Jump to content
Dogomania

Utyta boksia - Lisie Jamy!!! Zostaję tu na zawsze! - Dziękujemy wszystkim!!!


Viris

Recommended Posts

Taaaaaaa nie jest to przyjemne, że tak zawzięcie broni, ale co by było jakby złodzieja schwyciła na gorącym uczynku??? :fadein::fadein::fadein: dostałaby medal jak nic :razz:

Tak na poważnie, to mam nadzieję że jej przejdzie i wieeeelką tabliczkę trzeba przyczepić, GROŹNY PIES :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 340
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czym skończyło się dzisiejsze pozostawienie smrodków w domu zamiast w kojcu? Cudowną wonią obory :evil_lol:
Rudzielec nie wytrzymał 5 godzin bez siku i żeby pańci nie było smutno, i żeby nie musiała ścierać z podłogi elegancko nasikała na posłanie po czym przykryła własnym ciałem, pewno aby lepiej schło....
Widok mojej miny po wejściu do wiatrołapu-bezcenny :D - nie poznałam się w lustrze:cool1:
Tak więc pierzemy, wietrzymy i ścieramy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Abrusia powoli przechodzi do porządku dziennego nad tym, że jest w domu dzieciątko. Na początku bardzo szczekała gdy mała płakała, próbowała włazić do wózka i straszelnie wciskała się na kolana z taką jakąś minką straszną. Wydaje nam się, że Abra wie co to małe dziecko i wózek, gdy do nas trafiła na każdym spacerze bardzo oglądała się za wszystkimi napotkanymi wózkami...może ktoś taki sobie powód znalazł by ją oddać na łańcuch na wieś? Teraz mam nadzieję, że już wie i wierzy, że nowe dziecko w domu to nie ręce, które wyrzucą, a dodatkowe które wypieszczą (jeszcze trochę musi poczekać ;) ) Spaceruje z nami dumnie przy wózku, kładzie się przy nim, a gdy małą płacze albo kwękoli to Abra tylko kręci łepusiem i słodko oglutuje wózek :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Słyszę puknięcie w szybę, córka krzyczy, że to ptaszek i że biegnie Abra - "Mamo ratuj go, ratuj!!!!"
Nie zdążyłam...
Podbiegam i patrzę a tam...:) Jak jej nie kochać?
[HR][/HR][HR][/HR]
[url]http://img401.imageshack.us/img401/295/028vt.jpg[/url]

Edited by Maupa4
Link to comment
Share on other sites

Nikt do nas już nie zagląda a my się tak wakacjujemy ;)


[url]http://img193.imageshack.us/img193/8792/006amn.jpg[/url]


[url]http://img256.imageshack.us/img256/1281/007hmq.jpg[/url]

Edited by Maupa4
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Nasze stadko tak się już dotarło, że nie mam co opisywać :) Abrunia zaakceptowała malutką Blankę, już nie szczeka gdy mała płacze, ale zawsze sprawdza czy nie robię jej krzywdy ;) Nazbierała tłuszczyku na zimę i nie straszny jej śnieg i mróz, więc twardo się pcha na spacery choćby najdłuższe. Podwórka pilnuje lepiej niż jakikolwiek alarm, a gdy brama jest otwarta szczeka tylko za prętami. Strasznie śmiesznie to wygląda, bo gdy zobaczy np rower pędzi przy płocie szczekając jak wariatka, potem obok otwartej bramy przebiega bez słowa, po czym przy płocie znów oszczekuje rowerzystę :evil_lol: Pcha się do auta, gdy gdzieś wyjeżdżamy, ale po komendzie "zostań" siada na legowisku pod domem i patrzy. Można śmiało zostawić bramę otwartą i póki ktoś nie przekroczy magicznej linii nie musi się bać o swoje łydki.
Ostatnio ma nowe zajęcie-wozi z teściem drewno ;) A wygląda to tak, że teść jedzie taczkami po drewno, Abrusia idzie krok w krok, siada przy drewnie, nadzoruje czy dobrze jest układane po czym krok w krok idzie do kotłowni i tam sprawdza czy teść zna się na paleniu w piecu. Jak już dupeczka jej zmarznie to albo się mu pakuje w kotłowni na kolana albo przybiega na taras i szczeka obwieszczając, że już chce do domu. Wilczyska mi żal bo jest okropnie zazdrosny o ta wolność abrzyną...no cóż...ona nie ucieka nawet, gdy otwarta brama a on przy chwili nieuwagi pryska przez ogrodzenie jak kot, więc musi mieć kontrolowane wyjścia. Gdy Abra wraca po swoich doglądaniach podwórka zawsze na nią nakrzyczy, strzeli ją łapą, a ta jak już ma dość to go szczypie po klejnotach, po czym wtula się w jego futro i słodko zasypia. Trwa to jakieś 3 minuty bo za chwilę dysza z gorąca oboje i Wodzik zwiewa na drugie posłanie. Nie wyobrażam sobie życia bez tych smrodków :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...