Jump to content
Dogomania

zapomniany Aramis znalazł cudowny dom


Olena84

Recommended Posts

cioteczki u chłopaków wszystko dobrze!ładnie jedzą siedzą w budce jak wchodzę to wychodzą i merdają ogonkami super psinki!Jutro kupię im tabletki na robale!Paulina 78 Twój mąż to łowiczak? bardzo się cieszę my z Łowicza ale obecnie mieszkamy na wsi 2,5km od Łowicza w stronę Otolic powinien mąż wiedzieć wieś Szczudłów nad rzeką Bzurą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Paulina 78 Twój mąż to łowiczak? bardzo się cieszę my z Łowicza ale obecnie mieszkamy na wsi 2,5km od Łowicza w stronę Otolic powinien mąż wiedzieć wieś Szczudłów nad rzeką Bzurą.[/QUOTE]
Zapytam "pasiaka" :D
Ło matko tylko nie mąż :), ale z Łowicza... Wychowany na Podrzecznej, a później na Kaliskiej mieszkał ;)

Link to comment
Share on other sites

A kiedy się wybieracie - tzn. w który dzień? Wrzucę w tytuł, im więcej ludzi, tym lepiej.

[quote name='mru']
zapytał tylko czy pan jest weteryniarzem? - nie, z fundacji. - z czego? - tak, weterynarzem.
[/QUOTE]

:D
Na mailu masz info o szorstkim. Zaraz poszukam jeszcze nr do tej dziewczyny, bo zapomniałam wysłać.

Link to comment
Share on other sites

Wbrew pozorom to oznaka nie tylko niewyżycia ale też dominacji :) jeżeli tamten się poddaje to albo jest mlody i nie wie co to znaczy albo jest juz dorosly i ulegly wiec proponuję traktować Aramiska jako dominującego i zawsze pierwszego glaskac i karmic to powinno z czasem ustąpić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']A ta kobieta, która go dokarmia (wiecie która) nie może ppodjechać z jedzeniem, złapać go (na pewno ma do niej zaufanie), przetrzymać chwilę i oddać?[/QUOTE]

Ta dokarmiająca z tego co wiem mieszka w Otwocku i dojeżdża dwoma autobusami, więc nawet gdyby udało się jej go złapać, nie miałaby jak go zabrać :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milena182']Wbrew pozorom to oznaka nie tylko niewyżycia ale też dominacji :) jeżeli tamten się poddaje to albo jest mlody i nie wie co to znaczy albo jest juz dorosly i ulegly wiec proponuję traktować Aramiska jako dominującego i zawsze pierwszego glaskac i karmic to powinno z czasem ustąpić :)[/QUOTE]

Pewnie ustalają hierarchię w boksie...

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze kwestia finansowa:
transport od i do Sylwiaso wyniósł 120 zł. 81,55 zł zapłacę z pieniędzy Maksa, czyli z pieniędzy muszkieterów tylko 38,45 zł
Koszt utrzymania psiaków w hotelu to 250 zł+karma za jednego. Na ten miesiąc karmę dla psiaków podarowała Irenaka - bardzo dziekuję!
150 zł podarowała też pani Wanda z Celestynowa i jej znajoma, które zajmowały się psiakami i, jak się dowiedziałam, od miesięcy szukały dla nich pomocy w fundacjach...
[B]Razem na koncie psiaków jest 196,13 zł.[/B] Na najbliższe opłaty starczy, ale nie wiem, jak zapłacę za hotel w przyszłym miesiącu :roll:

Aha, Aramisa Siekowa wrzuciła na profil starszych psiaków na fb: [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=155405957848687&set=a.155405934515356.34758.148097168579566[/URL] - dzięki! :)
Ja się po fb słabo poruszam, jeśli potraficie jakoś to porozsyłać, będę bardzo, bardzo wdzięczna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Jeszcze kwestia finansowa:
transport od i do Sylwiaso wyniósł 120 zł. 81,55 zł zapłacę z pieniędzy Maksa, czyli z pieniędzy muszkieterów tylko 38,45 zł
Koszt utrzymania psiaków w hotelu to 250 zł+karma za jednego. Na ten miesiąc karmę dla psiaków podarowała Irenaka - bardzo dziekuję!
150 zł podarowała też pani Wanda z Celestynowa i jej znajoma, które zajmowały się psiakami i, jak się dowiedziałam, od miesięcy szukały dla nich pomocy w fundacjach...
[B]Razem na koncie psiaków jest 196,13 zł.[/B] Na najbliższe opłaty starczy, ale nie wiem, jak zapłacę za hotel w przyszłym miesiącu :roll:

Aha, Aramisa Siekowa wrzuciła na profil starszych psiaków na fb: [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=155405957848687&set=a.155405934515356.34758.148097168579566[/URL] - dzięki! :)
Ja się po fb słabo poruszam, jeśli potraficie jakoś to porozsyłać, będę bardzo, bardzo wdzięczna...[/QUOTE]

Dziewczyny ja w marcu mogę coś dorzucić, ale niestety jednorazowo. Na razie nie dam rady dołożyć stałej deklaracji :shake:
Wrzuciłam też psiaka do siebie na fb

Link to comment
Share on other sites

znalazłam ten wątek przez fejsbukowy profil psiegranych :cool3:.

mru, jak tam telefon :eviltong:?

czy sobota jest na trwałe ustalona? dla mnie może być sobota.
został nam jeden pies? bo tak, jak pisała paulina, tam jest kilka stad, zresztą sporo "smakowitych" infromacji usłyszałysmy z abrą od faceta na wizawisie miejsca, gdzie koczowało trzech muszkieterów. i raczej tzreba miec świadomośc, że tam jest ich naprawde sporo do wyłapania....

faktycznie, wydaje mi się, że maweł i magda nie powinni sie pokazac tam na rondzie:evil_lol:. być może nie zapamietał tak intensywnie samochodu abry? ale czy realny jest pomysł z poproszneiem dokarmiającej babeczki o złapanie ostatniego muszkietera?

tzn przedostatniego, gdzies tam na pewno jest d'artagnan...

Link to comment
Share on other sites

Przecież on był w klatce i zwiał, dlatego kolejny raz nie wlezie :(
Ja jestem za pomysłem, żeby osoba, która go dokarmia spróbowała go złapać. Do soboty dwa dni, więc by pewnie się dojechało i zabrało... Nie chcę pisać za P.i m...;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B][url]http://www.dogomania.pl/threads/202601-Michu-w-pi%C4%85tek-OPERACJA-N%C3%93%C5%BBKI-potrzeba-1.000-z%C5%82!-POMOCY[/url]![/B][/COLOR]

[B]Zajrzyjcie proszę do naszego Micha :( Michu czeka na poważną operację łapki,... i co z tego, że już złapany? Też należy mu się uwaga ... :)![/B]

Link to comment
Share on other sites

qeram, klatkę mamy Waszą :) on już do niej nie wejdzie, zwiał bo to jest ta klecona klatka - ja ją osobiście lubię za jej lekkość, ale widać czarny sobie poradził z wyjściem szybko - mądrala z niego. już do klatki raczej nie wejdzie, ostatnio się czailiśmy w 5 miejscach z cieczką i kiełbasą i tak że klatka stała a my za zaspami cierpliwie po 30 minut ;)

do tej karmiącej chyba nie podchodzi, znaczy nie wiem no, on jest taki ostrożny...

sobota aktualna everyone?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...