Jump to content
Dogomania

zapomniany Aramis znalazł cudowny dom


Olena84

Recommended Posts

Tak, psiaki już długo tam koczują(Sylwio, popraw mnie jeśli się mylę, ale wydaje mi się , że około roku już się tam kręcą)
Nie wyglądają na głodne, a nawet wyglądają dobrze. Kiedyś widziałam, jak karmią je pracownicy schroniska, które znajduje się kilkaset metrów dalej..Gdyby ktoś z fundacji zechciał jeszcze raz po nie przyjechać(bo z tego co wiem,już dwa razu próbowano je schwytać), to może mogłybyśmy z koleżanką poświęcić trochę czasu i spróbować je jakoś zwabić, złapać..za kilka dni ma wrócić zima, a one pod chmurką zawsze..:(

Link to comment
Share on other sites

[B]Ponieważ na tymczasy dla nich nie ma co liczyć, napisałam do hoteli. Psiaki mogą pojechać do Mariamc. Koszt za trójkę - 400 zł/msc, co wydaje mi się naprawdę porządną stawką. Jednak nie dam rady utrzymać ich sama, dlatego bardzo proszę o pomoc - deklaracje, nawet najmniejsze i rozsyłanie wątku.[/B]

Queram, czy ew. fundacja mogłaby pomóc w pokryciu kosztów szczepienia i odrobaczenia? Bo to dodatkowe ok. 200 zł, plus jeszcze koszty transportu - nie wyrobię się finansowo :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Queram, czy ew. fundacja mogłaby pomóc w pokryciu kosztów szczepienia i odrobaczenia? Bo to dodatkowe ok. 200 zł, plus jeszcze koszty transportu - nie wyrobię się finansowo :-([/QUOTE]

Zapytam, co prawda u nas w fundacji krucho z kasą, ale zapytam.

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Koosiek. Bardzo Ci dziekuje za nadeslany wzor Umowy Adopcyjnej.

Nic nie moge zrobic, oprocz wyslania 50.-zl na pieski jednorazowo.
Jest mi bardzo przykro, ze nie moge bardziej pomoc:placz:

Prosze o numer konta na priv. Zaraz zrobie przelew.
Postaram sie wyslac watek choc kilku znajomym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958']Jestem na zaproszenie Koosiek. Bardzo Ci dziekuje za nadeslany wzor Umowy Adopcyjnej.

Nic nie moge zrobic, oprocz wyslania 50.-zl na pieski jednorazowo.
Jest mi bardzo przykro, ze nie moge bardziej pomoc:placz:

Prosze o numer konta na priv. Zaraz zrobie przelew.
Postaram sie wyslac watek choc kilku znajomym.[/QUOTE]

[quote name='agusiazet']Biedne te psiaki:( Mam tymczasa, więc w kwestii domu nie mogę pomóc. Ale poproszę konto, jednorazowo przeleję 50 zł![/QUOTE]

Ślicznie Wam dziękuję :) Zaraz wyślę nr konta!

Link to comment
Share on other sites

Celinka powoli się socjalizuje. Dzielnie broni własnej miski. Moje stado dostaje suchą karme. Celinka dostaje puszki mięsne bo suchej nie bardzo chciała jeść. Sfora jak wyniucha coś lepszego to usiłuje wsadzić mordę do jej miski. Celinka dzielnie broni swojego jedzenia i odpędza nawet bernardynkę Gretę z którą się zakolegowała i czuje się bezpiecznie w jej towarzystwie. Wiedziała mała bździągwa kogo wybrać na swoją obrończynię :-)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...