Jump to content
Dogomania

KWPR w Lublinie 17..IV.2011


narisowa

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja często jeżdżę PKS ze swoimi labkami - z tym żółtym (45 kg) wlaściwie problemu nie ma - kierowca miły dla niego, ludzie też, gorzej z czarnym (37 kg) bo jak czarne to przeciez od razu złe...
Ubierz może w jakąś kurteczkę kolorową??? :)
Tylko u mnie jest problem z pks ogólnie, bo w niedzielę pierwszy jaki mam do cywilizacji wyjeżdża ode mnie o 10.20.... A w Lublinie jest kolo 11, choc to tylko 30 km.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']ech no własnie tego się obawiam... Dziunia ma 9miesięcy, moglaby bez problemu jechać na kolanach, zaszczepiona oczywiście jest...ale jest czarna i reprezentuje ttb, a ludzie wiadomo różni. kurcze ;/[/QUOTE]

Wnioskuję, że jesteś z bych, to z busów, ten starszy kierowca na 90% procent Cię nie "puści" z psem, ale Ci młodsi raczej tak.. zależy jeszcze jak mocno zatłoczony będzie bus, bo w godzinach popołudniowych jazda busem na trasie bych-lbn to tragedia bez psa, a co dopiero z psem. Ale myślę, że gdybyś to ustaliła wcześniej, to by problemu nie było, bo pamiętam jak jakiś czas temu chłopak wiózł bodajże kota w torbie :D

Wiecie czy będzie stoisko z josery, el perro i pitmana?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']ja często jeżdżę PKS ze swoimi labkami - z tym żółtym (45 kg) wlaściwie problemu nie ma - kierowca miły dla niego, ludzie też, gorzej z czarnym (37 kg) bo jak czarne to przeciez od razu złe...
Ubierz może w jakąś kurteczkę kolorową??? :)
Tylko u mnie jest problem z pks ogólnie, bo w niedzielę pierwszy jaki mam do cywilizacji wyjeżdża ode mnie o 10.20.... A w Lublinie jest kolo 11, choc to tylko 30 km.[/QUOTE]

No ona też czarna :D
u nas jest kilka firm z busami, co śmigają do Lbn ;)

[quote name='HelloKally']Wnioskuję, że jesteś z bych, to z busów, ten starszy kierowca na 90% procent Cię nie "puści" z psem, ale Ci młodsi raczej tak.. zależy jeszcze jak mocno zatłoczony będzie bus, bo w godzinach popołudniowych jazda busem na trasie bych-lbn to tragedia bez psa, a co dopiero z psem. Ale myślę, że gdybyś to ustaliła wcześniej, to by problemu nie było, bo pamiętam jak jakiś czas temu chłopak wiózł bodajże kota w torbie :D
[/QUOTE]

Firma, którą zazwyczaj jeżdżę - tam są w miarę młodzi kierowcy ;) miałam nawet kolegę, który tam kiedyś jeździł...

nic jak nie wymyślę - to bardzo proszę o zdjęcia staffików, zwłaszcza suki klasa pośrednia :D
nasze dziecię będzie debiutować w doroslym życiu... stresuje się jakbym miała sama debiutować :D
w zasadzie to jest i nasz debiut jako hodowców...lol.

Link to comment
Share on other sites

oj dojedziesz :) Tylko zacznij wcześniej probować wsiadać do busa :)
Pamiętasz jak ja rok temu piechotą chcialam dojść. Teraz też nie mam jeszcze sposobu na transport, ale wierzę ze się cos uda zorganizować.
A u mnie jeżdżą ze 3 busy na dobę... A i tak do przystanku mam ze 2 km przez łąkę i rzekę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']oj dojedziesz :) Tylko zacznij wcześniej probować wsiadać do busa :)
Pamiętasz jak ja rok temu piechotą chcialam dojść. Teraz też nie mam jeszcze sposobu na transport, ale wierzę ze się cos uda zorganizować.
A u mnie jeżdżą ze 3 busy na dobę... A i tak do przystanku mam ze 2 km przez łąkę i rzekę :)[/QUOTE]

chciałabym mieć takie 2 km do przystanku :D to bym sobie spacerkiem doszła i porobila próby lol... ale mam co najmniej 3 razy więcej...

[quote name='HelloKally']Serio? Ja jeżdżę tylko tymi busami, które są koło zoologicznego.

[URL="http://www.dogomania.pl/members/74040-agnethka"][B]agnethka, próbuj kombinować z tymi busami, bo to wstyd, że mieszkasz tak daleko i nie jedziesz :D [/B][/URL][/QUOTE]

ja też tylko tymi jeżdżę, ale jest ich więcej ;) trzeba iść w strone szpitala, szkoły i tam po kolei sobie mijasz ich postoje ;)
no pewnie mnie nie będzie znając życie ;)...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pointer11']panbazyl czy zglislas sie na wystawe..??? i z iloma psami sie wybierasz ...?? ja jade z 2 i mysle ze znajde miejsce dla 1 os z psem ...:)[/QUOTE]
dzięki za propozycję :) Ja zgłosilam swoje 2 psy - więc bedzie chyba za ciasno :( Bo moje to duże konie.
Na razie mam 2 kierowców z samochodami którzy mają jechać na wystawę, więc jest lepiej jak rok temu (miałam jednego który zapomniał że ma jechać i poszedl na imprezę....) więc na ten rok się zabezpieczylam. Ale co w razie - dobrze wiedzieć że jest jeszcze jedna możliwośc :)
bo poza psami same pierdołki zajmują masę miejsca! Namiot, klatka i takie tam.

robimy jakies spotkanie na wystawie?

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś użyczyłby mi psa na Młodego Prezentera na tę wystawę??
Jestem zapisana, lecz piesek ten najprawdopodobniej jednak nie jedzie...
Grupa starsza, wolałabym większe pieski, choć z małym też mogę chętnie spróbować ;)
Jak coś - PW ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Roki']Czy ktoś z Warszawy mógłby w drodze powrotnej przetransportować w transporterku małego chomika ? :)[/QUOTE]
Napisz lub zadzwon do mnie to sie dogadamy :)

Tak faktycznie jest plan bez godzin, ale podana kolejnosc ras i ringi wiec orientacyjnie mozna sobie poukladac wszystko :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...