Jump to content
Dogomania

Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!


marra

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sisay']Nie, ale ostatnio rodzinka ma kuratora rodzinnego i na jej szczęście pani kurator kocha zwierzęta.
Wcześniej miała gorzej, bo tam mieszkał jeszcze brat tej panny, który jej nie oszczędzał :/[/QUOTE]

Kurcze ;/ biedna dziewczynka :( trzeba ją zabrać jak najszybciej.

Link to comment
Share on other sites

Mamy już grafik akcji adopcyjnych do końca roku:

[COLOR=#000000][FONT=DejaVu Sans, sans-serif][SIZE=2][B]Czerwiec [/B]16-17.06 w CH Platan, Zabrze


[B]Lipiec[/B] 07-08.07 w CH Arena, Gliwice


[B]Sierpień [/B]18-19.08 w CH Platan, Zabrze


[B]Wrzesień[/B] 08-09.09 w CH Arena, Gliwice


[B]Październik [/B]27-28.10 w CH Platan, Zabrze


[B]Listopad [/B]17-18.11 w CH Arena, Gliwice





Poszukiwany sponsor plakatów - składam wniosek o reklamę w autobusach tak jak w zeszłym miesiącu, na cały rok z góry. Wychodzi nam

600 plakatów...
[/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Fuksik już po kastracji, teraz dzielnie znosi chodzenie w kołnierzu, dziś jedziemy na kontrolę. Nie macie pojęcia jaki to jest kochany pies, no po prostu ideał, nie mam z nim żadnych problemó, aż trudno w to uwierzyć:) Jest najszczęśliwszy na świecie jak go głaszczę po brzusiu, zamyka wtedy oczka i wygląda jakby się uśmiechał. Dogaduje się bez problemu z innymi psami, kocha dzieci, nie brudzi, nie drapie po drzwiach, nie jest szczekliwy no ideał:) czas zacząć go ogłaszać, może jest któs ( Martuś:D ) chętny do wymyślenia tekstu?

Bella też nadal u mnie, moze następna akcja przyniesie dla niej domek. Ale jak nie to narzekac nie będę, też jest kochana i bezproblemowa. Otwarła się już całkowicie, jest ulubienicą Ali i chyba z wzajemnością:)

U Skubiego już wszystko ok, przyzwyczaił się do nowego domu i do nowej rodziny.

Dziś wieczorem zawita no nas jeszcze jeden tymczasowicz, roczny rhodesian. Ciekawe jaki będzie i jak moje stado go przyjmie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majka12741']Fuksik już po kastracji, teraz dzielnie znosi chodzenie w kołnierzu, dziś jedziemy na kontrolę. Nie macie pojęcia jaki to jest kochany pies, no po prostu ideał, nie mam z nim żadnych problemó, aż trudno w to uwierzyć:) Jest najszczęśliwszy na świecie jak go głaszczę po brzusiu, zamyka wtedy oczka i wygląda jakby się uśmiechał. Dogaduje się bez problemu z innymi psami, kocha dzieci, nie brudzi, nie drapie po drzwiach, nie jest szczekliwy no ideał:) czas zacząć go ogłaszać, może jest któs ( Martuś:D ) chętny do wymyślenia tekstu?

Bella też nadal u mnie, moze następna akcja przyniesie dla niej domek. Ale jak nie to narzekac nie będę, też jest kochana i bezproblemowa. Otwarła się już całkowicie, jest ulubienicą Ali i chyba z wzajemnością:)

U Skubiego już wszystko ok, przyzwyczaił się do nowego domu i do nowej rodziny.

Dziś wieczorem zawita no nas jeszcze jeden tymczasowicz, roczny rhodesian. Ciekawe jaki będzie i jak moje stado go przyjmie.[/QUOTE]

Renatka rób jakies foto... tylko już mi mmsów nie wysyłaj, bo znów mam inną komórkę i ona nie obsługuje mmsów :D Na razie wstawię na stronę to zdjęcie co jest.

Nowy piesek to takie 2/3 rodezjana, a według wersji pewnej pani być może wcale nie ma takiego pochodzenia, ale to nie zmienia faktu że jest śliczny i w potrzebie. Nadal szukamy mu DT, Renata bierze go tylko awaryjnie!
[IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/382372_387888297926050_839315316_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Sonia już u mnie, Wystraszona, poszła sobie na balkon i tam wpatruje się w przejeżdżające auta.

Niestety jest tuż po cieczce, mój pies oszalał. Oberwał na dzień dobry po nosie, bo widocznie pomyślał że zorganizowałam mu pannę jak to wcześniej bywało i zabrał się do rzeczy :D biedny nie wie o co chodzi ;) kazałam mu siedzieć na miejscu, więc tylko smutno patrzy.

Zdjęcia są w aparacie Formicy, może je potem zrzuci to wstawię ;)

Link to comment
Share on other sites

Bingo też juz u mnie. Na początku był przestraszony ale ogólnie to fajny i przyjazny piesek z jednym problemem, ogromnym popędem...Moje psy jeszcze jako tako to znoszą ale Fuks od razu na wstępie chciał go zagryźć a jak ten jeszcze zaczyna go obwąchiwać w wiadomy sposób to już wogóle wpada w furię:( Więc póki co chodzi w kagańcu, a taki był idealny...
Noc niestety Bingo musiał spędzić na dworze bo obsikuje wszystko co sie da no w domu byłoby to nie do wytrzymania, na szczęście sam wybrał sobie miejsce, w szatni na warsztacie więc zimno mu na pewno nie było a i miękko pod dupką miał bo tam jest pościelone dla Ady, ona też lubi tam leżec ale w dzień jak Paweł pracuje.
Piesek fajny, lubi dzieci,jak pozamykałam inne psy to z nimi biegał i merdał ogonem jak go głaskały.
Miał kilka kleszczy poza tym troche brune uszy których niestety nie pozwala dotknąć więc chyba poprosze Kasie o pomoc, poza tym i strasznym wychudzeniem chyba wszystko z nim ok. Apetyt ma ogromny więc myślę że szybko wróci do formy.

Link to comment
Share on other sites

Sonia cały wieczór przesiedziała na balkonie albo pod drzwiami.
W nocy łaziła po mieszkaniu, ma bardzo długie pazury więc było ją słychać. Trochę jej przycięłam, ale powinny jeszcze być skrócone gdzieś o 1/3.

Na spacerze mam z nią słaby kontakt, ona chodzi sobie sama nie myśląc o tym że ktoś jest na końcu smyczy. Rano zamerdała do mnie ogonem ;)
Nadal jest trochę niespokojna, kręci się po domu, czasem się położy ale na krótko. Bardzo fajnie reaguje na małego Maćka, koty kompletnie olewa. Buła ją denerwuje ;P

[IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/556443_388975797817300_1762640460_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/550745_388976067817273_1972288179_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Moja siostra pokochała Sonię od pierwszego wejrzenia ;) wzięłyśmy ją na spacer i puściłyśmy bez smyczy - bałam się trochę, ona mnie namówiła :razz: no i okazało się, że Sonia potrafi nawet biegać, chociaz na to zupełnie nie wygląda. A za kamieniami gania jak torpeda :D Świetnie się bawiła, ale szybko zmęczenie ją dopadło - lekka nadwaga, długaśne pazury no i pewnie słaba forma.
Dzielnie broniła kamienia przed Bu, który próbował jeszcze zalotów na zielonej trawce, myślał może że okoliczności natury mu pomogą, ale gdzie tam :mad: :lol:

Link to comment
Share on other sites

A Twoja siostra ma juz psa? :)

U mnie niestety nieciekawie, z Fuksa wyszedł niezły agresor w dodatku zaczął oblewać mi dom. Bingo też nie pozostał bierny i gdyby nie kagańce byłoby źle. Przykro mi ale dla dobra młodego trzeba mu szukać innego tymczasu:(

Link to comment
Share on other sites

Baaaaardzo prosim ....zajrzyjcie chociaz ...a nóz cos wpadnie w łoko... jesli nie poprosic hopsnąc : )
[B]
zapraszam na bazarki:[/B]
1) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227460-Na-rybnickie-kociaste-KSI%C4%84%C5%BBKI-gad%C5%BCety-RC-Kosmetyczka-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-do-17-06?p=19138456#post19138456"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227460-Na-rybnickie-kociaste-KSIĄŻKI-gadżety-RC-Kosmetyczka-Różności-do-17-06?p=19138456#post19138456[/URL] [B]- ładnie wydane ksiązki w bdb stanie ! gadżety codziennego użytku dla zwierzolubów i nietylko[/B]
2) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227470-Obro%C5%BCa-dla-ROTKA-za-Fanta-BI%C5%BBUTERIA-ka%C5%BCdy-10-z%C5%82-do17-06?p=19138750#post19138750"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227470-Obroża-dla-ROTKA-za-Fanta-BIŻUTERIA-każdy-10-zł-do17-06?p=19138750#post19138750[/URL] - [B]biżu na obroże dla Rotków
WYSYŁKA zakupów z powyzszych bazarków liczona ŁĄCZNIE

[/B]edit : wiem że wam wątek zaśmiecam.... już nie będe obiecuje ... jestem zdesperowana bo kotów do sterylki mam chyba z 6 plus suke, plus leczenie tych rybniczakow a pustki w kasie:/

Edited by Betta
Link to comment
Share on other sites

W Sośnicy przy ulicy znaleziono szczeniaka, miał na sobie obróżkę - wygląda tak:
Szukamy mu DT no i oczywiście zgubionego właściciela, chociaż na cud nie liczę.
[IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/550730_390966140951599_1136198680_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Betta wątku napewno nie zaśmiecasz więc śmiało się reklamuj :)

Maleństwo z Sośnicy jest urocze !! może rzeczywiście komuś zwiał ? Gdzie teraz przebywa ?

Bingo jak już wiemy pojechał do hoteliku. Dzisiaj sklecę jakiś tekst dla Fuksa i może dla Bingo też, coś już o nim wiemy a ładny jest to niech elci w świat, jak myślicie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sisay']Tak, zdecydowanie trzeba już się rozglądać za domkiem :) zadzwonię do tej dziewczyny, która prowadzi hotelik i ustalę z nią wszystko - trzeba go ciachnąć i zaczipować, o szczepieniu nie wspomnę :)[/QUOTE]

Ja tez przed chwilą napisałam meila do Asi z prośbą o jakieś info w sprawie Bingo. Narazie się wstrzymam z tekstem bo zdałam sobie sprawę, że jednak nic o nim nie wiemy konkretnego ;) A póki co:

[FONT=verdana][SIZE=2]"[/SIZE][/FONT][FONT=verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]Banalnych historii o zwierzętach jest setki, ale może to właśnie Fuks swoją banalnością i zarazem szczerą miłością sprawi, że ktoś zechce w nim ujrzeć przyjaciela do samego końca…[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]Jak jeden z wielu został znaleziony zabiedzony i samotny na ulicy. Wystraszony, taki sobie zwykły czarny kundelek, który nie wiedział, że ktoś chce udzielić mu pomocy…zabrać do domu, nakarmić. Po kilku dniach w domu tymczasowym okazał swój niemalże idealny charakter, dogadał się z psami rezydentami, pokochał dzieci. Załatwia się wzorowo na podwórku, nie jest szczekliwy. Jest wniebowzięty kiedy uwaga skupia się na nim i może pokazać swój brzuszek do głaskania.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]Fuks ma około 2 lat, aktualnie znajduje się pod opieką Fundacji Ratującej Zwierzęta Bezdomne „Szara Przystań” ([/COLOR][URL="http://www.szara-przystan.pl/"]www.szara-przystan.pl[/URL][COLOR=#000000] , [/COLOR][URL]http://www.facebook.com/#!/SzaraPrzystan[/URL][COLOR=#000000] ) w Zabrzu. Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety adopcyjnej (do ściągnięcia na naszej stronie internetowej) oraz podpisanie umowy. Fuks zostanie wydany do nowego domu wykastrowany, zaszczepiony, zachipowany, odrobaczony oraz zaopatrzony w książeczkę zdrowia. Nie polecamy Fuksa do mieszkania z kotami oraz niekastrowanymi samcami.

Kontakt: 792 995 797 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] "[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Witam
O maleńkim psiaku z Sośnicy przeczytałam na FB, zaproponowałm mu DS, miałam telefon z Fundacji, że psiaczka przywiozą, powiedżcie mi czy wypada tak dzwonic codziennie:) A może czekac cierpliwie? Czekam na malucha , mam teraz urlop a więc miałabym czas aby się nim zająć.Pozdrawiam Was i dalej czekam na "Lolka"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jobu33']Witam
O maleńkim psiaku z Sośnicy przeczytałam na FB, zaproponowałm mu DS, miałam telefon z Fundacji, że psiaczka przywiozą, powiedżcie mi czy wypada tak dzwonic codziennie:) A może czekac cierpliwie? Czekam na malucha , mam teraz urlop a więc miałabym czas aby się nim zająć.Pozdrawiam Was i dalej czekam na "Lolka"[/QUOTE]


Dzień dobry :)
proszę cierpliwie czekać na maluszka, organizujemy transport. Jak tylko coś konkretnego będzie wiadomo napewno sie odezwiemy telefonicznie.

Link to comment
Share on other sites

Lolek jest świetny :) bardzo kontaktowy, przytulasty i ma rewelacyjne loczki na czole :D

Gania za kotami i wyjada im jedzonko, bawi się na okrągło a ogon ma zakręcony jak shar pei ;) Bardzo pojętny łobuziak, już rozpoznaje moje "E!" a wczoraj na wieczornym spacerku zrobił wzorowo siku i kupę na trawce, nie bał się przejeżdżajacych aut. Wracał do domu trz6ymając smycz w zębach ;) i doskonale znał droge, mimo ze to był pierwszy spacerek.

Charakterny jest paskudnik, ale da się go łatwo ustawić. Reaguje na "idź stąd" i oczywiście na "chodź". Fajny pogodny psiak, odważny i ciekawski.
Jak tylko pościeliłam łóżko wieczorem, to od razu się władował na pościel. Wyglądał jak pluszowy miś. W nocy spał ze mną na poduszce przytulony, musiałam go odsuwać od twarzy bo mi zatykał nos :D słodziak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...