Jump to content
Dogomania

Nadszedł dzień rozstania ;( Do końca Dianko w moim sercu [']


romenka

Recommended Posts

[quote name='jayo']pozwole sobie miec nieco inne zdanie w kwestii wykonania badan - jesli teraz nic nie zrobimy, nie bedzie zadnego kolejnego werdyktu co do leczenia.
oznacza to, ze do wyjazdu Dianka nie bedzie dostawala nic jesli nawet mialbo to ulzyc zarowno jej, jak i Romence.
Ale romenka decyduje.

Jutrzejszy dzien zatem przeznaczam na bieganie do weta z kociakami, ktore wczoraj w nocy do nas przybyly.[/quote]

Masz racje. To jeszcze jakby nie liczył..1, 5 m-c,do wyjazdu,jak rozumiem. Z kazdego punktu widzienia- dobro dziecka, Dianki, Romenki chociazby badania kalu aby wykluczyc pierwotniaki...

A pobranie krwi i zlapanie moczu tez to nie jest az tak wiele wysilku a juz cos tam mozna posunac do przodu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='romenka']t_kasiek nie będę opisywać co z Dianką. Poprosze moderatora o wykasowanie wątków niedotyczących Dianki i powinnaś zorientować sie o co chodzi . Nie opisuje co i jak dlatego że boję się że znów ktos inaczej odbierze mnie niż powinien.[/quote]

ok - rozumiem, ale jakbys mogla mi powiedziec na ktorej stronie moge znalesc konkretne informacje....stron jest baaaardzo duuuuzo !!!!! :(

Link to comment
Share on other sites

Podpisuję się pod tym, co napisała jayo. Trzeba zrobić badania Diance. Jeśli ma raka i policzone dni, nie ma chyba sensu stresować jej zmianą miejsca. Jeśli nie, przyda się informacja o jej stanie zdrowia w nowym domu. Jeśli pies jest chory to o ile się nie mylę nie można go szczepić, a tym samym nie może przekroczyć granicy. hop! zaklepała termin wizyty u weta na środę ale sama się odezwie.

Link to comment
Share on other sites

Drogie cioteczki,

zaraz zaprezentuje Wam się Lady Dianka. czysciutka, pelna sil (skad ona czerpie sile zeby tak biegac?????)

[URL]http://www.youtube.com/v/O_cHTVH9X80[/URL]
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=P0mHeQqZdjo[/URL]
[URL]http://www.youtube.com/v/N3f1D97_-sE[/URL]

(potem dodam wiecej bo cos dlugo to trwa i porosze TZa o pomoc bo cos to szwankuje)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fox_india']Drogie cioteczki,

zaraz zaprezentuje Wam się Lady Dianka. czysciutka, pelna sil (skad ona czerpie sile zeby tak biegac?????)

[URL]http://www.youtube.com/v/O_cHTVH9X80[/URL]
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=P0mHeQqZdjo[/URL]

(potem dodam wiecej bo cos dlugo to trwa)[/quote]

Pierwszy film mi sie nie pokazuje, wyswietla komunikat, ze fil nie jest juz dostepny
Drugi wchodzi, nie lubi Dianka kaganca :-)

Link to comment
Share on other sites

Uważam, że Dianie powinno się zrobić badania. Umówiłam wizytę u dr. Jagielskiego na środę na godz. 21.10 (trudno, jutro odwołam). tamb i ja przeznaczyłyśmy pieniądze (70 zł) na badania ale skoro jest to nieaktualne to nasza pomoc finansowa również.

Link to comment
Share on other sites

Mam sukę z zaawansowaną spondylozą.
Przy ostatniej wizycie lekarz powiedział, że przy tej chorobie absolutnie zakazane jest bieganie i intensywny ruch. Wolno tylko chodzić na niedługie i niezbyt forsujące spacery.

Zapytajcie proszę lekarza czy Diance wolno tak biegać, czy to jej poważnie nie zaszkodzi?

Link to comment
Share on other sites

Nie slyszalam telefonu. Mam dzien oswajania Mopci.

Czyli ostatecznie jest decyzja, ze badania maja byc zrobione? Nie ma sprawy - zlozylam deklaracje i dotrzymam.
Romenka, przenosimy na wtorek rano, ale musze miec PEWNOSC, ze bedziesz miala mocz do badania na wtorek rano. Kal tez by sie przydal (przed odrobaczeniem).

Przyjade we wtorek rano do Ciebie po Dianke.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#008000]W związku z tym że od dnia 20 października Diana będzie miała swój nowy dom wątek zostaje "wstecznie" zmoderowany - usunięte zostaną wszystkie posty nie związane z tematem ...

Moderowanie zaczynam od postu 2986 - wszelkie uwagi i wątpliwości dotyczące sposobu moderowania tego wątku proszę zgłaszać wyłącznie na PW do mnie jako moderatora odpowiedzialnego za ten wątek bądz do któregoś z pozostałych moderatorów na PwP.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][B][COLOR=#008000]W związku z tym że od dnia 20 października Diana będzie miała swój nowy dom wątek zostaje "wstecznie" zmoderowany - usunięte zostaną wszystkie posty nie związane z tematem ...[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#008000]Moderowanie zaczynam od postu 2986 - wszelkie uwagi i wątpliwości dotyczące sposobu moderowania tego wątku proszę zgłaszać wyłącznie na PW do mnie jako moderatora odpowiedzialnego za ten wątek bądz do któregoś z pozostałych moderatorów na PwP.[/COLOR][/B][/quote]

Po raz kolejny wykasowalas moj post!!!! Nie za bardzo przejmujesz sie swoja rola moda na tym forum????? Nie zapominaj ze kopiuje to co pisze, na wlasny uzytek!!!! I nie tylko!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Po raz kolejny wykasowalas moj post!!!! Nie za bardzo przejmujesz sie swoja rola moda na tym forum????? Nie zapominaj ze kopiuje to co pisze, na wlasny uzytek!!!! I nie tylko!!!![/quote]

[B][COLOR=green]Przypominam Ci Dusje że obowiązuje Cię regulamin tego forum.[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=#008000]Krzyczeć to możesz sobie w domu ... Temat wzajemnych wycieczek personalnych uważam za zamknięty - każdy kolejny post nie związany z tematem wątku będzie nadal usuwany ... zgodnie z regulaminem.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black]Kochane 2 tyg mnie nie bylo,a ty tyl e sie wydarzylo???????????????[/COLOR]

[COLOR=black]Iwonko jestes wspaniala i Ja to wiem,od dawien dawna sledze watek Dianki i twoj,wiesz rowniez ze jak nie moglam wyslac kasy,to zapakowalam paczke z ciuszkami dla Kubusia i wyslalam do Ciebie.Gdy zdobylam troche kasy przeslalam rowniez.[/COLOR]
[COLOR=black]Przykro mi strasznie ze tak sie stalo z biedna sunia,ale na szczescie nie jest tak zle(ostatnie posty)[/COLOR]
[COLOR=black]Iwonko w tej chwili nie dysponuje pieniazkami,ale jak zawsze chce pomoc i wplacic chociaz 50zl .[/COLOR]
[COLOR=black]Wiem ze tamtych pieniazkow nie odebralsa,bo bez Darka nie mozesz.Wiec jak moge wyslac Ci je tym razem?[/COLOR]
[COLOR=black]Pieniazki bede miala w nastepnym tyg okolo wtorku,srody.Czy nie bedzie za pozno?[/COLOR]
[COLOR=black]Calym sercem jestem przy Tobie Kochana[/COLOR]
[COLOR=black]czekam z niecierpliwoscia na odp i mocno caluje[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][B][COLOR=#008000]W związku z tym że od dnia 20 października Diana będzie miała swój nowy dom wątek zostaje "wstecznie" zmoderowany - usunięte zostaną wszystkie posty nie związane z tematem ...

Moderowanie zaczynam od postu 2986 - wszelkie uwagi i wątpliwości dotyczące sposobu moderowania tego wątku proszę zgłaszać wyłącznie na PW do mnie jako moderatora odpowiedzialnego za ten wątek bądz do któregoś z pozostałych moderatorów na PwP.[/COLOR][/B][/quote]

Popieram. Niejednokrotnie chciałam dowiedzieć sie co u Dianki, ale przebrnąć przez setki prywatnych postów uniemożliwiało dostanie się do sedna sprawy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...