Jump to content
Dogomania

KWPR w Lublinie 17..IV.2011


narisowa

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panbazyl']na krajowych wystawach nie ma obowiązku takiego jak na międzynarodowych aby podawać dokładnie godzinowo wszystko - a i tak - w trakcie wystawy są poślizgi, więc nawet jeśli są podane godziny - i tak jest to orientacyjne.[/QUOTE]
Roznica tylko taka, ze jak masz podana godzine to sie mozesz wyklocac ze wczesniej sedzia nie ma prawa rozpoczac sedziowania, a tak to jak sobie chce :)

Link to comment
Share on other sites

Ostatecznie jade przez Radom i mam miejsce dla osoby z wiekszym psem albo dwoch osob z mniejszymi :)

tak dokladnie bede jechac :) [url]http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=Fal%C4%99cice&daddr=Aleja+J%C3%B3zefa+Pi%C5%82sudskiego+22,+Lublin&hl=&geocode=FbZ1FAMdZms_ASnLMW6_rQIZRzFiX3ZDV3_n7g%3BFWzXDQMdDElYASnH955jbVciRzHAuu7dj1vK-w&gl=pl&mra=ls&sll=51.238492,22.567978&sspn=0.013085,0.042272&ie=UTF8&ll=51.534377,21.923218&spn=0.832027,2.705383&z=9[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Roznica tylko taka, ze jak masz podana godzine to sie mozesz wyklocac ze wczesniej sedzia nie ma prawa rozpoczac sedziowania, a tak to jak sobie chce :)[/QUOTE]
a po co sie wykłócać? Można poprosić, powiedzieć o co chodzi - sędzia też człowiek i zrozumie.
a wcześniej przed godziną rozpoczęcia sędziowania przecież nikt nie pojawi się na ringu i nie zacznie sędziować, bo to czysty absurd, co najwyżej może się trochę spóźnić.

Link to comment
Share on other sites

Przeklejam ze strony ZKWP o Lublin


UWAGA!!! W związku z uzyskaną dzisiaj (12.04.2011 r.) informacją
od Pani Viva Maria Soleckyj-Szpunar o niemożności sędziowania następują
zmiany w palnie sędziowania
Boksery - sędziuje Pani Elżbieta Chwalibóg
Flat Coated Retriever i Labrador Retriever - Pan Jan Ryk
Za niezależną od nas zmianę przepraszamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']a po co sie wykłócać? Można poprosić, powiedzieć o co chodzi - sędzia też człowiek i zrozumie.
a wcześniej przed godziną rozpoczęcia sędziowania przecież nikt nie pojawi się na ringu i nie zacznie sędziować, bo to czysty absurd, co najwyżej może się trochę spóźnić.[/QUOTE]
Wyklocac w " " ;)
Niejednokrotnie spotkalam sie z sytuacja, ze sedziowanie danej rasy zaczelo sie wczesniej lub kolejnosc ras zostala zmieniona. Niektorzy spozniaja sie na swoja kolej dlatego ze "byli na czas". Oczywiscie biorac to pod uwage warto zawsze byc wczesniej, ale rozne sytuacje sie zdarzaja.
Przed rozpoczeciem sedziowania nikt nie zaczyna sedziowac, ale nieraz sedziowanie idzie szybciej niz plan przewiduje lub wiele zgloszonych psow nie przyjezdza i czas skraca sie.

Mam nadzieje ze w Lublinie bedzie wszystko ok :)

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli jest taka możliwość - mógłby ktoś sfotografować moją sucz? Jedyny dalmatyńczyk na wystawie, na V ringu. Ja zapewne biorę aparat i to co mi się uda to sfocę. Najpewniej: lagotto romagnolo (<33), rhodesian ridgeback, bullteriery (miniaturę również), BOSa, peikę, berneńczyki, boksery, tollery. Ale to też zależy od sędziowania na moim ringu. Postaram się ufocić wszystko o mi się nawinie, choć nie ukrywam, że będę poszukiwać piesków z Dogomanii ;>

Link to comment
Share on other sites

pisałam do związku bo też nie dostałam, dostałam w odpowiedzi ze pies jest zgłoszony powinnam dostac potwiedzenie mailem, ale tez go nie dostalam, dodatkowo napisano ze nie musze miec koniecznie tego potwierdzenia zeby dostac sie na wystawe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...