Jump to content
Dogomania

waga i wzrost yorka


Wind

Recommended Posts

[quote name='aj22'][B]Grubcia[/B]
Witam Cię. Wymiary Froteczki podałam na stronie 42 tego postu,a jeżeli chodzi o zdjęcia,to bardzo bym chciała pochwalic sie maleńką wszystkim,ale jakoś nie mam pojecia o zamieszczaniu zdjęć....czekam na znajomego,który mi obiecał to zrobić.Jak tylko będa zaraz dam znać
Aurelia i Frotka[/quote]

No to czekamy z niecierpliwoscia!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[B]AlexiSuzi[/B]-byliśmy dzis u weterynarza na szczepieniu i czyszczeniu uszek i jeszcze raz powtórzył, żeby nie dawac Tofikowi mleka i serów, bo yorki szczególnie maja na nie uczulenia-drapia sie i skóra im sie łuszczy, więc to może przez te sery Twoje Psiaczki sie drapią...:roll:
[B]aj22[/B]-czekamy na fotki z utesknieniem!:lol:

Link to comment
Share on other sites

jestem tu calkiem nowa ale tez ma 2 yorasy 2 baby z tego jedna ma 4 miesiace i wazy 1.700 moze mi ktos powie jakiego yorasa mam w przyszlosci oczekiwac bo moja pierwsz jest dosc pokazna bo ma 4 kilo i teraz ma powoli boja czy ona za bardzo nie tyje

Link to comment
Share on other sites

I tu Cie znalazłam GRUBCIA-tam ten temat został zamkniety "Po rzyjacielsku"-tak szukam drugiego yoraska-masz coś na oku?moje serduch jak i domek jest otwarty cały czas-jasne że sporo mam zwierzaków w końcu trzymam je na wsi i ciągle ich przybywa-no oczywiście prócz yoreczka:lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]JPo[/B] - Zuzia jest sliczna i juz taka duza. Mój Tofik teraz wazy 1,50kg.
[B]alex1, AlexiSuzi, Beata[/B]-a Tofik nie ma niestety dużego apetytu, czasami w ogóle nie jest zainteresowany jedzeniem, tylko dropsy witaminowe uwielbia, a dzis piszczał przy załatwianiu się...trochę mnie to martwi...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grubcia'][B]JPo[/B] - Zuzia jest sliczna i juz taka duza. Mój Tofik teraz wazy 1,50kg.
[B]alex1, AlexiSuzi, Beata[/B]-a Tofik nie ma niestety dużego apetytu, czasami w ogóle nie jest zainteresowany jedzeniem, tylko dropsy witaminowe uwielbia, a dzis piszczał przy załatwianiu się...trochę mnie to martwi...:roll:[/quote]

Ale przy robieniu kupki? Moze ma zatwardzenie....:roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj [B]Frotka[/B] była szczepiona przeciwko wsciekliźnie i przy okazji zawżyłam ją. Ma jak Wasze maluchy 4,5 miesiąca i waży [B]1.450kg[/B] !!!
Podobnie jak jej rówieśnicy też wiecznie by jadła i jadła
Pozdrawiamy AURELIA i Frotka;)

Link to comment
Share on other sites

tak, chyba faktycznie Tofik ma zatwardzenie...teraz jak przestał jeśc sucha karmę, nagle z dnia na dzien niestety...nie jestem pewna czy dobrze dobieram mu składniki diety...daje mu kurczka gotowanego, pulpeciki, oczywiście bez przypraw, marchewki, jabłka, banana, jajka gotowane, dropsy witaminowe, staram sie przemycac ten suchy pokarm w innych...nie wiem co jeszcze moge mu dawać...:roll: ?

Link to comment
Share on other sites

wiesz co miałam podobny problem z jednym z yoreczków....rano sie obudził i niechciał wstac była cały goracy i widac było ze oslabiony....i co sie okazało ze nie mogł sie załatwic i wszystko zalegało na jelitkach.....dostał czopka i weterynarz kazał nam na tydzien odstawic sucha karme i dac mu troszke mleczka to wtedy bedzie sie lepiej wyprozniał i poczuje ulge...i oprocz tego mamy mu gotowac ryz i miesko....i efekty sa wrocilismy teraz do suchej karmy i jest oki:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...