Jump to content
Dogomania

CZARNA SAMBA - jamnikowata, gorąca dziewczyna, w rytmie samby dotarła DO DOMU :)


bianka0

Recommended Posts

[B]Bianka0[/B] jeśli masz jakieś zdjęcia miejsca, gdzie znalazłaś psiaka bardzo proszę prześlij mi /opis w jakim miejscu/. Jest to bardzo bardzo ważne - być może uda mi się zdobyć pieniądze na tego psiaka. Gmina Grębów /a raczej włodarze/ jest jedną z tych gmin, na terenie której "problem bezdomnych psów nie istnieje". Jak stwierdzono "w naszej gminie pieski chodzą sobie luzem" Ja zamierzam właśnie oplakatować wiochy grębowskie i przyjmować zgłoszenia o przypadkach znęcania /a jest ich dużo/, a także o wszelkich wałęsających się psiakach. Rozpocznę z włodarzami "rozmowy" - jeśli nie poskutkują poproszę o pomoc TVN /czekają na sygnał/. Musze mieć dowody.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 398
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Basia1968'][B]Bianka0[/B] jeśli masz jakieś zdjęcia miejsca, gdzie znalazłaś psiaka bardzo proszę prześlij mi /opis w jakim miejscu/. Jest to bardzo bardzo ważne - być może uda mi się zdobyć pieniądze na tego psiaka. Gmina Grębów /a raczej włodarze/ jest jedną z tych gmin, na terenie której "problem bezdomnych psów nie istnieje". Jak stwierdzono "w naszej gminie pieski chodzą sobie luzem" Ja zamierzam właśnie oplakatować wiochy grębowskie i przyjmować zgłoszenia o przypadkach znęcania /a jest ich dużo/, a także o wszelkich wałęsających się psiakach. Rozpocznę z włodarzami "rozmowy" - jeśli nie poskutkują poproszę o pomoc TVN /czekają na sygnał/. Musze mieć dowody.[/QUOTE]

To było 100 m przed stacja benzynową w Grębowie w kierunku jazdy z Janowa do Stalowej Woli. Po lewej stronie w lesie.

Link to comment
Share on other sites

Jak jechałam na szkolenie zobaczyłam go po lewej stronie, ale nie mogłam się zatrzymać. Potem mówiłam mężowi, że wydawało mi się że ten pies przy drodze jest w wymuszonej pozycji. 6 godzin siedziałam jak na szpilkach. Po szkoleniu jechaliśmy jak szaleni w to miejsce , mając nadzieję że mi się tylko wydawało. Mieliśmy nadzieję że przez tyle godzin ktoś się zatrzymał.
Z daleka już wracając do Janowa po prawej stronie zobaczyliśmy go jakby leżał nieżywy, jakby go zabił samochód.
Ale on żył. Ktoś zawiązał mu bardzo ciasno sznurówkę na szyi i do tej sznurówki zaplątał drut, którym obwiązał słupek odblaskowy.
Psina musiała cały czas siedzieć, kiedy słabł, lub próbował się położyć sznurówka go podduszała. To był ostatni moment, on już leżał zobojętniały, zmęczony, podduszony.
Przecięłam sznurówkę , wzięłam go na ręce, a on przez 2 godziny nie dał się ode mnie oderwać. Musiałam go tak trzymać w samochodzie, nie chciał się napić ani zjeść, tylko chciał być na rękach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rena60']Jak to dobrze że Sambunia już prawie jedzie do mnie i może zrobić miejsce temu biedakowi. Jestem już dokładnie umówiona z Reno2001 która wiezie Sambę. [/QUOTE]

Rena60 świetnie że jesteś na dogo, będziemy mogli być w ciągłym kontakcie. Dziękuję bardzo że uzgodniłaś wszystko z Reno2001, ten transport z Jej pomocą to wspaniała okazja dla Samby.:loveu:

A Samba wczoraj dała plamę. Jak mnie zobaczyła to zaczęła uciekać, w ogóle nie chciała podejść. To pierwszy pies kóry tak mnie w życiu olał, tym bardziej że znała mnie wcześniej.
Zważniała, już mnie nie chce znać, bo jedzie do domu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Tak skubaniec, całkowicie mnie zlekceważyła :evil_lol:

A to wątek szczeniaczka który jest na miejsce Samby


[url]http://www.dogomania.pl/threads/205024-OPAL-wielkie-psie-dziecko.-Dlaczego-cz%C5%82owieku-ze-mnie-tak-okrutnie-za%C5%BCartowa%C5%82e%C5%9B?p=16590761#post16590761[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B]Bianka[/B], przyjedź do mnie proszę na po adopcyjną :lol:. FRYZIASTA zaliże Cię n amen ;).
Wczoraj była kuzynka, która pierwszy raz ją widziała, a generalnie boi się psów. Stwierdziła, że to drugi duży pies ( hihi duży ;) ), którego pogłaskała w życiu:cool3:. Sama ma 6 kg wielorasową suczkę. Aaaa jakie buziaki odchodziły :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luna123'][B]Bianka[/B], przyjedź do mnie proszę na po adopcyjną :lol:. FRYZIASTA zaliże Cię n amen ;).
Wczoraj była kuzynka, która pierwszy raz ją widziała, a generalnie boi się psów. Stwierdziła, że to drugi duży pies ( hihi duży ;) ), którego pogłaskała w życiu:cool3:. Aaaa jakie buziaki odchodziły :cool3:.[/QUOTE]

Z chęcią bym przyjechała :loveu: dziękuję za zaproszenie, zaglądam sobie na wątek Fryziastej.
Ale za daleko, bo musiałabym z sześcioma psami i chyba na koniu :evil_lol:
Bo na razie tylko on mi został na dalekie trasy.

Link to comment
Share on other sites

Oj tam, za daleko :eviltong:. Fakt, jak koń to mechaniczny by się przydał ;).
a propos konia. Mój wesoły wujek miał kiedyś fazę i pytał się chyba przez dwa lata: Ty wiesz, jak miał na imię Końcićka? :evil_lol:. Co myśmy się nagłowili, o co chodzi :roll:. W końcu wydusił: Berek mu było :evil_lol:, a Ciciek to ksywa jakiegoś faceta ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rena60']Nie ma takiej możliwości żebyśmy zmienili zdanie. Jesteśmy umówieni z Sambą w Piotrkowie o 1 w nocy. Pozdrawiam, Pa.[/QUOTE]

Cieszę się i trzymam kciuki, żeby wszystko poszło zgodnie z planem :thumbs:
Musicie sie wszyscy wyspać, Samba też.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']CI proszę wybierzcie jakąś jamnikowatą biedę z Mielca, szkoda wracać pusto.[/QUOTE]
Moze byc taki jamnis rudy z bialym, mlodziutki, zle sie czuje w boksie, jest bardzo przyjazny. Tego rudego kudlacza tez chcemy wziac na nasze miejsce :D
[URL=http://img855.imageshack.us/i/dsc1637.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2517/dsc1637.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img832.imageshack.us/i/dsc1639c.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/3776/dsc1639c.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Samba już przekazana, pewnie dojechała już do domku :)
Ostatnią noc w hoteliku spędziła w domu, zrobiłam trochę fotek po kąpieli (swoją drogą dawno nie miałam tak grzecznego psa w kąpieli, Samba po prostu STAŁA i pozwalała na wszystko, jak wyszkolona :) Tylko pomrukiwała, ale nie wiem czy dlatego, że jej się podobało czy ze zniecierpliwienia), wstawię jak tylko ogarnę wszystko.

Przyjechały do nas psiaki mieleckie. Oprócz kudłacza jest ten szorściaczek bez ogonka (bianka wie, który) i ten jamnikowaty. I teraz czekam na decyzję który z tych dwóch przypadnie w udziale biance? :) Bo drugi będzie miał innego sponsora.
Szorściaczek to typowy terrierek, z jamnika nie ma nic, łapki długie, słodka kochana malizna ważąca ze 6 kg.
Jamnikowaty jest JAMNIKOWATY :) Na moje oko to więcej ma z jamnika niż Samba, jest mniejszy od niej, tylko ogonek ma bardziej skundlony. Wygląda na to, że charakter też ma jamnikowaty :D
Niestety fotki dopiero jutro.

Link to comment
Share on other sites

Murko, jutro mnie nie będzie do popołudnia.
Więc żeby tradycji stało się zadość, jeżeli mogę to zaklepię tego jamnikowatego.
Do terierków nie mam szczęścia, zawsze będę pamiętała przypadek Filonka.:shake: za TM.
Sznaucerowatych dla ich dobra też nie będę brała ( Fabian w hoteliku ponad rok )
Los nam sprzyja tylko w przypadku jamnikowatych.:roll:

Ciekawe jak Sambunia w nowym domu, jak zniosła podróż.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...