Jump to content
Dogomania

waga i wzrost yorka


Wind

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Ewuś']moniakmc
mój Pit też urodził się 8 marca, ale 2004 r. Ma więc prawie 2 lata i waży 3,8 kg. Ma straszny apetyt ![/quote] Ewuś!
Bardzo się cieszę, że nasze psiaki mają urodzinki w ten sam dzień. :multi: Co do wagi to myślę, że mój Pinek nigdy nie osiągnie takiej wagi, ponieważ straszny niejadek z niego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moniakmc']Ewuś!
Bardzo się cieszę, że nasze psiaki mają urodzinki w ten sam dzień. :multi: Co do wagi to myślę, że mój Pinek nigdy nie osiągnie takiej wagi, ponieważ straszny niejadek z niego.[/quote]

Trzeba sobie kupic drugiego psa:evil_lol::evil_lol: Jak beda dwa to bedzie im razniej jesc;)

Zreszta moj to tez nie lubi jesc codziennie tego samego. Wolalby tak jak my i to co my:lol:

Link to comment
Share on other sites

Pinek dostaje karmę Royala (tę dla yorków). Je ją bardzo chętnie (w przeciwieństwie do Eukanuby), ale i tak najbardziej lubi jak jemy kanapki z żółtym serem, tzn on ser a ja chleb.:lol:
I oczywiście tylko czeka jak coś spadnie z miski od drugiego psa (coś podobnego do spaniela).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewuś']Ojej, a mój Pit nawet lubi jedzonko z tych saszetek.
ALe lubi Royala dla yorków i puszki ANIMODA. No i uwielbia suchą kiełbasę. Z daleka ją rozpoznaje noskiem.[/quote] Właśnie dziś kupiłam dla Pinka puszeczkę Animondy z drobiem i cielęcinką. I mu naprawdę smakowało. W sumie ładnie pachnie i wygląda też całkiem nie źle. Pycha. ;)

Link to comment
Share on other sites

Masterek mierzy w kłębie 20 cm. Co do wagi to ostatnio waży 1.9 - 2.0 kg (skubany zimą ma mało ruchu :), tak średnio to waży 1.8 kg).
A jeśli chodzi o jedzenie to dostaje 2 razy dziennie małe porcje gotowanego mięska z makaronem i marchewką, a jak jest jeszcze głodny to idzie pochrupać kulki ( Royal dla yorków).
Ale jak my coś jemy to oczwiście i on by chciał spróbować.
A po swoim obiadku albo kolacji domaga się deseru. I nie da spokoju dopóki mu nie dam małego ciasteczka ( takiego dla piesków oczywiście) :)
Sam mnie wtedy prowadzi do swojej szufladki, gdzie trzymam jego łakocie :)

Link to comment
Share on other sites

My dzisiaj nowe jedzonko kupilismy :-) Nie bylo Cezarka, wiec kupilam mu puszkę Purina Dog Chow dla szczeniąt i Royal Canin dla Yorków (i dostaliśmy jeszcze gratis małą paczuszkę :-):-)) Po powrocie do domu od razu zabral sie za jedzenie, jeszcze zostalo troche suchej karmy Purina Dog Chow wiec mieszam mu z Royalkiem :D

Link to comment
Share on other sites

Moja Liluszka ma teraz 6 miesięcy i waży 3 kg. Cały czas wydaje się malutka. Wydaje mi się że przestaje rosnąć i mam nadzieję że nie będzie dużo większa.
Co do karmienia przysmaczkami, Lilu tez Cezarkiem nie pogardzi, saszetki Pedigree już nie chce jeść ale najbardziej lubi jedzonko z Rossmana, w takich pojemniczkach z aluminium jak Cezar. Dostaje je co 3-ci dzień gdy kończy się jej zupka ugotowana przez pancię (oczywiście tę lubi najbardziej :Cool!: ). Poza tym mają tam wyborne ciasteczka - paszteciki z kurczakiem. Polecamy, mniam...

Link to comment
Share on other sites

u mnie malenstwa po pedigreebiegunki dostały...a poczestowałam je tylko raz bo byłam w sklepie i pomysłam ze kupie saszetke-takie cos innego...no i było cos innego-rozstrój zoładka:razz:
i juz nie probuje nic innego a rosmann to u mnie tez odpada jakos negatywnie podchodze do tych produktów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='melinda:-)']u mnie malenstwa po pedigreebiegunki dostały...a poczestowałam je tylko raz bo byłam w sklepie i pomysłam ze kupie saszetke-takie cos innego...no i było cos innego-rozstrój zoładka:razz:
i juz nie probuje nic innego a rosmann to u mnie tez odpada jakos negatywnie podchodze do tych produktów[/quote]

no tez własnie sie martwie czy to nie bedzie cos w stylu ich wlasnego wyrobu

generalnie najlepiej kupowac pieskom jedzonko w sklepach zoologicznych bo tam i doradza, i duzy wybor i przetrzymuja w ludzkich warunkach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...