Jump to content
Dogomania

IV Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - Morsko 2006


PaYooK

Recommended Posts

[quote name='Gosica']Wybieram sie raczej pod namiot , i jeszcze jedno , moze mi ktos powiedziec jak to jest z psami poniewaz posiadam psa w typie akity amerykanskiej i nie zabardzo toteruje on ine psy (rzecz jasna ze byłby na uwiezi i byłby pilowany przeze mnie ) zastanawiam sie jak to rozwiazac , mam tez sunie mieszanca niewielkiego kundelka i z nim nie ma problemów bo ona uwielbia ludzi i wszelkie psy :)Prosze o jakas rade , bo uwazam ze zabranie go to dla mnie przede wszytkim frajda gorzej dla tych innych ludzi ktorzy tam moga byc. Dlatego mwoie iż byłby cały czas pilnowany i trzymany na lince ( nie jest on morderca tylko popprostu nie lubi innych psów ktore zachwouje sie agresywnie , badz mało tolerancyjnie , ja jednak jesli gdziekowlwiek go zabieram, to zawsze w tłumie jest zapiety dla bezpieczenestwa) co o tym myslicie ?Pozdrówka[/quote]
A to nie bedzie niepotrzebny stres dla akity?widzac tlum psow kazdy podchodzacy do kazdego?;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On raczej sam nie zaczyna , najczesciej to inne psy zaczynaja z nim . Hmm stres...sadze ze tylko na poczatku , bo palnujemy małe rajdy robic tez wiec sadze ze jakos dałby sie rade , chodzi tylko o to ze bedzie on na lince pewnie przez cały czas dla bezpieczenstwa. Może chciece jakies zdjecia Aresa ( bo tak sie nazywa) ?A moze Miki tez ?(to ten mały kundelek )Pozdrwoka

Link to comment
Share on other sites

Oto kilka zdjec z naszego zycia , a jakby kto nie wiedział mieszkam własnie w Zawierciu :) a to zdjecia :
Ares ( teraz skonczył rok i 6 miechów)
[IMG]http://img102.imageshack.us/img102/4567/tnares19ly.jpg[/IMG]

Mika (tył)
[IMG]http://img102.imageshack.us/img102/6205/tnimg00935ej.jpg[/IMG]

Ares i jego szaleństwa
[IMG]http://img102.imageshack.us/img102/1411/tnimg01061wx.jpg[/IMG]

Zabawy z Mika
[IMG]http://img80.imageshack.us/img80/4449/tnimg03779gq.jpg[/IMG]

Ares poległ....:P
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/9158/tnimg03783gm.jpg[/IMG]

Razem na wyspie ...:cool3:
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1020/tnimg03898hn.jpg[/IMG]

Aresik ..cóz za maleństwo ..:lol:
[IMG]http://img80.imageshack.us/img80/617/tnimg15927rr.jpg[/IMG]

A teraz ...moje ulubione ,..niechaj ktos wpatrzy sie w te oczy i powie co widzi ...

[IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8404/tnimg16103ms.jpg[/IMG]

A teraz juz ostatnie obraz lenia ....
[IMG]http://img102.imageshack.us/img102/1756/tnimg16853im.jpg[/IMG]
Serdecznie pozdrawiam ...:razz:( a jesli chodzi o ten termin to chyba bede całe cztery dni )

Link to comment
Share on other sites

Gasica-spoko mój Czarek to też niezłe ziołko ,ale carragan wszystkie samce na wzgórzu ustawi to bedą chodzić jak w zegarku :)MOja suka na zeszłym zlocie w sumie spinała sie tylko ze Szpilką od dbsst :) ,ale to było spięcie polegające na warczeniu i ujadaniu z odległosci 10cm bez zębów kompletnie :) Za to Czarek bedzie bronił swojej kobiety :P
A więc gosica witamy na zlocie :D

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][quote name='Usia']ja juz link do podpisu dodałam,sama sie zastanawiam czy przyjechac.nie wiem jak mi wyjdzie wypłata a tak po za tym ja nikogo z was nie znam:( ale własnie chyba poto jest ten zlocik :)[/quote]

spoko ja tez nie;)
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Usia']ja juz link do podpisu dodałam,sama sie zastanawiam czy przyjechac.nie wiem jak mi wyjdzie wypłata a tak po za tym ja nikogo z was nie znam:( ale własnie chyba poto jest ten zlocik :)[/quote]

[B][COLOR=darkgreen]Usia bo w ucho dostaniesz. PO to jedzimy zeby się poznać.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Gosiaca refarat napisałam CI na priv. jak cos to pytaj śmiało. A psy sie dogadają. Zreszta ciotka Agga tam porzadeczek zrobi.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]NIe mam psa to sie innymi zajmę.:cool3: [/COLOR][/B]
[COLOR=darkgreen][B]marmara_19zaraz dopisuje do listy[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]Asiunia - pies - domek[/B]
[B]Linka - domek[/B]
[B]AggA + 2 dziewczyny - namiot[/B]
[B]PaY AnTu - namiot[/B]
[B]Komar - namiot[/B]
[B]Misiekesa + 1 osoba - namiot[/B]
[B]efra_husky + 2 osoby + 3 psy - domek[/B]
[B]carragan + 1 pies-domek[/B]
[B]Zaba14 - namiot[/B]
[B]dbbst + 1 osoba + szpila - domek/namiot[/B]
[B]luc + 1 osoba + pies - domek[/B]
[B]Jureja i Kara_TC - 2psy - domek[/B]
[B]Bogarka - domek[/B]
[B]PaGaJ - domek niepewne[/B]
[B]Olekg18-pies-namiot[/B]
[B]Cimi- pies-namiot[/B]
[B]rav - namiot[/B]
[B]Truskawa - namiot[/B]
[B]AgaCzips + 1 pies - namiot[/B]
[B]Mosii + 4 psy[/B]
[B]Agatha i CObra +3 psy - namiot[/B]
[B]ALicjaRydzewska (mam taką nadzieje)[/B]
[B][COLOR=black]Malawaszka - namiot[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]marmara_19 + 2 psy - namiot[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]gosica -namiot[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkgreen]kto chce koszulkę?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Gosica ile psów dopisać a moze osba towarzysząca, dzieci mile widziane[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dobra raz kozie smierć :evil_lol:
To ja sie dopisuje na razie wstepnie w zaleznosci od komisu z matmy :angryy: ale powinnam jakos to dogadac. Mozecie mnie wpisać na liste : namiot+1osoba+ 2 psy i moze szczurek tylko te kagance ...:) obiecuje ze szczurek bedzie w klatce i spokojnie nie jest agresywny.
Tylko boje sie ze psiaki mi wyskocza z namiotu.Czy wy macie jakis sposób na psy zeby nie uciekały (psiaki takie jak w banerku)
pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][B]Asiunia - pies - domek[/B]
[B]Linka - domek[/B]
[B]AggA + 2 dziewczyny - namiot[/B]
[B]PaY AnTu - namiot[/B]
[B]Komar - namiot[/B]
[B]Misiekesa + 1 osoba - namiot[/B]
[B]efra_husky + 2 osoby + 3 psy - domek[/B]
[B]carragan + 1 pies-domek[/B]
[B]Zaba14 - namiot[/B]
[B]dbbst + 1 osoba + szpila - domek/namiot[/B]
[B]luc + 1 osoba + pies - domek[/B]
[B]Jureja i Kara_TC - 2psy - domek[/B]
[B]Bogarka - domek[/B]
[B]PaGaJ - domek niepewne[/B]
[B]Olekg18-pies-namiot[/B]
[B]Cimi- pies-namiot[/B]
[B]rav - namiot[/B]
[B]Truskawa - namiot[/B]
[B]AgaCzips + 1 pies - namiot[/B]
[B]Mosii + 4 psy[/B]
[B]Agatha i CObra +3 psy - namiot[/B]
[B]ALicjaRydzewska (mam taką nadzieje)[/B]
[B][COLOR=black]Malawaszka - namiot[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]marmara_19 + 2 psy - namiot[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]gosica -namiot[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkgreen]kto chce koszulkę?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Gosica ile psów dopisać a moze osba towarzysząca, dzieci mile widziane[/COLOR][/B][/quote]

Przy mnie możesz dopiac + jedna osoba ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Usia']Dobra raz kozie smierć :evil_lol:
To ja sie dopisuje na razie wstepnie w zaleznosci od komisu z matmy :angryy: ale powinnam jakos to dogadac. Mozecie mnie wpisać na liste : namiot+1osoba+ 2 psy i moze szczurek tylko te kagance ...:) obiecuje ze szczurek bedzie w klatce i spokojnie nie jest agresywny.
Tylko boje sie ze psiaki mi wyskocza z namiotu.Czy wy macie jakis sposób na psy zeby nie uciekały (psiaki takie jak w banerku)
pozdrawiam ;)[/quote]
Szczurów brać nie radze, dla nich w namiocie za zimno jest ;) Akurat sama jednego wlasnego szczura lecze z zapalenia pluc bo nachwilke byl na dworze:shake:.A wogole to bardzo duzy stres dla kazdego szczura;) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Usia']Dobra raz kozie smierć :evil_lol:
To ja sie dopisuje na razie wstepnie w zaleznosci od [B]komisu z matmy[/B] :angryy: ale powinnam jakos to dogadac. Mozecie mnie wpisać na liste : namiot+1osoba+ 2 psy i moze szczurek tylko te kagance ...:) obiecuje ze szczurek bedzie w klatce i spokojnie nie jest agresywny.
Tylko boje sie ze psiaki mi wyskocza z namiotu.Czy wy macie jakis sposób na psy zeby nie uciekały (psiaki takie jak w banerku)
pozdrawiam ;)[/quote]
haha witaj w klubie;p;p u mnie tez od tego bedzie zalezalo;p;p no i od tego czy bede miala pieniadze:P

Link to comment
Share on other sites

hehe komis z maty? ja na całe szczescie go miec nie bede :evil_lol: chociaz mate zaliczałam tzn. poprawilam jeden sprawdzian i na ostatniej matmie babka wogole nie chciała mnie pytać i popadłam w paranoje bo wszystko umiałam :angryy: na koniec lekcji powiedziała mi "Wiedze jakas tam masz, moze Cie zapytam, a może i nie, bede trzymac Cie trzymac do końca" wr.. ale przynajmniej wiem ze z matmy zdam :evil_lol:
Mam tylko nadzieje, ze babka z angola mnie nie uwali i babka z fizy bo to to ona uwielbia :angryy:
ehh.. tak to jest jak sie uczy tylko pod koniec roku szkolnego :evil_lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...