Jump to content
Dogomania

Plama ma dom


Pianka

Recommended Posts

Wszystkim Wam za każdą pomoc serdecznie dziękujęmy . No to jutro zorientuję się jak stoimy z transportem , będę się też widzieć z Plamkiem uściskam go od Was i zobaczę w jakim stanie jest ta łapka. Dopiero późnym wieczorem napiszę co i jak , cały dzień mnie nie będzie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BERKANO']wpadłam tu z banerka. plamka jest niesamowicie fafnisty ;-) Kurcze szkoda byłoby tak żywiołowego i młodego panicza- prześlijcie mi dane do przelewu to może jakieć 15zł stałych wysupłam[/QUOTE]
dziękuje :)

mamy jeszcze 30 zł stałej od majka12741[B]



i brakuje nam 90 zł :) już coraz bliżej :D
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Kurcze dziewczyny z tymi banerkami też wymyślacie- są AŻ NADDTO SKUTECZNE, tylko nie można na każdy wchodzić, bo każdej sierocie chciałoby się pomóc a to z kolei groziłoby rozwodem z moim chopem ;-)
[B][URL="http://www.dogomania.pl/members/12140-agusiazet"][B]agusiazet[/B][/URL] RUFI [/B]wydaje się SŁODKI, KOCHANY, CAŁUŚNY- NO JEST PRZECUDNISTY na tym Twoim banerku, ale aż boję się zerknąć, bo mogę być zmuszona spać u mojej mamusi ;-)

Link to comment
Share on other sites

Rufi, to wspaniały, duży pies - dogo terapeuta w hotelu u Murki. Niestety nie jest młodzieniaszkiem i nie lubi kotów, stąd raz adoptowany wrócił, bo traktował koty jak obiekt do zjedzenia:( Nikt, nigdy więcej się nim nie zainteresował, mimo ciągłego ogłaszania psa. Wymaga leczenia i to też ludzi odstrasza. Stąd hotelik u Murki to jego dom, jest tam kochany, leczony i wierzę, że szczęśliwy!

Link to comment
Share on other sites

[B][URL="http://www.dogomania.pl/members/12140-agusiazet"][B]agusiazet[/B][/URL] nie tracie nadziei!!!! Ja wzięłam ze schronu w Jastrzębiu w kwietniu u.r. 11 letniego dobermana Igora (też jest Jego wątek na dogo) dlatego, że stary i wiedziałam, że trudno będzie Mu znależć dom i dlatego, że siłą rzeczy zbliża się czas chorowania (jak zwykle w starości) a ja mam praktykę w leczeniu i zajmowaniu się chorym psiakiem, a naprawdę to dlatego, że każdy staruszek dobek przyp[omina mi o największej miłości mojego życia, który tak wiele mnie nauczył i do którego moje serce aż do mojego końca będzie należało- do Teodorka. WIĘC DLA RUFIEGO TAKŻE JEST SZANSA!!!!!!!!!
OGŁASZAJCIE, OGŁASZAJCIE I JESZCZE RAZ OGŁASZAJCIE, ale jeśli nie znacie przypadku Ninki to proszę przeczytajcie ten wątek i dalej przekazujcie:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/187398-malutka-Ninka-zamordowana-w-36godzin-po-adopcji[/url]!!!
P.S. weszłam na wątek i czytam ;-)

[/B]

Link to comment
Share on other sites

Plamcio wyściskany i strasznie ucieszony z odwiedzin :) , ale wiecie co , on był w poprzednim wcieleniu człowiekiem , kimś na wzór MacGaywera chyba , tytuł ogłoszenia u niego powinien brzmieć ,, Niezwykle inteligentny pies szuka równie inteligentnego człowieka,,:roll: - nic dodać nic ująć . Są w schronisku psy które łażą po płotach, są takie które otwierają łapą klamki, są takie które otwierają pyskiem i łapą zasuwki, ba raz widziałam psa który zamykał za sobą drzwi ,ale to co robi Plama przebija wszystkie psy.
No zabezpieczyli ludzie plamie boks i Plama siedział , dzień , drugi a na trzeci już biegał sobie po wybiegu , jak? ano zabrał się za wychodzenie od całkiem innej strony niż zabezpieczali ludzie , wykombinował jak się otwiera małą zasuwkę w klapie ( zębami) , a potem wystarczy klapę podnieść ( nosem ) i można sobie pobiegać po wybiegu z psami po co samemu siedzieć ? 2 dni kombinował , aż wymyślił , jak by chciał powiedzieć na wszystko jest sposób :evil_lol: , przy czym nic nie zniszczył . Trudnością było to że zasuwka w klapie nie była w poziomie tylko w pionie .

Łapa nie wygląda dobrze , bo sobie zabrudził :roll: , szwy miał prute bo trochę ropą podeszły. Teraz ma łapę kilka razy dziennie moczoną w rywanolu + antybiotyk. Zasuwka zabezpieczona ( zobaczymy jutro czy na pewno) , nie wiem czy mam się z tego psa śmiać , czy nad nim płakać , mądrala nieziemska. Po raz kolejny udowodnił że potrafi przechytrzyć człowieka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaa']Plamcio wyściskany i strasznie ucieszony z odwiedzin :) , ale wiecie co , on był w poprzednim wcieleniu człowiekiem , kimś na wzór MacGaywera chyba , tytuł ogłoszenia u niego powinien brzmieć ,, Niezwykle inteligentny pies szuka równie inteligentnego człowieka,,:roll: - nic dodać nic ująć . Są w schronisku psy które łażą po płotach, są takie które otwierają łapą klamki, są takie które otwierają pyskiem i łapą zasuwki, ba raz widziałam psa który zamykał za sobą drzwi ,ale to co robi Plama przebija wszystkie psy.
No zabezpieczyli ludzie plamie boks i Plama siedział , dzień , drugi a na trzeci już biegał sobie po wybiegu , jak? ano zabrał się za wychodzenie od całkiem innej strony niż zabezpieczali ludzie , wykombinował jak się otwiera małą zasuwkę w klapie ( zębami) , a potem wystarczy klapę podnieść ( nosem ) i można sobie pobiegać po wybiegu z psami po co samemu siedzieć ? 2 dni kombinował , aż wymyślił , jak by chciał powiedzieć na wszystko jest sposób :evil_lol: , przy czym nic nie zniszczył . Trudnością było to że zasuwka w klapie nie była w poziomie tylko w pionie .

Łapa nie wygląda dobrze , bo sobie zabrudził :roll: , szwy miał prute bo trochę ropą podeszły. Teraz ma łapę kilka razy dziennie moczoną w rywanolu + antybiotyk. Zasuwka zabezpieczona ( zobaczymy jutro czy na pewno) , nie wiem czy mam się z tego psa śmiać , czy nad nim płakać , mądrala nieziemska. Po raz kolejny udowodnił że potrafi przechytrzyć człowieka.[/QUOTE]

Spryciarz Plamka:) Potrzebuje właściciela amatora swobody, też z wiatrem we włosach;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cleo2008']

ps. jak sie robi baneki, chetnie bym wstawila...[/QUOTE]
zaznacz bannerek który chcesz (tak jak zaznacza się tekst) potem "kopiuj"
wchodzisz w swój panel- "edytuj sygnature" - "wklej" i zapisujesz




doszło
60 zł- memory
300 zł- JJD
20 zł- Poker
10 zł- magenka1
50 zł- agusiazet

dziękujemy:loveu:





i prosimy o deklaracje jeszcze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...