Jump to content
Dogomania

Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!


dronka

Recommended Posts

[quote name='malawaszka']GoniaP czy ktoś od Was bywa na Bukowskiej? chodzi mi o jakies info o [URL="http://www.dogomania.pl/threads/139366-SCHRONISKO-W-POZNANIU.-POTRZEBNA-PPOMOC-wolontariusze%21%21%21?p=16122269&viewfull=1#post16122269"]sznaucerze[/URL] czy co to tam jest duże, czarne kudłate, którego zdjęcia wstawiła dziś Hala na wątek schroniska - czy jest kastrowany? i jakby się coś jeszcze udało, Hala chciała też o [URL="http://www.dogomania.pl/threads/139366-SCHRONISKO-W-POZNANIU.-POTRZEBNA-PPOMOC-wolontariusze%21%21%21?p=16122022&viewfull=1#post16122022"]spanielkę[/URL] zapytać rudą, która bardzo zmarniała i wygląda na obolałą[/QUOTE] Sznaucer przebywa w schronisku od października, oceniono go 2-3 lata. Nie jest kastrowany. Ma bardzo niepewny charakter, przymila się, a potem próbuje kąsać. Wg. mojej opinii powinien trafić do dobrego behawiorysty czy szkoleniowca, który by go rozpracował i zniwelował niepożądane zachowania.
Spanielka ma około roku, ale jest agresywna :( Przy jakiejkolwiek próby złapania, dotkliwie kąsa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzisiejsze wydarzenia:
1. Fart opuścił klinikę i przeniósł się do domowego hoteliku. Sponsor zafundował mu 2 tygodnie. Co potem zobaczymy....
2. Viko żyje i ma się dobrze. Dostał surowicę w porę, biegunka opanowana, wymiotów brak.
3. Fuks ma nowe zdjęcia
4. Telefonów sprawie adopcji brak
5. Zgłoszono nam nową interwencję dotyczącą praktykującego w Poznaniu weterynarza. Ciężki to będzie orzech do zgryzienia ale podejmiemy próbę.

Link to comment
Share on other sites

o kurcze strach pomyśleć co ów weterynarz wyczynia :shock:


[quote name='GoniaP']Sznaucer przebywa w schronisku od października, oceniono go 2-3 lata. Nie jest kastrowany. Ma bardzo niepewny charakter, przymila się, a potem próbuje kąsać. Wg. mojej opinii powinien trafić do dobrego behawiorysty czy szkoleniowca, który by go rozpracował i zniwelował niepożądane zachowania.
Spanielka ma około roku, ale jest agresywna :( Przy jakiejkolwiek próby złapania, dotkliwie kąsa.[/QUOTE]

a nie wiesz skąd trafił i jak? bo mnie on do złudzenia przypomina psa, który był w Swarzędzu i miał takie same zachowania, zesztą to nie jest bardzo istotne :( nie mam pomysłu dla niego... tyle łagodnych i łatwiej adopcyjnych siedzi po schronach i nie ma za co je wyciągnąć a co dopiero takiego gałgana :(

Link to comment
Share on other sites

Goniu, ja Cię błagam doradź gdzie szukać pomocy?. Ja wiem, ze macie dużo spraw, ale za każdą wskazówkę będę wdzięczna.3000 psów, zero adopcji, psy umierają w strasznym męczarniach:(:(:(
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/76537-WOJTYSZKI...-czy-kto%C5%9B-s%C5%82ysza%C5%82-co%C5%9B-o-tym-shronie/page28"]http://www.dogomania.pl/threads/76537-WOJTYSZKI...-czy-kto%C5%9B-s%C5%82ysza%C5%82-co%C5%9B-o-tym-shronie/page28[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Edi, nie wiem co Ci doradzić. Wokół nas same tragedie, musimy się na razie skupić na własnym podwórku by być skutecznymi...

Właśnie dostaliśmy NIP, uzupełniam 1 post[/QUOTE]
Goniu, tylko podpowiedzi trzeba jak wkroczyć i z czym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']Goniu, tylko podpowiedzi trzeba jak wkroczyć i z czym.[/QUOTE] Macie dowody? Dowody, dowody, i jeszcze raz dowody są fundamentalne. Potem zbiera je się w teczkę i uderza do władz. Trzeba mieć zdjęcia, świadków, statystyki, i to nie jednorazowe, tylko na przestrzeni miesięcy. Trzeba pisać pisma, petycje, zwoływać wiece, robić przemarsze jeśli rozmowy nie pomagają. Trzeba zainteresować media (dać im dowody), szukać osób medialnych, które by dostrzegły problem i poparły go na szczeblach nam niedostępnych. Trzeba pisać do polityków właściwych dla regionu, ale też do wyższych władz w Państwie. Trzeba zawiadomić parlamentarzystów z zespołu przyjaciół zwierząt.Mrówcza robota, ale do wykonania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][SIZE=3][B]Goniu jak TZ Kasi?[/B][/SIZE]
jak skoncze ulotki dzisiaj to wrzuce ten drugi baner.[/QUOTE] Lepiej, więc się odezwałam, bo ostatnie dni przecież upływały w odrętwieniu :( Jeszcze nie można odetchnąć, ale można zrobić pół wydech...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...