Jump to content
Dogomania

waga i wzrost yorka


Wind

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Alex_i_Suzi']Suzi tez prawie tyle wazyla w wieku 4 miesiecy. Teraz ma 5 miesiecy i wazy 2,4 kg. Troche jej sie przytylo :roll:[/quote] Mój Pinek ma 11 miesięcy (dziś) i waży 2,5 kg. W sumie mógłby być troszkę grubszy - straszna chudzinka z niego. Ale może to lepiej. ;)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] [B]Kupno sczeniaczka Yorczka[/B]
Witam ma ogromna prosbe i pytanie czy mogla by mi Pani doradzic w pewnej Yorczkowej kwestji:smile:Chodzi o to ze kupuje teraz szczeniaczka ale zalezy mi na tym aby byl on z tych naprawde miniaturowych.Psinak ma byc dla mnie do kochanie zadna suka hodowlana czy wystawowa.Oczywiscie zdecydoalam sie w tym momencie n kupno psa zrodowodem nie znam sie jednak na tyle aby ocenic czy piesek ktorego znalazlam bedzie maly czy nie.Ma teraz 3 miesiace jest zgrabna ma dlugie ale proporcjonalne nozki wazy 80 dkg i w klebie ma 12 cm Jest jeszcze jeden szceniak tez sunia ma 4 miesiace wazy 1kg i ma tylko 10 cm.Pani z hodowli twierdzi ze sa to i beda male sunie w 100% gwarantuje zarowno za malo co mowi ze jest pene bo jako dorosla ma zekomo wazyc 1.20kg i za ta mlodzsza 3 miesieczna ze ma wazyc do 1.50:smile:Co Pani o tym sadzi bede wdzieczna z odpowiedz szybka lub skierowanie do osoby ktora mi pomoze:smile:Pozdrawiam;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miczka'][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] [B]Kupno sczeniaczka Yorczka[/B]
Witam ma ogromna prosbe i pytanie czy mogla by mi Pani doradzic w pewnej Yorczkowej kwestji:smile:Chodzi o to ze kupuje teraz szczeniaczka ale zalezy mi na tym aby byl on z tych naprawde miniaturowych.Psinak ma byc dla mnie do kochanie zadna suka hodowlana czy wystawowa.Oczywiscie zdecydoalam sie w tym momencie n kupno psa zrodowodem nie znam sie jednak na tyle aby ocenic czy piesek ktorego znalazlam bedzie maly czy nie.Ma teraz 3 miesiace jest zgrabna ma dlugie ale proporcjonalne nozki wazy 80 dkg i w klebie ma 12 cm Jest jeszcze jeden szceniak tez sunia ma 4 miesiace wazy 1kg i ma tylko 10 cm.Pani z hodowli twierdzi ze sa to i beda male sunie w 100% gwarantuje zarowno za malo co mowi ze jest pene bo jako dorosla ma zekomo wazyc 1.20kg i za ta mlodzsza 3 miesieczna ze ma wazyc do 1.50:smile:Co Pani o tym sadzi bede wdzieczna z odpowiedz szybka lub skierowanie do osoby ktora mi pomoze:smile:Pozdrawiam;-)[/QUOTE]


[B]miczka,[/B]


Rany, a po co Ci taki karzelek :-o Przeciez to ani zdrowe nie bedzie, ani ladne. Co wiecej, dla mnie takie karzelki sa po prostu strasznie brzydkie :shake: Nie mowiac juz o calej gamie chorob jakie moze juz miec lub miec w przyszlosci piesek ... Zadna szanujaca sie Hodowla nie sprzedaje takiech psow. Na Forum mamy Hodowcow, ktorzy mam nadzieje znajda czas i Ci wytlumacza czym rozni sie york, ktory wazy 1 kg od tego ktory wazy dwukrotnie wiecej ...



W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miczka'][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] [B]Kupno sczeniaczka Yorczka[/B]
Ma teraz 3 miesiace jest zgrabna ma dlugie ale proporcjonalne nozki wazy 80 dkg i w klebie ma 12 cm Jest jeszcze jeden szceniak tez sunia ma 4 miesiace wazy 1kg i ma tylko 10 cm.[/quote]

o boze :crazyeye::crazyeye:
3 miesiace i 80 dkg to raczej przerazające niz cieszące.

moja sunia ma 7 miesiecy i wazy 1,5 kg i uwierz mi - jest malusienka, nie wyobrazam sobie jeszcze mniejszego pieska.

Link to comment
Share on other sites

Mój psiak ma prawie półtora roku i waży ca 2,20 kg. Jest na prawdę mały i jak stoi obok innych yorków to wyglada jak kruszyna a każdy myśli, że to szczeniak. Nie wyobrażam sobie jeszcze mniejszego psiaka. Weź też pod uwage, że będziesz z taką kruszyną miała problem z towarzystem do zabaw dla niego. Jeżeli chcesz małego psiaka to szukaj takiego jak mój. Jest wystarczająco mały.

Link to comment
Share on other sites

A powiedz mi do ktorego miesiaca Yorczki osiagaj pelen wzrost bo chciala bym aby moj mial tak ok 21 cm w klebie...Znam jednego takiego malucha tzn doroslegoa le malego psiaka i jest rozkoszny zdrowy i naprawde swietny:-)stad stwierdzialm ze tez chce miec taka przytulanek do opieki:-)Zastanawiam sie nad tym zew sumie ma teraz 3 mies i juz 12 cm a mimo iz jets lekki moze jeszcze urosnac duzo...Tzn nie wiem dokladnie.Jakie jest Twoje zdanie wlasciwie to kazdego prosze o rade:-)

Link to comment
Share on other sites

Czy mozesz powiedziec mi jak sie zapowiada ten sczeniak ma 3 miesiace i 12 cm w klebie...Chodzi o to czy bedzie duzym czy srednim a moze calkiem malutkim Yorczkeim...Wazy teraz jakos 80 kilka dkg....Kliknij linka zobaczysz o jaka suni chodzi:-) [URL="http://img202.imageshack.us/img202/1689/p10100888rm.jpg"]http://img202.imageshack.us/img202/1689/p10100888rm.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julita104']York to nie przytulanka, to terier potrzebujacy duzo ruchu i zajecia.
A jaki bedzie- najlatwiej ocenic po rodzicach.
Kim sa rodzice?[/QUOTE]


julita,

Szkoda gadac, zerknij [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1339074#post1339074[/url]

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miczka']A zcy nie doczytales ze napisalam przytulanka do OPIEKI...Jak wylapujesz jedno slowo to nie reaguj tak impulsywnie tylko doczytaj do konca i zrozum sens![/quote]
[COLOR=darkorchid][B]WIND to kobieta. Jest moderatorem więc ma prawo rządzić na tym forum... Posłuchaj co ci dziewczyny mówią...:shake: Chcesz porady? To masz![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ok jest moderatorema le nie bede pozwalala na to zadnemu czlowiekowi bez wzgeldu na to kim jest aby pisal cos odnosnie mojej wypowiedzi nie rozumiejac calego sensu to ze moderator jest impulsywny i sugeruje sie czescia zdania a nie caloscia to nie moja wina:-)I nie bede sie gryzla w jezyk z tego powodu a jesli ty tak robisz to szkoda ze nie jetses w 100% uczciwa w tym co mowisz tylko musisz sie kontrolowac ja do kazdego jestem taka sma i bardziej sie to ceni czy to moderator czy dyrektor czy kolezanka:-)Pozdrawiam i i tak dziekuje wamz a opinie:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miczka']A zcy nie doczytales ze napisalam przytulanka do OPIEKI...Jak wylapujesz jedno slowo to nie reaguj tak impulsywnie tylko doczytaj do konca i zrozum sens![/quote]

mimo to nie uwazam aby wystepowala tu jakas zmiana sensu
przytulanka do opieki :roll:

Opiekowac sie trzeba kazdym psem w sensie podania jedzenia, nauczenia zycia z innymi psami i ludzmi, wyprowadzenia na spacerek, zapewnienia zajecia fizycznego i psychicznego. Wiec slowo przytulanka naprawde przykuwa uwage.:roll:
Ja sie Wind nie dziwie, bo przerazajace jest jak ktos kupi terierka i robi z niego zapyzialego pieska do glaskania, podczas gdy sa to pieski z charakterem, potrzebujace ruchu i zajecia psychicznego (z racji inteligencji, w moim mniemaniu duzej - u Tofika sredniej ale to facet :evil_lol:to sie wybacza :evil_lol:)
Im mniejsze pies tym trudniej mu sie biega, bawi z innymi itp
Uwierz mi nauczenie mojej półtorakilowej suni zabaw z 30 kilowym bokserem to byl nie lada wyczyn - a ona musiala bo miala potrzebe sie wyszalec z psim towarzyszem, wiec ja musialam jakos to opanowac (na szczescie sie udalo) ale im pies mniejszy tym takie zadania trudniejsze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...