Jump to content
Dogomania

Podpalony Kubuś na zawsze w bezpiecznej przystani - zostaje z Panią Doktor


Selenga

Recommended Posts

[quote name='Pliszka']chyba rzeczywiście pora zamknąć ten wątek...[/QUOTE]
Kilka miesięcy temu juz to proponowałam, ale komuś zależało bardzo żeby tego nie robić.I tak doszliśmy do punktu do,którego doszliśmy.
Massuimi straszy "na pohybel",marycha z resztą też. Jakiś "chiński cyrk" z tragedii zrobiono.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']epe, napisałaś, że osoby, które [B]dały psa do DS[/B] czasem piszą na wątku co słychać
masz rację - pod jednym warunkiem, że te osoby są na dogomanii.

Kuba [B]NIE JEST[/B] dogomaniackim psem, to nie jest nasz Kubuś - to jest Kubuś, któremu w miarę swoich możliwości pomogliśmy, ale opiekę nad nim sprawuje niezależna organizacja, która dokładnie tak samo jak Emir, Ostatnia Szansa czy kilkadziesiąt innych zajmuje się opieką nad zwierzakami i robi to po swojemu nie zwracając uwagi na zdanie dogomaniaków.
Żadna osoba z dogomaniii [B]NIE BYŁA i NIE JEST[/B] zaangażowana w opiekę nad tym psem, nawet masuimi, która podjęła współpracę z Fundacją po zadymach na tym wątku,
Żadna osoba z dogomanii nie uczestniczyła w przekazaniu psa do DS, nikt nikogo z nas o zdanie na ten temat nie pytał i nawet informację o adopcji trudno było zdobyć.
Kto Twoim zdaniem ma zdobywać informacje z DS Kuby skoro stroną wyadoptowującą jest Fundacja Mrunio, a fundacja nie chce mieć nic wspólnego z dogomanią?
[B]Podejmiesz się tego?[/B]
Ja się nie podejmę, bo nie wiem dlaczego ktoś miałby mi udzielać informacji na temat swojego psa, skoro ja nie jestem wogóle stroną w tej sprawie. Na dodatek p. dr Niedzielska zabroniła udzielania informacji innym osobom z kliniki. Ma prawo - to jej pies. Czy nam się to podoba czy nie, przyszłość Kuby jest sprawą między Fundacją Mrunio a p.dr Niedzielską. Obie strony mogą się tą adopcją chwalić gdzie chcą, mogą się nią nie chwalić wogóle, to jest ich wybór i nikomu nic do tego - żyjemy w wolnym kraju a[B] dogomania NIE JEST żadnym organem kontrolnym dla kogokolwiek[/B].

[SIZE=3]Nie no pewnie, jakie serce? Dla psa którego się ratowało przez pół roku spod łopaty i to praktycznie za frajer? wyrachowanie w czystej postaci...[/SIZE]
[SIZE=3]Myślę, że moja babcia jednak miała rację - każdy sądzi według siebie... [/SIZE][/QUOTE]

Nie rozumiem co to znaczy: "[B]praktycznie za frajer[/B]" ?
Selenga,
kończ już "wstydu oszczęź"
bo zaraz zaczniesz bełkotać, że Kubuś zrujnował Fundację Mrunio.
**************************************************
Gdybyś dokładnie przeczytała mój poprzedni post to doczytała byś się,
że są sposoby zamieszczenia informacji o psiaku bez logowania się na dogomanii.
Ale trzeba tego chcieć i na tyle darzyć psa szacunkiem i uczuciami,
żeby nie przedkładać nad niego ganiania za mamoną.
**************************************************
Masuimi33
Ty jesteś wyjatkowo żle wychowana i na tyle prymitywna, że nie potrafisz
napisać ciętego postu bez obrażania innych osób.
Współczuję Ci Dziewczyno bo kindersztuby nie nabędziesz już nigdy.
Szkoda tylko, że takie "okazy" jak Ty zaśmiecają internet chamskimi odzywkami,
w dodatku napisanymi nędzną polszczyzną.

Link to comment
Share on other sites

O Boże,jak widać wyraźnie, to Selenga ma ogromne serce, ale do finansów, nie do zwierząt.Z tego co zauważyłam, jest zawsze na pierwszej linii na alegrach cegiełkowych,tam gdzie są pieniądze lub będą.Ale serca do istot czujących jakoś tu nie widzę.
Raczej i wyłącznie tylko empatię księgowego.Przykre.

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, że wielu osobom nie podoba się ta fundacja. Mi również. Ale bardzo proszę, nie obrażaj Selengi, bo nie wiesz ile zrobiła dla psów i ile im pomogła. I na pewno nie miałabyś tyle cierpliwości do prowadzenia tego wątku. I za to również należy się Jej szacunek.
I żeby nie było, o tej fundacji mam zdanie co najmniej takie jak Ty o ile nie gorsze. Ale takie wpisy odnośnie Selengi są poniżej pasa. Nie znasz Jej, nie wiesz ile robi, choć wiele osób nie robi tylko dlatego że głowa je boli. Selenga pomaga jak może. I chociaż Mrunio nie jest dla mnie fundacją o którą chciałabym się kiedykolwiek otrzeć, o tyle praca Selengi, Jej cierpliwość tutaj i dyplomacja są NAPRAWDĘ SZCZERZE godne podziwu, bo nikt inny by na tym wątku jako prowadzący nie zniósł tyle ile Ona zniosła. I NA PEWNO nie ma empatii księgowego. Zresztą obrażasz tym samym wielu księgowych pomagających psom własnym czasem, pieniędzmi i czym tylko mogą. Trochę umiaru
I myślę, że ciągłe nakręcanie tego wątku i tak już nic nie zmieni, skoro p. Elunia się tutaj nie pojawi. Skoro macie tyle wątpliwości i spać Wam one nie dają, to wyjaśnijcie je na FB. Tam p. Elunia zagląda, wiec przynajmniej będziecie mieć szansę na odpowiedź, której to szansy jak widać tutaj nie ma.

Link to comment
Share on other sites

i vice versa topi:multi: starszyzno doskonała, już obkleiłaś samochód? zrób fotki pośmiejemy się:evil_lol: prymitywna jesteś ty i sama obrażasz co drugi post!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i ja tobie nie współczuje bo takim jak ty się nie współczuje, co do nędznej polszczyzny mojej siostry- uśmiałam się szkoda, że nie mogę wyrazić kim jesteś bo nie chcę dostać bana ale jesteś starą sfrustrowaną osobą, która potrzebuje leczenia specjalistycznego, chciałabym cię spotkać w realu i napluć ci w twarz;)niestety chyba nie spełni się moje życzenie. Zejdziesz samotna, bo od takich jak ty się odwracają ;) my jesteśmy piękne młode i zazdrościsz, bo widzę, że wiek cię boli. Piszesz o tym w każdym poście.Ah te kompleksy... i tylko dogomania jest tu ucieczką od złego świata hahahaha
Selengo błagam zamknij ten wątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fanta33']i vice versa topi:multi: starszyzno doskonała, już obkleiłaś samochód? zrób fotki pośmiejemy się:evil_lol: prymitywna jesteś ty i sama obrażasz co drugi post!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i ja tobie nie współczuje bo takim jak ty się nie współczuje, co do nędznej polszczyzny mojej siostry- uśmiałam się szkoda, że nie mogę wyrazić kim jesteś bo nie chcę dostać bana ale jesteś starą sfrustrowaną osobą, która potrzebuje leczenia specjalistycznego, chciałabym cię spotkać w realu i napluć ci w twarz;)niestety chyba nie spełni się moje życzenie. Zejdziesz samotna, bo od takich jak ty się odwracają ;) [B][COLOR=red]my jesteśmy piękne młode[/COLOR][/B] i zazdrościsz, bo widzę, że wiek cię boli. Piszesz o tym w każdym poście.Ah te kompleksy... i tylko dogomania jest tu ucieczką od złego świata hahahaha
Selengo błagam zamknij ten wątek.[/QUOTE]

Wybacz, ale to jest bardzo śmieszne:evil_lol: Ten wpis świadczy o tym, zkim mamy do czynienia:diabloti:
A co Wam zostanie gdy młodość i uroda przeminą?:cool3: Napewno nie inteligencja i rozum!

Link to comment
Share on other sites

mój post jest napisany specjalnie z humorystycznym podtekstem, cynizmem itp., odnoszący się do ciągłych przytyków topi związanych z wiekiem;) typu "małolaty, asior "siksy" i takie tam gówniane epitety sfrustrowanych panienek ...epe ehh nie drąż nie ma sensu topi mnie wkurza. POucza nie obrażaj, gdzie w tym samym poście co pisze o obrażaniu, sama jedzie po kimś innym, co za tupet i dwulicowość.
a o do tego, że jesteśmy piękne i młode, no cóż ;D hahahaha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Topi']Nie rozumiem co to znaczy: "[B]praktycznie za frajer[/B]" ?
Selenga,
kończ już "wstydu oszczęź"
bo zaraz zaczniesz bełkotać, że Kubuś zrujnował Fundację Mrunio.
**************************************************
Gdybyś dokładnie przeczytała mój poprzedni post to doczytała byś się,
że są sposoby zamieszczenia informacji o psiaku bez logowania się na dogomanii.
Ale trzeba tego chcieć i na tyle darzyć psa szacunkiem i uczuciami,
żeby nie przedkładać nad niego ganiania za mamoną.
**************************************************
Masuimi33
Ty jesteś wyjatkowo żle wychowana i na tyle prymitywna, że nie potrafisz
napisać ciętego postu bez obrażania innych osób.
Współczuję Ci Dziewczyno bo kindersztuby nie nabędziesz już nigdy.
Szkoda tylko, że takie "okazy" jak Ty zaśmiecają internet chamskimi odzywkami,
w dodatku napisanymi nędzną polszczyzną.[/QUOTE]



topi jak już pisałam wcześniej TYLKO inteligentne osoby są w stanie mnie urazić czy obrazić, ty do nich nie należysz,
nie jesteś ani w 1 % osobą, z którą można polemizować, bo piszesz bzdury. Co do wieku faktycznie idź do lekarza i lecz kompleksy.
Co do mojej młodości (małolactwa jak pisałaś) ach;) nie będę się odnosić. co do reszty też nie szkoda czasu na rozmowy nędzną polszczyzną ze ścianą, bo jesteś takim samym odbiorcą dla mnie pa!
aaaa co do tego że obrażasz i jednocześnie piszesz do kogoś "nie obrażaj" jest infantylne;p

Selenga demot rewelacja!

zobacz ten;
[IMG]http://i820.photobucket.com/albums/zz129/masuimi33/topi.jpg[/IMG]

ludwa ja nie jestem od tego żeby się takim ludziom jak ty podobać, kiedyś tu byłaś "nawsadzałaś" fundacji, teraz jak jest dym znowu pojawiają się "duchy" z przeszłości irenaka asior ludwa niegdyś zbanowane za obrażanie i szkalowanie plus topi i jej młodsze koleżanki;) z krakowa;)))))
jestem od pomagania zwierzętom, jako fundacja jesteśmy zajebiście skuteczni i nie potrzebujemy się reklamować i podobać takim typom szkodliwym jak kliku dogomaniaków szkalujących nasze imię. Wystarczy, że podobamy się zwierzakom, podobamy się dzięki naszym działaniom;)tiruriru;)

Link to comment
Share on other sites

A ja będę prawie jak wyrwana z kontekstu : GRATULACJE dla Kubusia i GRATULACJE dla wszystkich, którzy mieli udział w tym sukcesie....:klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz:
Myślałam , że tutaj wielka feta .... a tu proszę.... co rusz ktoś na kogoś wiadro pomyj wylewa......
LUUUDZIE !!!! Po co się kąsacie ????? .....:flop:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fanta33']mój post jest napisany specjalnie z humorystycznym podtekstem, cynizmem itp., odnoszący się do ciągłych przytyków topi związanych z wiekiem;) typu "małolaty, asior "siksy" i takie tam [COLOR=red][B]gówniane epitety[/B][/COLOR] sfrustrowanych panienek ...epe ehh nie drąż nie ma sensu topi mnie wkurza. POucza nie obrażaj, gdzie w tym samym poście co pisze o obrażaniu, sama jedzie po kimś innym, co za tupet i dwulicowość.
a o do tego, że jesteśmy piękne i młode, no cóż ;D hahahaha[/QUOTE]
[quote name='masuimi33']ludwa ja nie jestem od tego żeby się takim ludziom jak ty podobać, kiedyś tu byłaś "nawsadzałaś" fundacji, teraz jak jest dym znowu pojawiają się "duchy" z przeszłości irenaka asior ludwa niegdyś zbanowane za obrażanie i szkalowanie plus topi i jej młodsze koleżanki;) z krakowa;)))))
jestem od pomagania zwierzętom, jako fundacja jesteśmy [B][COLOR=red]zajebiście skuteczni[/COLOR][/B] i nie potrzebujemy się reklamować i podobać takim typom szkodliwym jak kliku dogomaniaków szkalujących nasze imię. Wystarczy, że podobamy się zwierzakom, podobamy się dzięki naszym działaniom;)tiruriru;)[/QUOTE]

Tu widać, że jesteście siostrami.
***************************************
Czas żeby Moderator zajął się tym wątkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='animalon']A ja będę prawie jak wyrwana z kontekstu : GRATULACJE dla Kubusia i GRATULACJE dla wszystkich, którzy mieli udział w tym sukcesie....:klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz:
Myślałam , że tutaj wielka feta .... a tu proszę.... co rusz ktoś na kogoś wiadro pomyj wylewa......
LUUUDZIE !!!! Po co się kąsacie ????? .....:flop:[/QUOTE]
Podpisuje sie pod tym postem
czy nie warto zamknac ta groteske ,ktora i tak nic konstruktywnego nie przynosi tylko wstyd ,ze" baby" sie ciagle kloca ,tylko o co?:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masuimi33']ludwa ja nie jestem od tego żeby się takim ludziom jak ty podobać, kiedyś tu byłaś "nawsadzałaś" fundacji, teraz jak jest dym znowu pojawiają się "duchy" z przeszłości irenaka asior ludwa niegdyś zbanowane za obrażanie i szkalowanie plus topi i jej młodsze koleżanki;) z krakowa;)))))
jestem od pomagania zwierzętom, jako fundacja jesteśmy zajebiście skuteczni i nie potrzebujemy się reklamować i podobać takim typom szkodliwym jak kliku dogomaniaków szkalujących nasze imię. Wystarczy, że podobamy się zwierzakom, podobamy się dzięki naszym działaniom;)tiruriru;)[/QUOTE]

Nie nawsadzałam, napisałam co myślę. Tym się różnimy. Jak również tym, że nie byłam nigdy zbanowana. No i jeszcze tym, że mnie, w przeciwieństwie do Ciebie Selenga nie prosiła, żebym zaczęła się zachowywać przyzwoicie, pomimo tego, że fanką fundacji nie jestem a ciebie tak choć na tym wątku teoretycznie stoisz z Selengą po tej samej stronie. I nie pisz o ścianie, skoro nie rozumiesz pojęcia. Bo nie raz Selenga pisała do Ciebie i twojej siostry o umiar i kulturę pisania ale Jej prośby w waszym kierunku walą w ścianę bez efektu. I tak sobie myślę, że gdyby p. Eluni zależało na wizerunku fundacji, to nie chciałaby, żebyście publicznie wypowiadały się w imieniu fundacji jako jej wolontariusze.
[QUOTE]
Wystarczy, że podobamy się zwierzakom, podobamy się dzięki naszym działaniom[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]tiruriru[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]
[/QUOTE]

Niestety psy nie mają pieniędzy. Rozumiem, że fundacja ma obecnie zabezpieczenie finansowe ale pieniądze mają to do siebie, że znikają i to darczyńcy płacą na te zwierzaki. Prosta zasada, która dla niektórych trudna jest do ogarnięcia.
Jesteście strasznie butnymi i potwornie zarozumiałymi osobami i myślę, że bardzo niedojrzałymi emocjonalnie, sądząc po wypowiedziach. Szkoda czasu na takie dyskusje, bo nic konstruktywnego nie wnoszą. Lepiej zajmijcie się swoim okręgiem, jeśli brakuje Wam psów, to mogę kilka podesłać, bo niestety my finansowo nie damy rady wziąć więcej pod opiekę. Więc skoro pisałaś, ze jesteś taka zajęta ratowaniem psów jako wolontariusz, to lepiej się tym zajmij zamiast obrażać wszystkich dookoła. I nie wiem, która z was jest wolontariuszką, która nie. Poziom ten sam, więc dla mnie jedno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']Rozumiem, że wielu osobom nie podoba się ta fundacja. Mi również. Ale bardzo proszę, nie obrażaj Selengi, bo nie wiesz ile zrobiła dla psów i ile im pomogła. I na pewno nie miałabyś tyle cierpliwości do prowadzenia tego wątku. I za to również należy się Jej szacunek.
I żeby nie było, o tej fundacji mam zdanie co najmniej takie jak Ty o ile nie gorsze. Ale takie wpisy odnośnie Selengi są poniżej pasa. Nie znasz Jej, nie wiesz ile robi, choć wiele osób nie robi tylko dlatego że głowa je boli. Selenga pomaga jak może. I chociaż Mrunio nie jest dla mnie fundacją o którą chciałabym się kiedykolwiek otrzeć, o tyle praca Selengi, Jej cierpliwość tutaj i dyplomacja są NAPRAWDĘ SZCZERZE godne podziwu, bo nikt inny by na tym wątku jako prowadzący nie zniósł tyle ile Ona zniosła. I NA PEWNO nie ma empatii księgowego. Zresztą obrażasz tym samym wielu księgowych pomagających psom własnym czasem, pieniędzmi i czym tylko mogą. Trochę umiaru
I myślę, że ciągłe nakręcanie tego wątku i tak już nic nie zmieni, skoro p. Elunia się tutaj nie pojawi. Skoro macie tyle wątpliwości i spać Wam one nie dają, to wyjaśnijcie je na FB. Tam p. Elunia zagląda, wiec przynajmniej będziecie mieć szansę na odpowiedź, której to szansy jak widać tutaj nie ma.[/QUOTE]

Niestety, nie zgadzam się z Tobą Ludwa.
Za sam fakt przejęcia prowadzenia wątku przez Selengę, nie może Ona liczyć na żaden szacunek. Szacunku nie może też wymagać w sytuacji, kiedy, wbrew hasełkom które wygłasza na tym wątku, postępuje wbrew tym zasadom.
Trzeba mieć tzw. jaja, żeby się odciąć od kliki i przemówić ludzkim głosem, zgodnie z tymi zasadami, które buńczucznie głosi.
Nie ma znaczenia, co dotychczas zrobiła Selenga, jeżeli teraz ma w szanownym poważaniu ( powstrzymam się przed od dosadnych określeń) dogomanię.
Selenga nie chce widzieć błędów Fundacji Mrunio, bo zgodnie z przysłowiem: Jeśli wkroczysz między wrony, musisz krakać jak i one" tępi wszystkich, którzy mają odmienną opinię i na dodatek wszyscy kłamią, oczywiście oprócz Pani Elusi.
Dyplomacji na tym wątku Selengi nie widzę, wręcz przeciwnie, przyłączyła się do grona ciemnoty, która wspiera Fundację Mrunio. Ileż radości sprawiło Selendze złapanie Topi na kłamstwie;). Szkoda, że jaj już nie starczyło, aby Topi przeprosić, bo to Pani Elusia kłamała w sprawie adopcji.
O rozliczeniach nie wspomnę, bo to co robi Selenga na innych wątkach w zakresie rozliczeń, nie obowiązuje Jej na wątkach Fundacji Mrunio, bo przecież "plebs" się nie liczy.



[quote name='masuimi33']
....jestem od pomagania zwierzętom, jako fundacja jesteśmy zajebiście skuteczni i nie potrzebujemy się reklamować i podobać takim typom szkodliwym jak kliku dogomaniaków szkalujących nasze imię. Wystarczy, że podobamy się zwierzakom, podobamy się dzięki naszym działaniom;)tiruriru;)[/QUOTE]

Jak jesteście tak skuteczni, to nie potrzebujecie Dogo do reklamy.
Skoro tak gardzicie tym portalem, to po co te wątki, które zakładacie psom?
Po co żebranie o pomoc finansową, radźcie sobie bez ludzi na tym forum.
Najwyższa pora pokazać co potraficie osiągnąć sami.
I jeszcze jedno, nikt na tym wątku nie musi obrażać Fundacji Mrunio, Ty Fanto tworzysz na tyle wyrazisty wizerunek tej Fundacji, że bardziej już nie można zaszkodzić. Wszystkie kolory czerwieni powinna przybrać twarz szefowej każdej fundacji, jeżeli ma takich reprezentantów.
Nie martw się o nasze bany Fanto, nawet jak się zdarzy to mnie, to będzie to cudne zwieńczenie mojego pobytu na dogo, przecież emerturka mi się marzy.
A jak będzie powtórka z rozrywki, to będzie okazja, do kolejnej imprezy u mnie.
Nikt i nic, nie zmieni mojej opinii o Fundacji Mrunio.

A wracając do Kuby, życzę mu, aby w końcu opuścił klinikę, aby dom, znaczył DOM.
Oby dalsze wizyty w klinice były sporadyczne, aby mógł odpocząć na własnym lego, w zaciszu domowego ogniska Pani Doktor.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Niestety, nie zgadzam się z Tobą Ludwa.
Za sam fakt przejęcia prowadzenia wątku przez Selengę, nie może Ona liczyć na żaden szacunek. Szacunku nie może też wymagać w sytuacji, kiedy, wbrew hasełkom które wygłasza na tym wątku, postępuje wbrew tym zasadom.
Trzeba mieć tzw. jaja, żeby się odciąć od kliki i przemówić ludzkim głosem, zgodnie z tymi zasadami, które buńczucznie głosi.
Nie ma znaczenia, co dotychczas zrobiła Selenga, jeżeli teraz ma w szanownym poważaniu ( powstrzymam się przed od dosadnych określeń) dogomanię.
Selenga nie chce widzieć błędów Fundacji Mrunio, bo zgodnie z przysłowiem: Jeśli wkroczysz między wrony, musisz krakać jak i one" tępi wszystkich, którzy mają odmienną opinię i na dodatek wszyscy kłamią, oczywiście oprócz Pani Elusi.
Dyplomacji na tym wątku Selengi nie widzę, wręcz przeciwnie, przyłączyła się do grona ciemnoty, która wspiera Fundację Mrunio. Ileż radości sprawiło Selendze złapanie Topi na kłamstwie;). Szkoda, że jaj już nie starczyło, aby Topi przeprosić, bo to Pani Elusia kłamała w sprawie adopcji.
O rozliczeniach nie wspomnę, bo to co robi Selenga na innych wątkach w zakresie rozliczeń, nie obowiązuje Jej na wątkach Fundacji Mrunio, bo przecież "plebs" się nie liczy.





Jak jesteście tak skuteczni, to nie potrzebujecie Dogo do reklamy.
Skoro tak gardzicie tym portalem, to po co te wątki, które zakładacie psom?
Po co żebranie o pomoc finansową, radźcie sobie bez ludzi na tym forum.
Najwyższa pora pokazać co potraficie osiągnąć sami.
I jeszcze jedno, nikt na tym wątku nie musi obrażać Fundacji Mrunio, Ty Fanto tworzysz na tyle wyrazisty wizerunek tej Fundacji, że bardziej już nie można zaszkodzić. Wszystkie kolory czerwieni powinna przybrać twarz szefowej każdej fundacji, jeżeli ma takich reprezentantów.
Nie martw się o nasze bany Fanto, nawet jak się zdarzy to mnie, to będzie to cudne zwieńczenie mojego pobytu na dogo, przecież emerturka mi się marzy.
A jak będzie powtórka z rozrywki, to będzie okazja, do kolejnej imprezy u mnie.
Nikt i nic, nie zmieni mojej opinii o Fundacji Mrunio.

A wracając do Kuby, życzę mu, aby w końcu opuścił klinikę, aby dom, znaczył DOM.
Oby dalsze wizyty w klinice były sporadyczne, aby mógł odpocząć na własnym lego, w zaciszu domowego ogniska Pani Doktor.[/QUOTE]

Pięknie to napisałaś irenak
ale szkoda energii bo to "rzucanie pereł przed wieprze".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']Rozumiem, że wielu osobom nie podoba się ta fundacja. Mi również. Ale bardzo proszę, nie obrażaj Selengi, bo nie wiesz ile zrobiła dla psów i ile im pomogła. I na pewno nie miałabyś tyle cierpliwości do prowadzenia tego wątku. I za to również należy się Jej szacunek.
I żeby nie było, o tej fundacji mam zdanie co najmniej takie jak Ty o ile nie gorsze. Ale takie wpisy odnośnie Selengi są poniżej pasa. Nie znasz Jej, nie wiesz ile robi, choć wiele osób nie robi tylko dlatego że głowa je boli. Selenga pomaga jak może. I chociaż Mrunio nie jest dla mnie fundacją o którą chciałabym się kiedykolwiek otrzeć, o tyle praca Selengi, Jej cierpliwość tutaj i dyplomacja są NAPRAWDĘ SZCZERZE godne podziwu, bo nikt inny by na tym wątku jako prowadzący nie zniósł tyle ile Ona zniosła. I NA PEWNO nie ma empatii księgowego. Zresztą obrażasz tym samym wielu księgowych pomagających psom własnym czasem, pieniędzmi i czym tylko mogą. Trochę umiaru
I myślę, że ciągłe nakręcanie tego wątku i tak już nic nie zmieni, skoro p. Elunia się tutaj nie pojawi. Skoro macie tyle wątpliwości i spać Wam one nie dają, to wyjaśnijcie je na FB. Tam p. Elunia zagląda, wiec przynajmniej będziecie mieć szansę na odpowiedź, której to szansy jak widać tutaj nie ma.[/QUOTE]
Nie znam Selengi i nie wiem ile dobrego zrobiła, ale widzę ile tutaj zrobiła złego,swoją postawą.Z resztą w tej chwili już się nie powstrzymuje przed kąśliwymi i pogardliwymi komentarzami, nie ustępując w tym kroku, czy to massuimi,czy to fancie ,czy to martce, która dała tutaj popis swej "elokwencji" parę miesiecy temu.
Jestem przekonana,że ten wątek jest bardzo skwapliwie śledzony, za duża stawka,aby coś przegapić

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...