Jump to content
Dogomania

Podpalony Kubuś na zawsze w bezpiecznej przystani - zostaje z Panią Doktor


Selenga

Recommended Posts

[quote name='terierfanka']to prawda, może ona gdzieś jeszcze to konto podawała...no, ale co możemy zrobić? zgłosić na policję wpis na nk? macie jakieś pomysły?[/QUOTE]No ja chciałam,żeby odpisała skad to konto i czy na bank własciwe,jesli potwierdzi,zgłaszam na policję,a do jej wszystkich znajomych piszę kogo chciała okrasć(że Kubę)oczywiście podam linki do wątków Kuby na mrunio i fb i chwila dla pupila,oprócz tego pod każda fotka miałaby ode mnie piekny komentarz co myslę o jej cudownym pomyśle na wzbogacenie się



Dobra dziewczyny,raz kozie smierć.Dzwonię i zgłaszam,powiem,że istnieje podejrzenie i żeby to sprawdzili,ok?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']Ja też wpłaciłam 20 zł na konto Mrunio.

Świetne wieści o informacji na stronie J.Steczkowskiej.

A mnie się marzy, oprócz oczywiście zmiany przepisów i "mentalności" w społeczeństwie, zorganizowanie czegoś na wzór WOŚP... z zebranych pieniędzy można by było remontować schroniska, budować lub zaopatrywać w sprzęt kliniki dla zwierząt, ktoś wspomniał o policji ds zwierząt etc Może kiedyś się uda...[/QUOTE]
Też jestem tej myśli i popieram.A J.Steczkowska była miłośniczką zwierząt - ładnie z jej strony.

Link to comment
Share on other sites

No i zadzwoniłam,przyjęli,a potem poinformowali mnie,ze telefonicznie to oni tego nie przyjmą.Jutro mam iść z wydrukami screenów,a najlepiej by było,gdyby pani Ela tam poszła,no ale zgodzili sie żebym to ja zgłosiła.Dzisiaj oni nic nie zrobią(mówiłam,ze ta osoba moze usunąc konto)jak usunie,to przeciez ja na szczęście mam screeny.I co teraz?

Link to comment
Share on other sites

No i ok. Ty masz screeny, więc jesli możesz tam pójśc i im to przedstawisz to z tej strony wszystko będzie zrobione jak nalezy.

A na NK pisałyście pod jej wpisem, że konto jest tylko jedno? Trzeba napisac i, ze sprawa zostala czy zostanie z dniem jutrzejszym zgloszona na policję.

same nieprzyjemności...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']No i ok. Ty masz screeny, więc jesli możesz tam pójśc i im to przedstawisz to z tej strony wszystko będzie zrobione jak nalezy.

A na NK pisałyście pod jej wpisem, że konto jest tylko jedno? Trzeba napisac i, ze sprawa zostala czy zostanie z dniem jutrzejszym zgloszona na policję.

same nieprzyjemności...[/QUOTE]Ja napisałam i podałam prawdziwe konto fundacji



No więc gadałam o tym z p.Elą.Postanowiła,że najlepiej sprawdzi generalnie wpłaty,bo szczegółowo ,na razie nie jest w stanie.Więc tak:selenga ma allegro,memory ma pay pale,Paulina Krzyżańska ma naszą klasę,ale umknęła pani Eli, Marta Gołębiowska i nie wiemy co ona ma.Ja jutro polezę na ta policję i zgłoszę tą sępiarę i słowo daję,że jeśli chciała okraśc cierpiącego Kubę ,nie przepuszczę jej .Ma 291 znajomych,każdy,łącznie z jej chłopakiem dostanie stosowna informację dotyczącą tej wyrafinowanej ,chciwej hieny.No chyba,ze wy macie lepsze pomysły,to ja sie dostosuję:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta9494']Ja napisałam i podałam prawdziwe konto fundacji[/QUOTE]
Ja też napisałam i podałam link do strony fundacji, z kontem

[quote name='marta9494']No więc gadałam o tym z p.Elą.Postanowiła,że najlepiej sprawdzi generalnie wpłaty,bo szczegółowo ,na razie nie jest w stanie.Więc tak:selenga ma allegro,memory ma pay pale,Paulina Krzyżańska ma naszą klasę,ale umknęła pani Eli, Marta Gołębiowska i nie wiemy co ona ma.Ja jutro polezę na ta policję i zgłoszę tą sępiarę i słowo daję,że jeśli chciała okraśc cierpiącego Kubę ,nie przepuszczę jej .Ma 291 znajomych,każdy,łącznie z jej chłopakiem dostanie stosowna informację dotyczącą tej wyrafinowanej ,chciwej hieny.No chyba,ze wy macie lepsze pomysły,to ja sie dostosuję:)[/QUOTE]
Marta, tylko nie pomyl dziewczyn bo niepotrzebnie narobisz dziewczynie kłopotów - fałszywe konto podała Joanna Zenker a nie Marta Gołębiowska
Na allegro też się właśnie pojawiła nieuzgodniona z fundacją aukcja, już napisałam do dziewczyny - mam jej dane bo kupiła "cegiełki" na jednej z aukcji i mam screeny jej aukcji. Konto w aukcji podała co prawda prawidłowe, ale "Płacę z allegro" nie zablokowała...

Link to comment
Share on other sites

dziewczyna dodała taki wpis:

[I]No ok przepraszam. Nie zwróciłam uwagi na to, że na dole strony jest podany też inny numer konta. Ja kliknęłam w zakłądkę "Wpłać" i poprzez dotpay zalogowałam się do konta. Wszystkie dane do przelewu ustawiają się wtedy automatycznie. Numer konta do wpłaty który mi się wyświetlił to ten, który podałam poniżej i nie jest on fałszywy (mozna go sprawdzić zlecając przelew poprzez dotpay).[/I]

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, co do laski na nk, najłatwiej będzie napisać maila do adminów (ja nie mam nk więc nic nie widzę co tam się dzieje) z prośbą o zablokowanie konta i wyjaśnienie sytuacji. Oni działają w 24h a nawet szybciej, policja wiadomo że ma swoje procedury więc może to potrwać. Tam gdzieś jest taka opcja o nadużycia czy coś. Działać bo to już nie jest tylko okradanie Kuby ale też żerowanie na ludzkich uczuciach i współczuciu...jak tak można ??

Link to comment
Share on other sites

FACEBOOK WPADŁ NA POMYSŁ KASOWANIE KONT FIKCYJNYCH!
W związku z tym skasuje moje konto "Psy zaginione i do adopcji" które ma ponad 3300 osób, które pomagają i udostepniają. Zakładam, że fb sam będzie szukał psom domów. Jakiś chłopak zaoferował sie z załozeniem fanpage, wiec moze cos sie uda odzyskac. W kazdym razie, proponuje skonczyc wydarzenie dzis, bo widze ze nie moge juz mianowac nikogo administratorem:(.

Druga sprawa to te cholerne, czy jest mozliwosc podania chociaz ogolnej sumy!!! Blagam, bo bedziemy (bede) miec problemy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Chciałabym wpłacić pieniądze na poczcie.
[U][B]Poproszę o konto z adresem.[/B][/U][/QUOTE]

[B]Fundacja Ochrony Zwierząt i Ochrony Polskiego Dziedzictwa Przyrodniczego 'Mrunio'

Jaszkowa Dolna 38F

57-300 Kłodzko[/B]

[B][FONT=book antiqua]Bank PEKAO S.A I O. w Kłodzku[/FONT]
[FONT=book antiqua]Pl. B. CHROBREGO 20[/FONT]
[FONT=book antiqua]SWIFT: PKOPPLPW[/FONT]
[FONT=book antiqua]85 1240 1965 1111 0010 1171 6801 [/FONT][/B]

[U][FONT=book antiqua]granty zza granicy:[/FONT][/U]
[FONT=book antiqua]PL 93 1240 1965 1978 0010 1171 6957 EUR[/FONT]
[FONT=book antiqua]PL 12 1240 1965 1787 0010 1171 7101 USD[/FONT]

----------------------------------------------------------------


[B]Nowa wpłata na konto PayPal :[/B]

100,00 zł - Joanna K

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terierfanka']dziewczyna dodała taki wpis:

[I]No ok przepraszam. Nie zwróciłam uwagi na to, że na dole strony jest podany też inny numer konta. Ja kliknęłam w zakłądkę "Wpłać" i poprzez dotpay zalogowałam się do konta. Wszystkie dane do przelewu ustawiają się wtedy automatycznie. Numer konta do wpłaty który mi się wyświetlił to ten, który podałam poniżej i nie jest on fałszywy (mozna go sprawdzić zlecając przelew poprzez dotpay).[/I][/QUOTE]

czy takie konto faktycznie istnieje i należy do fundacji jako fundacja?

Link to comment
Share on other sites

A nie można napisac do adminów facebooka?Wyżej pisałam,ze pani Ela chce jakoś te wpłaty posegregować,ale nie wie jakimi wplatami zajmuje się Marta G.dziewczyny wiecie może?Memory ma paypal,Selenga ma allegro,Paulina K.ma naszą klasę.Jak się dodzwonię do pani Eli ,spytam o nr.konta dotpay.A nie można tych psów zaginionych podpisać imieniem i nazwiskiem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta9494']A nie można napisac do adminów facebooka?Wyżej pisałam,ze pani Ela chce jakoś te wpłaty posegregować,ale nie wie jakimi wplatami zajmuje się Marta G.dziewczyny wiecie może?Memory ma paypal,Selenga ma allegro,Paulina K.ma naszą klasę.Jak się dodzwonię do pani Eli ,spytam o nr.konta dotpay.A nie można tych psów zaginionych podpisać imieniem i nazwiskiem?[/QUOTE]

Marta, a po co Pani Ela chce segregować wpłaty?
Czy nie można przygotować jednej, ogólnej listy darczyńców i wkleić jej wszędzie gdzie był pies ogłaszany?
Po drugie, dlaczego np. co dwa dni nie jest podawana narastająca kwota na koncie Kuby? A może była, tylko ja znowu czegoś nie doczytałam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']czy takie konto faktycznie istnieje i należy do fundacji jako fundacja?[/QUOTE]To jest konto dotpay ,dziewczyna faktycznie wpłaciła i spisała nr.konta dotpay,ale jeśli się wpłaca na taki nr.bez zakładki dotpay,to pieniądze mogą nie dojść do Kuby

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']wiecie co swoja drogą postawa Policji też powoduje, że ręce opadają, JUTRO to może być futro!!!![/QUOTE]
to nie jest tak wystarczy że ma screeny i że wie gdzie ta osoba się udzielała po numerze IP nawet jak osoba usunie profil Policja łatwo ją znajdzie
w tym przypadku to jasne że nikt zawiadomienia nie przyjmnie przez telefon bądźmy poważni zgłaszając cos co nie jest sytuacja z narażeniem życia czy np. Kradzieżą włamem czy rozbojem musimy podpisać protokół

dobrze martusia że zgłosiłas myśle że i tak duzo osób już ją pocisneło!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...