Jump to content
Dogomania

CZARNA SAMBA - jamnikowata, gorąca dziewczyna, w rytmie samby dotarła DO DOMU :)


bianka0

Recommended Posts

  • Replies 398
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Samba nie cierpi boksu. Zrobi wszystko aby do niego nie wrócić.
Coraz trudniej ją było sprowadzić z ogrodu, wczoraj polowaliśmy na nią kilka godzin, w nocy...
Więc od dzisiaj ma karcer i wychodzi na spacery tylko na smyczy.

Pazurki już przycięte :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrioszka2']No, patrz - łobuz czai się gdzieś za winklem i ani piśnie.Łobuz, no.:mad:A my tu, jak te goopie stoimy ..... czekamy ....wołamy ... A on zza winkla :evil_lol:[/QUOTE]

niech się czai, tylko zza tego winkla czym prędzej wyjdzie :cool3: bo to już pewnie kolejka ( też się czają ;) ). a potem będzie płacz, i po co ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Samba nie cierpi boksu. Zrobi wszystko aby do niego nie wrócić.
Coraz trudniej ją było sprowadzić z ogrodu, wczoraj polowaliśmy na nią kilka godzin, w nocy...
Więc od dzisiaj ma karcer i wychodzi na spacery tylko na smyczy.

Pazurki już przycięte :)[/QUOTE]

Ja mam podobnie z tą białą sunią z którą są razem na zdjęciu, z Nuką.
Tylko...ja czasami poluję na nią parę godzin w nocy, żeby wnieść ją do domu. Ona uwielbia w nocy, nawet w deszcz i mrozy stać pod furtką i jazgotać, nie chce wejść do domu.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Do domu to akurat Samba wchodzi bez proszenia. Parę razy to wykorzystaliśmy i z domu przeprowadziliśmy ją do boksu i zrobiła się ostrożna również do wchodzenia do domu. Wzięcie jej do domu rozwiązałoby na pewno problem, ale na razie nie upchniemy... Wciąż są jakieś psy po zabiegach.

Link to comment
Share on other sites

Książeczkę odebrałam :)
A Sambie faktycznie dokuczały gruczoły... dzisiaj wet się z nimi rozprawił ;)

Samba rozbawiła się na całego, bryka jak mały szczeniak, uwielbia wszelkiego rodzaju patyki i piłeczki. Podrzuca, gryzie, gania, przeciąga się z innymi psami. Aż mi żal, że musi być na lince. Ale może już niedługo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika31']czyli standart jak umre to rodzice zajmą się psami tak samo je kochają szkoda słów o dom się biją o psa nie[/QUOTE]
I tu mamy receptę na życie. Nie wolno umierać, bo co się stanie z naszymi psami. Nie ma lepszej motywacji do życia :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...