Jump to content
Dogomania

Zostawił psa na torach ! Pijany mężczyzna uciekł. Pies nie przeżył


blacky.

Recommended Posts

[quote name=':: FiGa ::'][B]Marta[/B], masz u mnie stalą deklaracje :diabloti:[/QUOTE]Hahaha:)A nie mówiłam?Jeszcze fundacji nie ma ,a deklaracje już są:)A wyobraźcie sobie co by było gdyby "reklama"takiej organizacji ukazała sie po reprtażu dotyczącego okruciaństwa wobec zwierząt.Naprawdę sądzę,że taka fundacja podziałałaby dopóki nie zamkneli by mnie w więzieniu.Ale może takie własnie działania zmusiłyby organy ustawodawcze do zmiany przepisów i sądy do orzekania nie kar ""w zawiasach",ale kar bezwzglednego więzienia dla dręczycieli oraz olbrzymich kar finansowych,które zasilałyby organizacje pomagające zwierzętom.Myśle,że wtedy byłoby dużo mniej takich tragicznych i bezsensownych sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no jasne, zastanawiałam się jak pozbyć się swojego ślepego i przygłuchego dziadka, głupia myślałam że to straszny problem, a przecież wystarczy mu powiedzieć żeby czekał na torach! nikt mnie nawet do pierdla nie wsadzi bo przecież mógł uciec.
jak wepchnę kogoś na tory to pewnie też jestem niewinna, przecież mógł wyjść, a popchnąć kogoś to nie zbrodnia.

Link to comment
Share on other sites

Historia na głównej w portalu demotywatory.pl ! Robi się coraz głośniej ... chociaż jak czytam niektóre komentarze...
Niech ktoś, kto ma na demotach konto, przeklei petycję. Najlepiej jako komentarz do 1, lub drugiego głównego komentarza. Jak będzie osobno, to "zginie w tłumie".

Link to comment
Share on other sites

[B]Pocahontas[/B] - bicie nie jest metodą wychowawczą!
Ani w stosunku do psa, ani w stosunku do człowieka...
Wyładowałaś na tym szczeniaku własne frustracje - całkowicie zrozumiałe, ale nie tędy droga...
Myślisz, że to go czegoś nauczyło? Chyba tylko tego, żeby następnym razem zatłuc kota bez świadków... dyskretniej... :([/QUOTE]


a ja się zastanawiam jakie są metody wychowawcze ?? zacząć można od sterylizacji niektórych mend, żeby nie robili dzieci z których potem wyrośnie takie ścierwo !! a co do dzieciaków...gdybym to widziała na własne oczy to na pewno bym nie podeszla i próbowała z nim rozmawiać, od razu z laczka po pysku i bardzo podziwiam Pocahontas, moim zdaniem bardzo dobrze zrobiłaś ;) przemawia przez nas złość ale skoro komuś wolno znęcać się nad bezbronnym i słabszym stworzeniem to dlaczego ja nie mogę mieć takiego prawa w stosunku do tych ścierw ?? dla mnie to nie są ludzie ani żadne istnienia które zasługują na to by chodzić po tym świecie, to chwasty które należy powyrywać. Zaczyna się od psów, kotów i chomików, kończy na ludziach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta9494']No i to jest własnie największy problem:(Napisali,ze prokurator nie ma jak go oskarżyć,bo pies był luzem:([/QUOTE]
Wiem, dzwonił nasz inspektor,cóż nikt nie spodziewał się takiego argumentu. Początkowo nawet nie wszczęto postępowania w tym kierunku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...