Jump to content
Dogomania

Malutka niewidoma Gałeczka ma już swój własny dom :))


mysza 1

Recommended Posts

  • Replies 821
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na zaprzyjaźnionym wątku, zapraszam na bazarek dla Kajusia i Soni z dużymi, damskimi ciuchami:-) Właściwie to całkiem duży bazar, bo mam na nim 77 ciuchów:-)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/207070-Mega-bazar-dużych-ciuchów-damskich!-do-11-maja-do-godz.-22-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Gałeczka była dziś u dr Garncarza. W gabinecie z nią była Mysza1, ja byłam w tym czasie z Hugiem u dr Warzechy. Generalnie żadnych zmian nie ma. Gałeczka nie widzi. Fakturę i wypis ma Mysza1
koszt paliwa 20zł (połowa kosztów)

muszę dać mocz Gałeczki na posiew. przez chwilę po antybiotyku było lepiej. teraz znowu ciągle sika. potrafi zrobić kałużę w godzinę po powrocie do domu. ja staram się ją często wypuszczać, ale np wczoraj 3 razy zsikała się w domu.

Link to comment
Share on other sites

Jutro zrobię skan ale nie ma tam żadnych nowości poza tym, że w lewym oku zaćma bardzo się posunęła (90 %) ale na to oko i tak nie widziała a prawe jest z pozoru ok ale mogą byc zmiany, których na razie nie widać. Pod koniec czerwca dr garncarz ma mieć nowy sprzęt, dzieki któremu będzie mozliwe spacjalne zbadanie siatkówki, ktore wyjaśni co tam się może dziać.

Link to comment
Share on other sites

Do czerwca jeszcze kawałek czasu...
A jak Gałka się zachowywała? Dała się ładnie obejrzeć?

mysza 1, co do bazarku, to jeśli wpłaty byłyby na konto fundacji, to co z kosztem przesyłki? Trochę sporo by mnie to wyszło tyle pierdół powysyłać...Jeśli czegoś nie wymyślę, to mogę jedynie przekazać komuś rzeczy na bazarek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']Do czerwca jeszcze kawałek czasu...
A jak Gałka się zachowywała? Dała się ładnie obejrzeć?

mysza 1, co do bazarku, to jeśli wpłaty byłyby na konto fundacji, to co z kosztem przesyłki? Trochę sporo by mnie to wyszło tyle pierdół powysyłać...Jeśli czegoś nie wymyślę, to mogę jedynie przekazać komuś rzeczy na bazarek.[/QUOTE]
Może już sobie daruj ten bazarek, bo więcej widzę masz problemów niż to warte.
Przekazanie rzeczy na bazarek jak sobie wyobrażasz? Bo chyba nie opłaca nam się jechać 300 km to po te rzeczy...

Link to comment
Share on other sites

Skan wizyty, koszt 38 zł
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/8/skanwypisugaeczka.png/"][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/9340/skanwypisugaeczka.png[/IMG][/URL]

Skan faktury- razem z Hugo, też pod naszą opieką
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/skanfakturydrgarncarz.png/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/7555/skanfakturydrgarncarz.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ronja']Gałeczka była dziś u dr Garncarza. W gabinecie z nią była Mysza1, ja byłam w tym czasie z Hugiem u dr Warzechy. Generalnie żadnych zmian nie ma. Gałeczka nie widzi. Fakturę i wypis ma Mysza1
koszt paliwa 20zł (połowa kosztów)

muszę dać mocz Gałeczki na posiew. przez chwilę po antybiotyku było lepiej. teraz znowu ciągle sika. potrafi zrobić kałużę w godzinę po powrocie do domu. ja staram się ją często wypuszczać, ale np wczoraj 3 razy zsikała się w domu.[/QUOTE]

Ale z posiewem wstrzymaj się do min 2 tygodni po skończeniu podawania antybiotyku. Inaczej badanie będzie niemiarodajne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Może już sobie daruj ten bazarek, bo więcej widzę masz problemów niż to warte.
Przekazanie rzeczy na bazarek jak sobie wyobrażasz? Bo chyba nie opłaca nam się jechać 300 km to po te rzeczy...[/QUOTE]
Po co jechać, wysłałabym. Jak znajdę kogoś lub inne rozwiązanie to dam znać...

Gałeczka cudna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']Po co jechać, wysłałabym. Jak znajdę kogoś lub inne rozwiązanie to dam znać...

Gałeczka cudna :)[/QUOTE]
Wysyłka wszystkich fantów będzie kosztowała mniej więcej tyle, ile by kosztowała pojedyńczo zakupionych ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Wysyłka wszystkich fantów będzie kosztowała mniej więcej tyle, ile by kosztowała pojedyńczo zakupionych ;)[/QUOTE]
No chyba, że tak...tyle, że to nie jest pięć rzeczy tylko troszkę więcej (37) i myślałam, że taniej jest wszystko za jednym razem wysłać :) Dobrze, zobaczę, najwyżej podzielę ten bazarek na kilka części i powstawiam po kilka razy (po wypłacie kieszonkowego :D )
[quote name='Nutusia']Przepraszam, że się wtrącę, ale czy nie można obfocić fantów, wystawić bazarku, a potem osoba, u której fanty są wysłałaby je pocztą tym, którzy je kupią?... Ja tak robiłam parę razy i świetnie zadziałało :)[/QUOTE]
Tak, tylko, że musiałabym pokryć koszty wysyłki, bo raczej nikt nie będzie się bawił w wylicznie ile kosztowała wysyłka wszystkiego i mi tego nie odeśle ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Nie no - mniej więcej wiadomo jakie są ceny przesyłek. Wystawiający bazarek dolicza je do fantów, a następnie nadwyżkę wpłat przeznaczoną na wysyłki przelewa Tobie i po sprawie :)[/QUOTE]
No właśnie: ja na kosztach przesyłki pp nie znam się totalnie, pp w ogóle rządzi się swoimi regułami nieznanymi mi-nie wysyłam listów i paczek, tylko sms'y i e-maile :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marboze']galka jest szczesliwa to widac na zdjeciach a filmik wywolal lzy wzruszenia ze widze japo dlugim czasie na zywo.[/QUOTE]
Cieszymy się bardzo :)

Casablanca, ja mogę Ci zwrócić za przesyłki tylko wcześniej pisałaś, ze nie masz konta więc już nie chciałam kombinować ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']

Casablanca, ja mogę Ci zwrócić za przesyłki tylko wcześniej pisałaś, ze nie masz konta więc już nie chciałam kombinować ;)[/QUOTE]
Myślałam, że z konta fundacji nie będziesz mogła w tą i spowrotem się w to babrać :) Konto ma mój tata, ale nie chce tego prywatnego konta dawać wszystkim kupującym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...