Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

Jak ja nie cierpię takich wetów, którzy w ogóle nie słuchają co się do nich mówi. Najmądrzejsi na świecie, a potem pół roku leczą nieistniejące pchły :shake:

Najgorzej to chyba teraz psy izolować, co?

Weź, mi już szkoda słów chwilami na nich. Tak jak Ciap miał zapchane gruczoły. Poszłam na drugi dzień jak wygryzł sobie całą sierść z doopki. Wyglądał strasznie jeden wielki goły placek. A wet mi przez 20 minut wciskał kit, że to jedna pchiełka mogła być. Wkur***  się i wymusiłam, aby sprawdzili gruczoły. Po czym jak wyciskała to walnęła tekstem: Fuuuuj, ale śmierdzi :mdleje:

Tak winne były gruczoły...

 

Łee ogólnie to jest masakra teraz.

Ciap haftuje po tabletkach, bo potem dostaje smaczki. Więc dostaje teraz same gołe tabsy i dopiero po 3 godzinach posiłek, oby poskutkowało. Nawet nie dostaje nagrody, ze wzięcie. A i branie jest też mega trudne. Wywala jęzorem, bo zębach wypycha, co my się namęczymy :placz:

No i psy totalnie nie kumają o co chodzi. Ciap domaga się Owczarów, te dostają szajby jak go widzą. Suuuper :nonono2: już wolę opcje ograniczania ruchu ale nie izolację...

Link to comment
Share on other sites

Współczuję, serio :( Oby Ciapowi szybko przeszło ;)

A kompetencje wetów... My też byliśmy zapewniani że mały wygryza sierść bo pchły... A się alergia okazała :(

 

Damy radę, też chciałabym ;)

jutro idziemy do weta i chyba rezygnujemy z tabletek na rzecz zastrzyków. Dostał na wieczór samą tabletkę, bez niczego i co? haft :roll:

oo czyli te pchły to taki uniwersalny sposób na leczenie ;)

 

Może ja przemilczę, bo jak zacznę opisać o swoich wetach... nie, nie da się o nich pisać kulturalnie.

rozumiem, bo też na różnych trafiliśmy.

Ale lepiej o tym nie pisać, oby tylko na nich nie trafiać.

 

 

Pamiętam jak Gandziocha naruszył pazura to chcieli mu usuwać go, przy czym przy zwiększonym ruchu kulałby. Inny zapisał mu antybiotyk i kazał maścią smarować.

 

 

ps. Jakby ktoś chciał poczytać o nowych preferencjach smakowych mojego stada, zapraszam na bloga ;)

Link to comment
Share on other sites

http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/kalyna2014/DSC_0183_zpsfc80f8e0.jpg Trzy jełopki :loveu:

 

Dużo zdrówka dla Ciapulca :smile:

Ja już się boję chodzić do wetów bo co jeden to mądrzejszy. Nic jednak nie przebije wiejskiego weta. Z moim pierwszym boksiem bylismy na wakacjach na wsi i pewnego dnia pies zaczął się dziwnie zachowywać, ciężko chodził, piszczał. Nie było innego wyjścia jak odwiedzić weta. Pan doktor na nasz widok mało nie narobił w gacie, psa oglądał z daleka i stwierdził początki paraliżu. Zastrzyki robił tak, że raz prawie dostała moja mama. Po kilku dniach okazało się że pies po prostu ma okropne pchły. Myślałam że go ubiję  :lmaa:

Link to comment
Share on other sites

kalyna, gdzie kupiłaś ten kong?

 

Pytasz o tego z recenzji na blogu?

w zooplusie ;) rozmiar L, za ok 45zł ;)

http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/kalyna2014/DSC_0183_zpsfc80f8e0.jpg Trzy jełopki :loveu:

 

Dużo zdrówka dla Ciapulca

Ja już się boję chodzić do wetów bo co jeden to mądrzejszy. Nic jednak nie przebije wiejskiego weta. Z moim pierwszym boksiem bylismy na wakacjach na wsi i pewnego dnia pies zaczął się dziwnie zachowywać, ciężko chodził, piszczał. Nie było innego wyjścia jak odwiedzić weta. Pan doktor na nasz widok mało nie narobił w gacie, psa oglądał z daleka i stwierdził początki paraliżu. Zastrzyki robił tak, że raz prawie dostała moja mama. Po kilku dniach okazało się że pies po prostu ma okropne pchły. Myślałam że go ubiję  :lmaa:

A Ciap to w ogóle wyglądał jakby był nie teges :lol:

 

Masakra :o

w ogóle to jak mój jeden pies zaniemógł na łapu to kazali tylko tabletki podawać (!) że też sama tematu nie ogarnęłam i nie miałam takiego wiedzy jak dzisiaj :placz:

Sonii krzywizny nie rozpoznali i kazali prześwietlać ją.

 

Ekhym teraz to ja oglądam kabaret jak do jednej Pani idę z Sonią :grins: wet, który boi się psa, klepie go po głowie...

 

 

i zapomniałam o najważniejszym... kupiłam 2 piękne, metalowe miski :loveu: także ten... na ten miesiąc oświadczam, koniec z zakupami :bigcool:

Link to comment
Share on other sites

tak, o ten duży czerwony. myślisz że wart swojej ceny? nie da się go rozgryźć? (zębami zawziętej pig-bullki)

No to jak pisałam :) zooplus :)

wg mnie chyba tak. Moje czasem leżą godzinę na ogrodzie i ciągle go gryzą i ani jednej dziury. I na zmianę Sonia z Gadzią. Na zdjęciu widać najnowszy stan. Nawet jak łapami chciałyby przytrzymać i ugryźć gumę to nie dadzą rady.

 

Tak ci się tylko wydaje że koniec z zakupami :D Coś tam zawsze wylatuje :D

Ciiii... ja się tylko pocieszam.

teraz nastawiam się na zakupy w Poznaniu, tylko jakoś wybrać się nie mogę...

Link to comment
Share on other sites

No to dawaj foty :D

Haha ja nieraz robię tak, że kupuje np karmę drożej tylko dlatego że ten sklep sprzedaje też inne, bardzo potrzebne rzeczy :grins:

Ej najpierw muszę zrobić, bo zapomniałam :roll:

 

oo nie, co to to nie :D

po pierwsze darmowa wysyłka, później cena a końcu największy zakres przedmiotów :grins:

Link to comment
Share on other sites

Po prostu o niektórych rzeczach jeszcze nie wiesz, że są Ci potrzebne! :grins:

Zrobiłaś to zdjęcie? :P

Wiem :grins:

Ale po  wczorajszym wieczornym spacerze już wiem, że potrzebna mi będzie obroża odblaskowa, już mam jedną na oku :grins:

Przed chwilą, właśnie się wgrywa.

nic mi nie mów,ja będę w Tk maxx w sobote i coś czuję,że wyskoczę z kasy :megagrin:

Hahaha noo to popłyniesz :D i nie zapomnij się później pochwalić.

 

Halo halo, zdjęcie proszę :D

już wgrywam, bo widzę, że nie odpuścicie :P

 

 

DSC_0001_zpsbe3506c4.jpg

DSC_0002_zps52602edd.jpg

 

Pusta
DSC_0005_zps015f1de6.jpg

 

Pełna, czyli kubek smaczków bosch fruitees
DSC_0006_zpsd234bc9e.jpg

DSC_0007_zps36df9a7a.jpg

I jak widać jeszcze jest miejsca ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...