Jump to content
Dogomania

Piekna czarna owczarka i jej dzieci JUŻ W DOMACH :)


bros

Recommended Posts

dzięki [B]olivetshko[/B] dobrze mieć Cie w swoim sztabie :cool3::loveu: zaraz napisze pod podany adres, dziś miałam 2 telefony ale raczej kiepsko raczej.
Zaznaczam mały nie zostaje bez domku bo w zanadrzu jest pracownik budowy, który go zaadoptuje. Moja selekcja jednak jest bardzo surowa.
[B]
Słuchajcie jaki wielki zbieg okoliczności !!!!!![/B] dostałam dziś sms-a od pani Ani że mały Grubasek (ten który jest jeszcze z mamą) dostał na imię od panów z budowy [B]BAZYL[/B], jednocześnie przyszedł sms- z domku szczeniorka wy-adoptowanego ze dostał na imię [B]BAZYL [/B]!!!! ludzie Ci się nie znają na żadnej płaszczyźnie :) co Wy na to ??? :)

[B]gekon[/B] sunia w razie W zostanie na budowie z panem kierownikiem , który patroluje okolice z sunią u boku, jednak docelowo szukamy jej najwspanialszego domku bo to CUDOWNA suka jest :) tak że myśl myśl :cool3::cool3:


odpisałam właśnie na 3 maile

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

po pierwsze primo to jaja z tym Bazylem a po drugie to wstęetne imie wg mnie;P To od Bazyliszka;)
Karolinko a Ty bedziesz sprawdzac samodzielnie te domki dla malucha itd? czy jak? jak cus to sie moge przydac, towarzystwa dotrzymac itd itp:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Uru']po pierwsze primo to jaja z tym Bazylem a po drugie to wstęetne imie wg mnie;P To od Bazyliszka;)
Karolinko a Ty bedziesz sprawdzac samodzielnie te domki dla malucha itd? czy jak? jak cus to sie moge przydac, towarzystwa dotrzymac itd itp:)[/QUOTE]

no baaa Madziu a jakże by inaczej :)
sama to ja w zyciu i nigdy :)

a mnie się tam Bazyl podoba :):razz:

Link to comment
Share on other sites

Jestem z Warszawy - ale to już wiesz po rozmowie telefonicznej :D

Zastanawiam się dalej. Całe szczęście, że jest jeszcze trochę czasu, bo zbyt pochopne decyzje, to często złe decyzje...
Póki co, proszę bardzo gorąco o relacje i zdjęcia ze spotkań z suczką.

Link to comment
Share on other sites

głowa mi dzis pęka , szalony dzień , szalone telefony, informacje które mnie zaskakują. Moze niech ten dzień juz się skonczy :/

w sprawie szczeniora kolejny telefon o raju z Wrocka .....ale ale jakaś wielka konspira i brak mozliwości sprawdzenia domku, porozmawialam z pania , na razie odmówilam , ma przemysleć ....

w sprawie Soni dostałam maila z budowy ze lalunia ma dom, czekam na pełniejsze informacje ........sama jestem przeciekawa szczegłów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ZipZapi']Witam
śledzę historię tych piesków i to prawda , najważniejsze jest by znalazła dom w którym już nigdy nie zazna chłodu i braku miłości :)
Pozdrawiam Kasia z Olzy[/QUOTE]
Hmmm... Czy to nie ta sama p. Kasia, której bros nie miała jak domku sprawdzić dla maluszka?
Jeśli tak, to pozdrawiamy serdecznie - a jeśli nie, to dobrze wiedzieć, że mamy kogoś z Olzy :)

Link to comment
Share on other sites

Tak to ja
Mnie interesują Owczarki niemieckie jak i Labdusie
Chcę pomóc tylko proszę powiedzieć jak i zakasam rękawy .
Poznałam p.Karolinę i chcę się wiele nauczyć i służyć pomocą tym bezbronnym porzuconym pieskom ....

Więc czy ja mogę w czymś pomóc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...