Jump to content
Dogomania

Piekny czarny owczar Ali - juz w cudownym DS :)


bros

Recommended Posts

  • Replies 619
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LILUtosi']Wszyscy się cieszą a ja znowu muszę pogodzić się z tęsknotą. Echhhhhh[/QUOTE]

Taki już los DT. Też zawsze łezkę uronię na odjezdnym, ale gdy potem czytam (jak dziś rano np.) jaka to cudowna psina, że sobie życia bez niej nie wyobrażają, że grzeczna, mądra, wesoła, cudowna i inne ochy i achy, dochodzę do wniosku, że mogę tak tęsknić i cierpieć do końca świata! ;)

Link to comment
Share on other sites

LILU rozkochaliscie Alusia w sobie brosowa dzwonila ze chciał wracac za TZ do jego auta oj chłopak sie przywiązał , dziewczyny jada we Wrocławiu ciagle pada , pewnie niedlugo będa juz na miejscu Ali spokojnie polozył sie w samochodzie niewiem czy na jakies siku beda sie zatrzymywac , coby chłopak rozprostował kosci , a ja w droge pędze po dzieci Karoli odebrac ze szkoly i piesa brosowego jak beda in zaraz dam znac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Taki już los DT. Też zawsze łezkę uronię na odjezdnym, ale gdy potem czytam (jak dziś rano np.) jaka to cudowna psina, że sobie życia bez niej nie wyobrażają, że grzeczna, mądra, wesoła, cudowna i inne ochy i achy, dochodzę do wniosku, że mogę tak tęsknić i cierpieć do końca świata! ;)[/QUOTE]
Zgadzam się w 1000000000000%.
Pewnie już wracają, a Aliś poznaje nowy domek.

Link to comment
Share on other sites

mariuk wiec gratulujemy nowego członka rodzinki , napewno pierwsze dni bedzie sie klimatyzował , to kolejna zmiana dla niego a ja w swoim imieniu zycze Twojej Rodzince wszystkiego co najlepsze ze strony Alusia udanych spacerków miłosci i duzo duzo radosci z posiadania psa .A my czekamy na powrót brosa i uru Bros i Abi tez oczywiscie
[IMG]http://i51.tinypic.com/2iqz8uw.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...