Jump to content
Dogomania

waga i wzrost yorka


Wind

Recommended Posts

Megulka myślę, ze Megi nie jest gruba tylko po prostu większa. Zaraz poszukam miarki i zmierzę Figę to zobaczysz, że moje jest niższa i krótsza, no mniejsza po prostu. Trochę szkoda, bo miałam nadzieję, ze większa bedzie, ale cóż - jest jaka jest i nie zamieniłabym jej na innego pieska, choćby był najśliczniejszy na świecie:p
Figa do chudzielców nie należy, je ładnie, nie widać jej kosteczek, ale nadwagi nie ma.
No Nadia ładnie Twoja sunia rośnie, nic, tylko się cieszyc:-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[B]Nadia86[/B] - Zuzia w wieku 14 tygodni ważyła 1,85 kg a teraz w wieku 7 miesięcy waży 3,2 kg. Ale tutaj nie ma reguły. Niektóre psiaki rosną szybciej, inne wolniej, jedne przybierają na wadze jak szalone i nagle stop, a inne powoli deko do deka i tak miesiącami. Moja rosła bardzo długo - dopiero niedawno się zatrzymała. Piesek mojej koleżanki, mimo iż młodszy od Zuzi o miesiac, już dawno nie rośnie i nie przybiera na wadze.

Najważniejsze żeby Phoebe zdrowo się chowała, a czy będzie duża, czy mała to chyba nie będzie ci robić różnicy - i tak będziesz ją kochać

Link to comment
Share on other sites

Molly ma 5 miesięcy i waży 2,07 kg.Moje maleństwo rośnie jak szalone,co tydzień waży o kilka gramm więcej. Ciekawa jestem czy jej waga dojdzie do 3kg:lol: Pamiętam,że jak ją przywiozłam do domu(miała 2 mies.) to ważyła 0,77kg,więc podwoiła juz swoją wagę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='melinda:-)']zobaczymy co bedzie sie dalej działo bo teraz od tygodnia jak sa upały to bradzo bardzo mało jedza...[/quote]

No wlasnie u nas jest podobnie.....musze przesunac pore karmienia na troche pozniejsza, bo Miki wogle nie chce jesc o 16:shake: Wczoraj czekal z jedzeniem do 19:30. Jak tak woli.....:roll:

Link to comment
Share on other sites

a ja mam pytanie jak myslicie jakiej ona bedzie wielkosci jako dorosla bo mnie to bardzo intryguje ma 23 cm w klebie i 26 cm dlugosci od karku do ogonka bez glowki....no i wazy 2.2kg o ile jeszcze tyle musze ja zwazyc:)...bo widze ze na forum sa duzo mniejsze psiaki(co prawda ja wole wlasnie wieksza takze sie ciesze ze taka jest no i zywe srebro z niej) ale z ciekawosci..bo teoretycznie zgodnie z wzorcem waga nie moze przekroczyc 3.2 a ona mi sie wydaje ta wage przekroczyi nie moze byc wieksza niz 25 cm a ona juz ma 23 ..wiec tak oreintacyjnie ile myslicie osiagnie gdy bedzie juz dorosla panienka a nie malym gowniarzem?/:)
aha i dodam ze maly skubaniec jest najwiekszymyorkaskiem w mojej okolicy(pomijajac fakt ze tamte to karzelki) ale ona wyszczelila pieknie w gore w ostatnim miejsiacu rosnie w oczach:) moja kruszynka;D

Link to comment
Share on other sites

[B]Nadia[/B] ja myślę że to jest podobnie jak u ludzi ,jedna rasa ale jakie różnice:evil_lol: jedni mali inni wysocy ,grubi -chudzi itd .Na wybiegach modelki pokazują swoje anorektyczne ciałka i co ? czy to oznacza że wszyscy mamy tak wyglądać ? może to i model ale czy nie byłby świat nudny gdyby wszyscy byli jednakowi? Mój Tiko do malutkich nie należy :evil_lol: a gdy byłam u fryzjera ,pani robiła mu zdjęcie które będzie wisiało w salonie bo tak jej się podobał -chwaliła go właśnie za wybarwienie (hi hi chyba za jego brak :evil_lol: ) bo jest czarny lekko podpalany :lol: więc nie martw się bo czy malutki czy duży tak samo słodki .Chyba każdy z nas to przyzna.

Link to comment
Share on other sites

[B]Frotka[/B] ma już 10 miesięcy równiutko 05.czerwca obchodziła swój 9 miesiąc i [B]dostała I cieczkę[/B]
Już od dłuższego czasu jej waga i wzrost nie ulegają zmianie
waga - 2.1kg
wys - 23cm
dł - 28 cm
pięknie się wybarwia,ma już srebrny płaszczek i złotego pysiaczka:loveu:
Pozdrawiamy AURELIA i Frotka

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ja wczoraj zważyłam Moleczkę i co się okazało? Panienka waży już 2,37kg:cool3: Jeszcze trochę i jej nie podniosę do góry;)-żartuję oczywiście:eviltong: Niestety nie udało mi się jej zmierzyć,bo Mola ukradła taśmę i gdzieś ją ukryła.Myślę,że za jakiś tydzień znajdę za fotelem...jakiś kilkucentymetrowy kawałek:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

trudno mi powiedziec raczej zjada to co jej przygotuje ....sniadanko surowa wołowinka z zółtkiem, obiadek twarożek, podwieczorek kurczaczek marchewką i ryżem, kolacyjka kaszka + cały czas ma royala w miseczce...trzęse sie nad nia strasznie bo od 16 do konca lipca miałam pieska tez yorka który umarł ...sama nie wiem dlaczego... miał 3 miesiące u mnie był ok 10 dni... wszytko było ok az pewnego dnia został na 5h sam i .... :placz:

Link to comment
Share on other sites

nie mial...:((( ja tez nie miałam doswiadczenia ..teraz bym zajeła sie nim inacze.... wiesz czym go miałam karmic ?? kaszką na mleku !!!!! i tak robiłam nie zdązyłam go zwazyc ale jak złapałam tą to mi sie wydała strazne cięzka dlatego ją zwazyłam a tu sie okazało ze 450g , Bolus wazył chyba piłowe z tego :( zresztą kobieta mi mówiła ze po roku miał wazyc ok kg .....:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamela26']nie mial...:((( ja tez nie miałam doswiadczenia ..teraz bym zajeła sie nim inacze.... wiesz czym go miałam karmic ?? kaszką na mleku !!!!! i tak robiłam nie zdązyłam go zwazyc ale jak złapałam tą to mi sie wydała strazne cięzka dlatego ją zwazyłam a tu sie okazało ze 450g , Bolus wazył chyba piłowe z tego :( zresztą kobieta mi mówiła ze po roku miał wazyc ok kg .....:([/quote]

to po co kupujesz az tak zmianiaturyzowane pieski?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...