze śmiechu! Historię Tiny śledzę w internecie od chwili jej pojawienia się, bo też uroda jest to powalająca! Co wieczór siadałam do komputera i czytałam o jej transporcie, przeżyciach i adopcji.
Jako stara psiara myślę, że sensacje żołądkowe mogą być choćby ze zmiany wody- moja Pusia drugiego dnia usmarowała się do połowy, a dodatkowy kłopot to złamany ogonek, którego nie może podnieść przy załatwianiu. Najlepszym sposobem na unormowanie stolca jest oczywiście podawanie suchej karmy, a Tinka najwyraźniej jest już rozkapryszona i humorzasta- zdrowy, [U]głodny[/U] pies ma kwadrans na jedzenie! Z batonami mam niezbyt dobre doświadczenia, zawierają sporo mielonych kości i mogą dawać podrażnienia jelit.
[B]Tomi34[/B], cieszę się, ze takie cudne stworzonko, jak Tina trafiło do wrażliwego i dobrego człowieka,z pewnością będziecie się kochać jak my z Pusią.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Od wczoraj zrobiła sie bardzo humorzasta:)po 30 minutach spaceru,ani w głowie jej powrót do domu,zapiera sie łapami przy drzwiach,znowusz w domu to nawet do ubikacji za mna idzie:)Wracając do karmy no na siłe jej do gardła nie wepchne,a mokre to moment znika,zaczne jej mieszac z ryżem i róznymi kaszami i warzywami,żeby samo mięso nie było:)z czasem może i na suche sie skusi

Link to comment
Share on other sites

Dobra, to teraz napisz, jak ona w domu się zachowuje, jak do domowników, jak do innych psów na dworze ...?
Czy dopadła już te dwie pipki od sąsiadki ?:evil_lol:

P.S.Odważny jesteś , że wyprowadzasz bez szelek:roll:
Zajrzyj tutaj do postu 348, na koniec wątku. Takie powinny być początki asekuracyjne.;)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/173902-Szorstkow%C5%82ose-w-potrzebie!Prosz%C4%99-o-uaktualnienie-ps%C3%B3w-i-wklejanie-wg-szablonu!?p=16437112#post16437112[/url]

P.S.Fajny masz avatarek :loveu: Jakiś znajomy wydaje mi się ten piesek :razz:
Tylko popisowych radarowych uszu nie widać :-(

Link to comment
Share on other sites

Niema szans żeby teraz obrożke sciągneła,ale szelki kupie choc w obroży to sie kreci na około i nie zaplątuje sie jak zaczyna brykac jak tygrysiątko,tych 2 pipek jeszcze nie dopadła bo o różnych porach wychodzimy,ale na dzieciaki mojej siostry dalej warczy jak sie do niej zbliżają,chyba jakis uraz ma do dzieci,w domu spokuj nawet jak mnie niema,chodzi i sępi za mamą jakis smakołyk żeby dostac,jak nic nie wskóra to idzie do mnie i spi,do znajomych spokojna sama podchodzi i zaczepia żeby głaskac,wróciłem ze spaceru własnie,dojadła mięsko i całą garsc suchego jej sypnołem i zjadła odrazu,wiec Ja już nic nie czaje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Wpłynąłm haracz za boks nowodworski .Dziękuje .
Tomi zrobi z niej parówkę zobaczycie to kwestia czasu jak wytoczy się z niej baryłka .[/QUOTE]

HARACZ ... :D :D :D
Tomek nie zrobi z niej parówki, to księżniczka, księżniczki nie bywają parówkami, o !

Link to comment
Share on other sites

Po 1 to wszystkiego najlepszego z okazji dnia Kobitek:lol:
Nie paróweczki nie bede z niej robił:),No i ja z nia wychodze 2 razy dziennie i raz Tatko:cool1:
Z moją księżniczą jest juz oki,je mokre i suchym zagryza,stolec taki jak trzeba,nakręce jakis filmik to zapodam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tomi34']Po 1 to wszystkiego najlepszego z okazji dnia Kobitek:lol:
Nie paróweczki nie bede z niej robił:),No i ja z nia wychodze 2 razy dziennie i raz Tatko:cool1:
Z moją księżniczą jest juz oki,je mokre i suchym zagryza,stolec taki jak trzeba,nakręce jakis filmik to zapodam:)[/QUOTE]

Fajnie, OK :)
Dzięki za życzenia, jesteś pierwszym dzisiaj, który mi je składa :)
Jak przez kaszel zapodałam TZ gdy wrócił z pracy tak nieśmiało "ej, dzisiaj jest Dzień Kobiet" - to cynicznie odparował "i co w związku z tym ? masz dla mnie jakiś prezent ???" i przestaliśmy rozmawiać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...