Jump to content
Dogomania

ON-ka Saba z budowy za długo żyje? Zapomniana, schorowana.Już za TM...


oktawia6

Recommended Posts

[quote name='ARKA']
loozerka-nie zapominaj o jednym - z wiekiem, zagrozenie ropomacicza wzrasta!!!

[B]A jesli chodzi o jamnika jak da rade? Prosto-suka mu pomoze-polozy sie:razz:[/B]
Psiaki maja wieksza inwencje, w tym wzgledzie, niz ludzie.:cool1:
Poza tym, jesli nawet pies bylby kastrowany to jedyne jest to, ze sunia nie zajdzie w ciaze. Ale, kiedy bedzie miala cieczke, pies 'rowno bedzie siedzial na niej' i bedzie normalny, bezpieczny sex! A taki sex jest mimo wszystko zagrozeniem dla suki-wprowadzanie roznych bakterii do pochwy a wiec zwiekszenie ryzyka ropomacicza:shake: :shake:
Mam kastrata i sunia w cieczce do mnie przyszla, koszmar sie dzial...

I nie bylo tak, ze on juz kiedys cos i wie jak to jest. Kastrowany w wieku 7 m-c prawie 3 lata temu.
[/quote]
no nie:shake: -ARKA czy nie widziałaś powiem wprost = napalonego psa-który po suce liże trawę, odmawia jedzenia, dobija się do niej w amoku nie chce pić-nic ...tylko jej zad-pobudzony do granic-kończy się na środkach uspakających-a który nawet mały pies przejdzie obojętnie koło suki z cieczką-jaki tutaj ma związek wielkość? oczywiście zakładając, że w domu będzie pies-nawet mały-oczywiście w innym wariancie może być suka.
i zgadza się w 200% ropomacicze z wiekiem wzrasta:roll:

[B]zbieramy na sterylizację i EKG przed zabiegiem:[/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23307"][IMG]http://img366.imageshack.us/img366/9454/banerek2web2tk.jpg[/IMG][/URL]
[B][COLOR=green]a tutaj prosimy wpłacać pieniążki dla Sabci-z dopiskiem [SIZE=4]"Sabciaz budowy-Warszawa-Rembertów"[/SIZE][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękujemy Oktawia za decyzję !!!!!

[B]Bardzo prosimy wszystkie Osoby mogące pomóc w opłaceniu EKG i sterylizacji Sabci o pilne wpłaty na ten cel na AFN !!!!!!
[/B]
Jeśli wszystko pójdzie dobrze jest szansa dla Sabci na domek tymczasowy bezterminowo, gdzie zdecydowanie zmniejszą się koszty utrzymania (karma + na opiekę wet. - koszt podany wcześniej).

Nie pozwólmy, by psinka straciła tą możliwość !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni']Prosimy o wpłaty - każda kwota pomoże Sabci!!!!quote]

Nie jestem w dobrej kondycji finansowej, sama niedawno otrzymałam od Was pomoc - wpłatę na sterylkę Bellusi, wyratowanej z lubelskiego schronu - ale dołożę cegiełkę na sterylkę Sabci.

Przed chwilą zrobiłam przelew - 60 zetów na konto
[B]31 1140 2017 0000 4902 0527 0923[/B]
z dopiskiem

SABCIA Z BUDOWY WARSZAWA-REMBERTÓW - NA STERYLIZACJĘ

Pewnie z powodu soboty wpłynie na konto Sabci dopiero w poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni']
Jeśli wszystko pójdzie dobrze jest szansa dla Sabci na domek tymczasowy bezterminowo, gdzie zdecydowanie zmniejszą się koszty utrzymania (karma + na opiekę wet. - koszt podany wcześniej).

Nie pozwólmy, by psinka straciła tą możliwość !!!!!!![/quote]

Szansa dla Saby wspaniała, oby wszystko poszło dobrze..

Ja swoją rate comiesięczną na hotelik przesle jak zwykle po 25.tym (50 żł).
Na kiedy planowany jest zabieg?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']
Nic nie wiem, ale wierzę, że Oktawia trzyma rękę na pulsie.
[B]Skoro są pieniądze na sterylkę[/B], to można ją zawieźć. Tylko kto to zrobi, bo przecież Oktawia ma 3 psy i przeprowadzkę, a raczej nie swoje lokum. Może nie mieć głowy...
[/quote]
...to jakiś joke? jakie pieniądze na sterylizację? 160 zł? tyle kosztuje kastracja kotka! no chyba, że jestem w błędzie-i funduszy jest więcej-więc wówczas siedzę cicho.

W razie co mogę zarezerwować termin w klinice-z rabatem 20%-nie mam samochodu-więc ktoś musiałby do Otrębusów pojechać ze mną-ja mam mało czasu-w tygodniu lub na początku przyszłego przeprowadzka-pakowanie całego swego odbytku to nie 2 godziny-ale na trochę mogę się wyrwać jeśłi będzie już podana konkretna suma funduszy Sabci-termin sterylizacji do ustalenia-
P.S. jutro będę w klinice więc będę znała dokładną cenę;

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego 160?
Na Afn ma 50 zł, ja wpłaciłam 120, elik 60, AniaB 50. To na teraz daje 280. Tania nam zniknęła, ale mowiła, ze tez coś chce Sabci wpłacic, nie wiem, czy to aktualne i ile tego byłoby, ale zakładam, ze Sabcia ma ponad 300 zł. MOze sprawdz, oktawia, jaki to bedzie koszt z tym rabatem, zobaczymy, ile mamy, ile trzeba dozbierac. Jesli bedą to juz nie za duze pieniadze, na konkretny cel- ustalony, zaklepany, z domem tymczasowym w tle, to mozna bedzie sie zwrócic do AFN o przekazanie jakiejs sumy z ogólnego, albo cześci pieniędzy zebranych w akcji oddłużeniowej. To zaden joke, oktawio, tylko mobilizacja tych, ktorzy Sabcia się przejmują.
Taniu, moze glupio tak wprost pytac, ale sama wspomniałas, ze cos na Sabcię chcesz dac...czy mogłabyś powiedziec, czy to aktualne i jaka to bylaby kwota i w jakim terminie, o ile pamietam mowilas cos po 10-tym? Pomogłoby to nam planowac ewentualny termin i finanse :), a jesli cos sie zmienilo to tez, napisz, kazdy zrozumie, w koncu to normalne, ze moze cos nie wyjsc, jak sie planuje. No i napisz, czy bylas u Sabci w tę sobote, ciekawa jestem co z nia.

Link to comment
Share on other sites

Aniu, wydaje mi się, ze nie bedzie chyba koniecznosci takiej, by to przyspieszac, ten tydzien bedzie chyba potrzebny na zebranie pozostałej kwoty. Gdyby jednak się okazało, ze nagle pojawi sie sponsor na brakującą cześc- dzieki za ofertę.
Co do comiesięcznych wpłat- ja tez 50 zł miesięcznie mogę zadeklarowac. Jesli mi się uda w jakichś miesiącach- bede przekazywac cos ponad to, ale tego wiecej na 100% zadeklarowac nie moge.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='loozerka']
Dlaczego 160?
[B][COLOR=red]Na Afn ma 50 zł,[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]ja wpłaciłam 120, elik 60[/COLOR][/B],[COLOR=red][B] AniaB 50[/B][/COLOR]. To na teraz daje 280. Tania nam zniknęła, ale mowiła, ze tez coś chce Sabci wpłacic, nie wiem, czy to aktualne i ile tego byłoby, ale zakładam, ze Sabcia ma ponad 300 zł. MOze sprawdz, oktawia, jaki to bedzie koszt z tym rabatem, zobaczymy, ile mamy, ile trzeba dozbierac. Jesli bedą to juz nie za duze pieniadze, na konkretny cel- ustalony, zaklepany, z domem tymczasowym w tle, to mozna bedzie sie zwrócic do AFN o przekazanie jakiejs sumy z ogólnego, albo cześci pieniędzy zebranych w akcji oddłużeniowej. To zaden joke, oktawio, tylko mobilizacja tych, ktorzy Sabcia się przejmują.
[B][COLOR=red]Taniu[/COLOR][/B], moze glupio tak wprost pytac, ale sama wspomniałas, ze cos na Sabcię chcesz dac...czy mogłabyś powiedziec, czy to aktualne i jaka to bylaby kwota i w jakim terminie, o ile pamietam mowilas cos po 10-tym? Pomogłoby to nam planowac ewentualny termin i finanse :), a jesli cos sie zmienilo to tez, napisz, kazdy zrozumie, w koncu to normalne, ze moze cos nie wyjsc, jak sie planuje. No i napisz, czy bylas u Sabci w tę sobote, ciekawa jestem co z nia.
[/quote]
:oops: :oops: :oops: aha-teraz widzę, żę jest więcej-dobrze.
Dzisiaj byłam w klinice-najbliższy termin z rabatem 20% sterylizacji to 7 listopada-wcześniej [U]sugeruję[/U] wykonanie jej EKG przed zabiegiem.
Cena sterylki-w narkozie wziewnej-metodą małego cięcia-przeprowadzone przez chirurga-to 350 zł-ale jutro się jeszcze na 100% upewnię-czy to całkowity koszt czy coś jeszcze będzie doliczone-oczywiście za zabieg jest wystawiana faktura VAT na badanie EKG również-65 zł.

Tania bez owijania w bawełnę-ile dokładasz do Sabci? byłaś u niej w sobotę?

No i trzeba jej karmę weterynaryjną dokupić-by z nią pojechałą do domu zastępczego oraz z resztą swego wyposażenia.

Link to comment
Share on other sites

na 7 listopada potrzeba nam 415 zł na same zabiegi-sterylizacja i EKG. Myśle, ze to realne.
Blondella, a czy od Ciebie mozna liczyc na jakąs wpłatę do tego terminu? - To nie sugestia, jakby co, ze powinnas :), a raczej proba rozliczenia, jak stoimy.

Oktawia- jesli możesz, dasz rade obsłużyc te sprawe- umawiaj te sterylizację na 7.11. na bank- pieniądze będą musiały się znalezc, jakkolwiek. A co do EKG- to chciałabym się upewnic- ona nie miała tego badania na Sggw? Pytam, bo za diabła nie mogę znalezc strony z tymi informacjami, jakie miała zabiegi. Własnie skojarzyłam, ze chyba miała .....RTG.. kurcze, to tez przeciez 3 literki :mad:

A na tymczas mamy juz zapewnione wpłaty 150 zł miesięcznie. Wyprawkę myśle całkiem porzadną ma tj. smycz, szczotki itp, kupione miesiąc temu. Resztę się dozbiera, Trzeba i tyle :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...