Jump to content
Dogomania

IV Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - Morsko 2006


PaYooK

Recommended Posts

[quote name='Diana14']Gosica a moze po prostu trochę go przegłodź żeby Ci się podczas jazdy nie meczył i wymiotował.[/QUOTE]

To nie do konca takie proste u psa,jesli ten ma bardzo silna chorobe lokomocyjna,bowiem wowczas nierzadko sama slina wymiotuje.

Gosica,wez po prostu gruby recznik i...cierp z godnoscia ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='carragan']To nie do konca takie proste u psa,jesli ten ma bardzo silna chorobe lokomocyjna,bowiem wowczas nierzadko sama slina wymiotuje.

Gosica,wez po prostu gruby recznik i...cierp z godnoscia ;)[/quote]

Wiem bo moja suka ma chorobe lokomocyjną, ale po tym co się działo z nią po tabletkach wolę jej po prostu nic nie dawać tylko przegłodzić. Według mnie bezpieczniejsze.

Link to comment
Share on other sites

[B]ELO!!!


hmmm zakupy zrobione... do pakowania musze obymyslec plan ;)( najlepiej przy piwku, a jak niee starczy to polwke sie wezmie :p ) jak ja zmieszcze 20 koszulek ?? :cool3: heheh zartuje pewnie bede sie pakowal jutro wieczorem :evil_lol: my bedziemy gdzies kolo 14 w Zawierciu a w morsku hmmm zejdzie do kolo 15


pozdro[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaYooK'][B]ELO!!!
jak ja zmieszcze 20 koszulek ?? :cool3: pozdro[/B][/QUOTE]

Hihihihi pojedziesz jak handlarz zza wschodniej granicy :evil_lol:

BTW czemu wszyscy kupują chińskie zupki :niewiem: Są zjadliwe i nawet smaczne gotowe dania Knorra i Winiar, np makaron z sosem bolońskim, ziemniaczki puree :cool3: To ostatnie z kefirem zdarza mi się jadać na samotny obiad :razz: [COLOR="Silver"][SIZE="1"]Bo TZ sztucznego jadła nie ruszy[/SIZE][/COLOR] :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

hej!

Ja się zjawie albo jutro(późniejszym popołudniem)a naj później w piątek(a do tego mama ma migrene:placz: :sadCyber: więc narazie nici z gadu gadu o zlocie).Acha mam małe pytanko jak już tam sie zjawie w Morsku to mam się gdzieś tam zarejestrować czy coś w tym stylu...?

ehhh i do tego jeszcze lilly w szpitalu więc też nie wiadomo czy się zjawi...:roll: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...