Jump to content
Dogomania

Czekał, czekał i się doczekał :) :) :).


Onaa

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ritafi']pratel ,aniprazol ani drontal napewno nie zwalczą tasiemca:-(na 100%pomoże anipracit podaje się go w iniekcji na ulotce pisze jednorazowo ale jeśli tasiemiec był na pewno to należy powtórzyć po 9 dniach sukces murowany:lol:[/QUOTE]
zgadza się w 100 % , mielismy tasiemca i dopiero po drugim podaniu zastrzyku wyłaził...inne leki go nie ruszały, pierwsza injekcja również nic ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta0731']Jak znam "ciocie dogo" a już na pewno jedną z uczestniczących w akcji... ;) to spróbowałyście chociaż go uświadomić, że wcale przysługi tym zabieranym ze schronu psom nie robi?[/QUOTE]
Jasne, zwlaszcza znana Tobie uczestniczka :) tlumaczyla, ze po co mu drugi skoro i tak nie ma kojca. W miedzy czasie wyszlo, ze ponoc sasiedzi otruwali mu wczesniej psy, wiec tym bardziej nie powinnien brac kolejnego. Nie wiem naprawde co jegomosciowi strzeli do łba :(

Link to comment
Share on other sites

Najświeższe wieści o psiaczku :).
Jest wołany niuniuś, dogaduje się z psami, ustępuje im.
Niechętnie je suche.
Śpi w domu na dole.
Wkłada Lilu leb pod pache do głaskania :).
Jest kochany i fajny :).

Dziś dostał przy jej wyjściu wielka kość surowa, takiego gnata, zobaczy, czy się nią zajął.


Jutro mają być fotki.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, zjadł obsikał co się da. Kość zjedzona na maxa, maszyna do szycia ze stołu na podłodze, wszystko w moczu. O, tak mi się odwdzięczył za gnata. W nocy też sika. Ale ten mocz jest bardzo żółty więc może ma pęcherz przeziębiony. On nie wytrzymuje do rana. Trzeba by to przebadać. Po za tym pies jest super. Do miziania i kochania. Strasznie patrzy za człowiekiem. Nie szuka konfliktów z psami. Miały być dzisiaj foty ale pogoda jest marna - a ja liczyłam na piękne słońce. Coś spróbuje zaaranżować.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Tobi ściął się z psem, i nie trudno zgadnąć z którym. Z Szarikiem. Ten Szarik to kamikadze!!! Znów jest o parę kępków sierści mniej. Poszło oczywiście nie wiadomo o co. Byliśmy na ogrodzie a tu nagle słyszę jatkę. Ale udało się krzykiem rozdzielić i obyło się bez większych strat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...