Jump to content
Dogomania

"Powystawowe jaja jak berety i inne pierdoły...!!!"


zpr

Recommended Posts

Bardzo nam przykro z powodu Bajanka :(
Był jednym z pierwszych Ogarów tych już prawie dorosłych (wtedy), które poznaliśmy, my mieliśmy dopiero 5~6 miesięcznego szczeniora - bosko się bawiły...
Teraz Bajan udał sie do przyjaciół w inny wymiar - to będzie napewno udana przygoda ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 834
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odgrzebałam wątek, bo chciałam napisać, że w NOWEJ RUDZIE DOBRZE POSZŁO
[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B]ogarom MAGDY M. :[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][B]ŻABA z Gończaków - NSwR[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][B]BORSUK z Gończaków - BOB[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B]Jakby nie było pies pokonał [/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B]ZWYCIĘŻCZYNIĘ ŚWIATA z POZNANIA[/B][/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]ale i tak wszystko w ramach jednej rodziny[/SIZE][/FONT][/B]
:laola: :laola:
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]i gończym GRZEGORZA W. :[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]NEMROD Kłusująca Sfora - BOB[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]to wiem na pewno, jak SZABLA nie mam pewnych danych[/FONT][/B]
:laola: :laola: [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100'][B]BRAWO [/B]dla Borsuka i Magdy :multi: :multi: :multi:
Ucieszyłam się. To dobrze słyszeć, że ten (zaniedbany w swoim czasie:-( ) ogarek tak ładnie został oceniony, tym większe brawa dla Magdy Musiał :multi:[/quote]
[SIZE=1][B]ZA TYDZIEŃ CHMURKA BĘDZIE RODZIĆ!!! TRZYMAJ KCIUKI!!![/B][/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100'][B]BRAWO [/B]dla Borsuka i Magdy :multi: :multi: :multi:
Ucieszyłam się. To dobrze słyszeć, że ten (zaniedbany w swoim czasie:-( ) ogarek tak ładnie został oceniony, tym większe brawa dla Magdy Musiał :multi:[/quote]


Bea ten pies nigdy nie był zaniedbanyi to nie powod do rozsiewania plotek pies przez kilka miesiecy byl u Magdy bo jego wlasciciel wyjechał w delegacje zagranice . Przy okazji Magda go wciagneła do ZK i wystawiała ale ten pies teraz jest ze swoim wlascicielem i widziałam go tydzien temu jest w takiej samej kondykcji jak wyladwał wtedy u Magdy i nigdy nie mozna bylo pwoiedzic ze byl opuszczony i zaniedbany

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]:multi: :multi: :multi: :multi: [B][FONT=Comic Sans MS]KIEDYŚ INNI, DZISIAJ JA SIĘ CHWALĘ!!!![/FONT][/B]:multi: :multi: :multi: :multi:
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/7348/certyfikatnachampionaplfk1.jpg[/IMG][/URL]
:laola: :laola: [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj'][CENTER]:multi: :multi: :multi: :multi: [B][FONT=Comic Sans MS]KIEDYŚ INNI, DZISIAJ JA SIĘ CHWALĘ!!!![/FONT][/B]:multi: :multi: :multi: :multi:

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/7348/certyfikatnachampionaplfk1.jpg[/IMG][/URL]

:laola: :laola: [/CENTER]
[/quote]
[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=olive][I]Aniu gratuluję!!!!![/I][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=olive][I]Uściskaj ode mnie Żmiłeczkę:-))))[/I][/COLOR][/SIZE][/B]
:multi: :multi: :multi: [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jestem :multi:

Zgłosiłam Błogą i Harmonię na Legionowo (są jaja bo idą obie w otwartej ale mi to wogóle nie przeszkadza bo liczę, że jedna lub druga powinna tam skończyć CH -w dowolnej kolejności :razz: , obie mają CWCty ale brakło im obu tych wymaganych 6 miesięcy i jednego dnia :eviltong: ), otwieramy sezon wystawowy 31 marca, kto się wybiera?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Jestem :multi:

Zgłosiłam Błogą i Harmonię na Legionowo (są jaja bo idą obie w otwartej ale mi to wogóle nie przeszkadza bo liczę, że jedna lub druga powinna tam skończyć CH -w dowolnej kolejności :razz: , obie mają CWCty ale brakło im obu tych wymaganych 6 miesięcy i jednego dnia :eviltong: ), otwieramy sezon wystawowy 31 marca, kto się wybiera?[/quote]

Witaj, Staruszko!
Na Ciebie zawsze można liczyć. Świetnie dzisiaj wyglądasz!
Co, nie fajnie tu? Zwołaj całą zgraje, to znaczy... Zagraje, Samograje i innych, co tu zawsze robili tłok!

Ale numer z tą otwartą... Chociaż - kupa luda... sorry ogarusiów wystartuje w tym roku w otwartej, bo nam niuniusie wyrosły! Ale już młode - za przeproszeniem - wilki czają się na nasze medale.
[CENTER]
[IMG]http://images.legif.com/gif/animaux/chien/7c244551ddb646854e7c4d11cba8cde6.gif[/IMG]
[/CENTER]

Cieszyć się, czy płakać? Ta sztafeta tak pędzi...

No to idę kibicować. Małyszowi i ręczniakom.
[CENTER][B][SIZE=5][COLOR=SeaGreen]
Ale zaraz wracamy, nie?![/COLOR][/SIZE][/B]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogaja']Witaj, Staruszko!
Na Ciebie zawsze można liczyć. Świetnie dzisiaj wyglądasz!
Co, nie fajnie tu?
...
Ale już młode - za przeproszeniem - wilki czają się na nasze medale.
Cieszyć się, czy płakać? Ta sztafeta tak pędzi...

No to idę kibicować. Małyszowi i ręczniakom.

[CENTER][B][SIZE=5][COLOR=seagreen]Ale zaraz wracamy, nie?![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
[/quote]
[SIZE=4]Wróciłam [/SIZE](nie wygladam za dobrze, bo mi ciepła woda z termy jakoś sama wyszła-co stwierdził mój synek- i nie załapałam się na umycie resztek babcinych włosów co mi pozostały z lepszych wystawowych czasów :cool3: ) i niefajnie bo szczypiorniaki właśnie nam przerżnęły złoto :shake: Walczyli jak lwy ale Niemcy byli lepsi i tyle (zwłaszcza w ataku).

Medale- zwłaszcza złote- fajna rzecz i tak lekko się nie poddamy- my stara ogarza wiara:razz:
Cieszyć się? Płakać? To już lepiej się zaprawić w boju Hani nalewką:evil_lol:
Dołączasz się Dogaja? Ożywimy temacik :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100'] niefajnie bo szczypiorniaki właśnie nam przerżnęły złoto :shake: Walczyli jak lwy ale Niemcy byli lepsi i tyle (zwłaszcza w ataku).

Medale- zwłaszcza złote- fajna rzecz i tak lekko się nie poddamy- my stara ogarza wiara:razz:
Cieszyć się? Płakać? To już lepiej się zaprawić w boju Hani nalewką:evil_lol:
Dołączasz się Dogaja? Ożywimy temacik :lol:[/quote]
[B][SIZE=5][COLOR=Red]
Ale Małysz znowu był pierwszy![/COLOR][/SIZE][/B]
Polej Bea, polej. :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Brawo Małysz!!!! :multi:
Mam nalewkę na dzikich jabłuszkach (oraz w przeważającej cześci na spirycie bo straszliwie mocarna jest- proporcje są tajemnicą Hani :evil_lol: ), polewam.

Darz Bór :popcorn:[/quote]

A daj borze!

Co to ja mówiłam... A kichać to.
Zaraz wyczaruję jakąś zagrychę:

[IMG]http://images.legif.com/gif/fantastique/magiciens/3a90272b78bb059b63f522e32a250fca.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr'][CENTER][B][SIZE=3][COLOR=olive][I]Aniu gratuluję!!!!![/I][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=olive][I]Uściskaj ode mnie Żmiłeczkę:-))))[/I][/COLOR][/SIZE][/B]
:multi: :multi: :multi: [/CENTER]
[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][I][B]Super informacja i oczywista duma dla hodowcy. Wielkie gratulacje, My też pod tatarka - zdrówko!!!
[/B][/I][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rekma'][FONT=Arial][COLOR=Blue][I][B] My też pod tatarka - zdrówko!!!
[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote]

O, Marku, jak miło, ze wpadłeś. Tam są talerzyki. Nie kładż na tych niskich stolikach, bo psy się dobiorą. A gdzie Gosia?
Przepraszam, ale muszę na chwilę lecieć do kuchni, bo mi się coś przypala...
[CENTER][IMG]http://images.legif.com/gif/fantastique/magiciens/561c28770a9a639514d344a07eb1fc55.gif[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

:turn-l:[quote name='rekma'][FONT=Arial][COLOR=Blue][I][B]Super informacja i oczywista duma dla hodowcy. Wielkie gratulacje, My też pod tatarka - zdrówko!!!
[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote]

Mężu co za refleks :evil_lol:

[quote name='dogaja'] A gdzie Gosia?
Przepraszam, ale muszę na chwilę lecieć do kuchni, bo mi się coś przypala...
[CENTER][IMG]http://images.legif.com/gif/fantastique/magiciens/561c28770a9a639514d344a07eb1fc55.gif[/IMG]
[/CENTER]
[/quote]

Jestem, jestem ;) Dogajka, a coś ty na głowę włożyła? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A naleweczka jest, jest :chlup:....malina :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']:turn-l:

Mężu co za refleks :evil_lol:[/quote]
Myślisz o życzeniach dla Żmiłki, czy o STAWIENIU SIĘ na imprezę? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='mmbbaj']
Jestem, jestem ;) Dogajka, a coś ty na głowę włożyła? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A naleweczka jest, jest :chlup:....malina :lol:[/quote]

A wiesz, trochę mnie przewiało, podczas ostatniego huraganu.
Siadaj, siadaj, kochanieńka i się rozgość. Ja poszukam Bei, bo znowu ją wcięło [COLOR=Olive]([I]a gości trzeba zabawiać, kawały opowiadać... Pewnie znowu siedzi w szpiżarni.[B])

Beaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...