Jump to content
Dogomania

KWPR w Lublinie 17..IV.2011


narisowa

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pointer11']Tak jedziemy z Krasnegostawu przez Piaski..;) Takze jak cos jade z 2 pointerami przyjaznymi do innych psow i moge cie zgarnac po drodze..;)[/QUOTE]
to super!!! Moje też są spokojne do innych psow - młody trochę jeszcze głupi i z każdym chce się bawić....
A może przez Rybczewice jedziesz? Bo bym miała bliżej do szosy :) tak tylko pytam.
Przypomne się na pv przed wystawą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Trzeba będzie jakiś znak rozpoznawczy dogo zrobić, nie wiem, żółta apaszka czy coś ;) Ja będę pewnie focić, na szczęście nowym aparatem :)[/QUOTE]
dobry pomysł :) Coś ustalimy, czasu trochę jest. Jak będę miała kierowcę z samochodem to namiot mogę wziąć nawet - dość spory, ale jak nie to na plecach dźwigać nie będę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='veegas5']Wystawa będzie odbywała się na terenie miasta Lublin, czy może tak jak rok temu zostanie przeniesiona do Świdnika? :)[/QUOTE]

[B][SIZE=2][COLOR=#336600]Stadion "START" - Al.Piłsudskiego 22 [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][COLOR=#336600][/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=2][COLOR=black]jest już formularz zgłoszeniowy [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]
[URL]http://zk.lublin.pl/form_wystawa/form.php[/URL]
[B][SIZE=2][COLOR=#336600][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Roki']Pamiętam w 2009 była na tym stadionie,tam niedaleko Parku Ludowego ;)

Ja będę i szukam psa do MP ;)[/QUOTE]

to chyba kwietniowa, bo czerwcowa w 2009r. na pewno była w Świdniku ;)
ale tak o ten stadion mi chodziło - to już wiem, gdzie tam sobie miejsce zagrzeje :D
bosh - byle tylko był transport...

Link to comment
Share on other sites

Bliżej wystawy, tak jak to miało miejsce w tamtym roku, będę przyjmowała zamówienia na zdjęcia konkretnych ras czy psów na ringu - kto pierwszy, ten lepszy :evil_lol: Tym razem będę miała lepszy aparat, będę na wystawie od samego początku do końca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Bliżej wystawy, tak jak to miało miejsce w tamtym roku, będę przyjmowała zamówienia na zdjęcia konkretnych ras czy psów na ringu - kto pierwszy, ten lepszy :evil_lol: Tym razem będę miała lepszy aparat, będę na wystawie od samego początku do końca.[/QUOTE]

a tam bliżej wystawy - po co czekać?
ja proszę - staffordshire bull terrier'y :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Bliżej wystawy, tak jak to miało miejsce w tamtym roku, będę przyjmowała zamówienia na zdjęcia konkretnych ras czy psów na ringu - kto pierwszy, ten lepszy :evil_lol: Tym razem będę miała lepszy aparat, będę na wystawie od samego początku do końca.[/QUOTE]

a grzywki lubisz focić ??? :cool3:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Bliżej wystawy, tak jak to miało miejsce w tamtym roku, będę przyjmowała zamówienia na zdjęcia konkretnych ras czy psów na ringu - kto pierwszy, ten lepszy :evil_lol: Tym razem będę miała lepszy aparat, będę na wystawie od samego początku do końca.[/QUOTE]
Dalmatyńczyki będą może 3 albo i 1 (mój ^^), więc gdybyś "przypadkiem" znalazła się przy ringu... :cool3: Jedna fotka wystarczy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...