Jump to content
Dogomania

Podpalony Kubuś na zawsze w bezpiecznej przystani - zostaje z Panią Doktor


Selenga

Recommended Posts

[quote name='marta9494']Rozmawiałam z panią Elą.Materac dla Kuby już najprawdopodobniej jest w drodze.[/QUOTE]

[I]Nie tak dawno kontaktowała się ze mną Ania (FB), która bardzo chciała pomóc. Przekazałam jej info o materacu i była chętna do kupienia. Może to ona :)

[B][U]Marta[/U][/B] - o co chodzi z Siemianowicami ? W jakiej sprawie ? Może ja spróbuję. Mam teraz dni wolne.[/I]

Link to comment
Share on other sites

Do dalmibea, która wkleiła informacje z Niemiec :) (dot.kliniki Lesia)

Myślę, że grzecznie było by im odpowiedzieć i podziękować za zainteresowanie i chęć udzielenia pomocy.Teraz Kubuś ma opiekę ale nie wiemy, czy nie przyda się pomoc od zagranicznych sąsiadów innym razem, dla innego psa...(OBY NIE) Warto zapisaś sobie dane kontaktowe. W razie czego, służę pomocą ale osoba, która wklejała info mieszka chyba w Niemczech więc sobie na pewno poradzi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alter Ego']Czy sa jakies nowe zdjecia Kubusia?[/QUOTE]Niestety jeszcze nie ma,ale jak tylko będą od razy wstawiam.

[quote name='ciemnaczekolada'][I]Nie tak dawno kontaktowała się ze mną Ania (FB), która bardzo chciała pomóc. Przekazałam jej info o materacu i była chętna do kupienia. Może to ona :)

[B][U]Marta[/U][/B] - o co chodzi z Siemianowicami ? W jakiej sprawie ? Może ja spróbuję. Mam teraz dni wolne.[/I][/QUOTE]No pani Ela juz od jakiegoś czasu próbuje dodzwonić sie do Siemianowic w sprawie Kuby.On dostaje 'ludzkie"leki i opatrunki,więc chciała skonsultować się lekarzami stamtąd,może cos by doradzili.Szczególnie chodziło o wewnętrzne urazy spowodowane pożarem.Niestety nikt tam nie odbiera.Co do materaca,to bardzo możliwe,że to ta dziewczyna:)

Link to comment
Share on other sites

Może wreszcie coś się zacznie ruszać w temacie stosunku ludzi do zwierząt, Uwaga jakąś akcję rozkręciła teraz
[url]http://uwaga.onet.pl/43172,news,,zwierzeta_sa_jak_ludzie_czuja,reportaz.html[/url]
może tam też historia Kuby będzie bo rozumiem, że TVN już coś nagrywał...

Link to comment
Share on other sites

Ludziki, nie było mnie 2 dni, bo sesja szaleje, a tu 4 strony zaległości do czytania!!!!! Jak dobrze, że nas tyle:) Kuba bidak kochany tyle wycierpiał i cierpi pewnie jeszcze, ale jest dla niego przyszłość, trzymam kciuki i kasiorrrę przelewam. Wiem, że to najmniej ważne, ale studia zobowiązują, wcześniej pomylono psychopatę z osobowością aspołeczną-to ci potrafią mordować ludzi, znęcać się nad zwierzętami, dziećmi. Psychopata to wirtuoz w porównaniu z takim prymitywem aspołecznym. Już się nie mądruję, idę przelać:) Kubciasku buzi dla Ciebie w nochal obolały:)

Link to comment
Share on other sites

Może niech Pani Ela spróbuje dodzwonić się do Gryfic. Tu jest bardzo dobre Centrum Leczenia Oparzeń i Rekonstrukcji a dr Andrzej Krajewski jest bardzo dobrym specjalistą. Może to Centrum jest mniej słynne niż Siemianowice ale dzięki temu może łatwiej się dodzwonić??????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Może niech Pani Ela spróbuje dodzwonić się do Gryfic. Tu jest bardzo dobre Centrum Leczenia Oparzeń i Rekonstrukcji a dr Andrzej Krajewski jest bardzo dobrym specjalistą. Może to Centrum jest mniej słynne niż Siemianowice ale dzięki temu może łatwiej się dodzwonić??????????[/QUOTE]
Przekażę,dziekuję:)Może tam cos sie ruszy:)

Link to comment
Share on other sites

Kubusiu najslodszy zdrowiej jak najszybciej.

Mam nadzieje ze na mnie nie nakrzyczycie, ale nie wiem juz gdzie sie zwrocic. Blagamy o pomoc-przesliczna sunia ma przerzuty, nie wiadomo ile jeszcze pozyje, potrzebna pomoc, a nikt nie zaglada na jej watek... Przepraszam:-(
[url]http://www.dogomania.pl/threads/200483-Nowotw%C3%B3r-za%C4%87ma-i-ok-8-lat-na-karku-DON-ka-RADOM-potrzebne-finanse!!!/page2[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']Do dalmibea, która wkleiła informacje z Niemiec :) (dot.kliniki Lesia)

Myślę, że grzecznie było by im odpowiedzieć i podziękować za zainteresowanie i chęć udzielenia pomocy.Teraz Kubuś ma opiekę ale nie wiemy, czy nie przyda się pomoc od zagranicznych sąsiadów innym razem, dla innego psa...(OBY NIE) Warto zapisaś sobie dane kontaktowe. W razie czego, służę pomocą ale osoba, która wklejała info mieszka chyba w Niemczech więc sobie na pewno poradzi :)[/QUOTE]

ok to podziekuje w waszym imieniu za zainteresowanie i propozycje pomocy,
ale moze ktorys z lekarzy w Polsce rozmawia po angielsku albo po Niemiecku i moglby chociaz telefonicznie zaciagnac konsultacji z klinika Lesia w Duesseldorfie skoro sie w Polsce nie potrafia dodzwonic .
Tak jak juz pisalam , przeslalam dane kontaktowe do Fundacji Mrunio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Skoro nie chcesz żebym ci taki dyplom zrobiła, to mogę ci podać maila do miłego pana z kupujących na allegro (profesjonalny grafik), który zadeklarował poza cegiełkami również taką pomoc :evil_lol:[/QUOTE]

A zglaszalas sie - ja juz sumienia nie mam by Cie o cos prosic, ale jesli masz nr do milego pana :cool3: to chetnie poprosze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']już w nocy mi ludzie wysyłali smsy, że cegiełek zabraknie
ale ja jestem kobieta pracująca, mimo, że na własnym pracuję, to nie mogę wszystkiego rzucić, bo co prawda Kuba będzie świetnie zaopatrzony ale mnie będziecie musiały ratować w potrzebie ;)
Już jest nowa aukcja [URL]http://allegro.pl/spalony-pies-kuba-i1431519256.html[/URL]
[/QUOTE]


nie bój nie bój jak będzie trzeba to i Tobie pomożemy ;)

ps. link do fundacjimrunio nie dziala na allegro

Link to comment
Share on other sites

Dostalam na fb:
"Z czego Kuba ma robione opatrunki? Kiedyś miałam dość mocno poparzoną nogę i nakładano mi coś co nazywano "sztuczną skórą". Pytanie do weterynarza: czy warto by postarać się coś takiego dla Kuby zdobyć? Czy w jego przypadku ma to sens? Bardzo proszę o informacje."

A ja bardzo prosze nadal o ogolena sume zebrana na Kube, bo ludzie sie wkurzaja, mam nadzieje, ze nie licza ze dostana imienne powiadomienie na dniach...

Link to comment
Share on other sites

wczoraj w nocy była wzmianka o zwierzętach na tvn w superwizjerze bardzo fajnie że zaczyna się cos dziać z naszym Kubusiem i innymi biedakami
sądzę że prędzej przez media cos wskóramy niż bezpośrednio pisząc do tych bezdusznych polityków;(

cieszę się na obecny stan Kubusia
Martusia jestem pełna podziwu ze tak się wkręciłaś i masz silną wolę by napierać na P Elunię;)
rozsyłam wątki gdzie się da i kiedy moge
przesyłam tysiac całusów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='transylwania']Kubusiu, całuję Cię Kochany, na Mrunio piszą,że między 27 a 28 masz kolejne badania we wrocławskiej klinice-trzymamy kciuki psiaczku, dasz radę!!!ile serc koło Ciebie:)[/QUOTE]
Ja też jestem z Tobą Kubusiu, polecam pomoc dla Ciebie jak mogę, nawet duzo cioteczek pyta na fb o Ciebie i o dane do wpłat.

[quote name='Julia84']I jeszcze są przecież wpłąty na konto Mrunio. Nadal nie wiadomo jaka do nich kwota wpłynęla na Kube?[/QUOTE]
Ja wpłacałam na konto Mrunio i nie wiem czy pieniążki doszły, a w lutym dalej chciałabym wpłacać.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...