Jump to content
Dogomania

Potrzebny dom dla małej, bezdomnej suczki


Ania44

Recommended Posts

Wiecie co, najgorzej jak ktoś ją po prostu namierzył, w sensie, że właśnie było głośno o niej, podane dokładnie miejsce... Może histeryzuję, ale już takie rzeczy się dzieją, że nic mnie nie zdziwi :(
Wariatów teraz tyle, zresztą niedaleko szukać, nawet na Dogomanii :( jak zresztą wiecie :( ...
Oby koniec nie był tragiczny... tej całej historii :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania102']Będziemy na bieżaco informować.
Prosiłam moda o sprawdzenie ip, niestety nie mamy póki co odpowiedzi ale padło zbyt duzo zarzutów pod moim adresem i jeśli nie wyjaśni się to w najblizszych dniach napisze do innego.[/QUOTE]

napisz pismo do prokuratora - o udostępnienie Danych osobnika o nicku /podajesz nick/ który /podajesz przyczynę/
do pisma musisz dołączyć UZASADNIENIE - dlaczego chcesz dane uzytkownika
kopia postów
link do zdarzenia
chcesz mogę Ci wzór na emila wysłac /ja sie bujam z takim jednym i ręce mi opadają JAK się takie sprawy w PL załatwia:)
Policja dostała pismo od Prokuratora, ze mają ustalić...
Ja mam złozyć zeznania w Policji
a Policja napisała emila do administratora Forum /hahahahahahahhahaha Policja wysłała emila!!!!!gdzie wszystkich obowiązuje kpa :) generalnie jak do 17 stycznia nie dostane odp od Pani Prokurator to napisze skarge .... a Pan Policjan dziś mnie zabił swoim tekstem - kiedy będę w Szydłwocu - bo chce mnie przesłuchać - ja mu na to, ze we wtorek/srode....a on..uu a nie da się wczesniej...a ja na to, ze nie....ooo To będę musiał porozmawiać z Pania Prokurator...
No tak..bo sprawa juz prawie miesiac się buja...a Pan Policjant nie ma odp na emila od admina Forum echa dnia.
Ano nie ma - ja tez nie mialam jak raportowałam post...ale jak zadzwoniłam to wszystkiego się wywiedziałam
Ania - mogę ci wzór swojego pisma podeslac na emila - pozmieniasz sobie ... ja ściagnełam sobie ze strony dla gejów i les :)
Ci to dbają o swoje sprawy! wszystko mają w poradniku prawnym :) wzory pism nawet :)

[quote name='Ewa osterlin'][B]Zgodnie z prawem moderator nawet jak zna numer IP,nie poda Ci go[/B] ! Wiadomosci o nr moze zazadac tylko policja ! mod moze wykasowac,zbanowac,ale nigdy nie powie Ci kto pisal !!!

Co do suni...to naprawde martwie sie co tak nagle zniknela ! Czy jej nikt nie skrzywdzil,nigdy bym sobie tego nie darowala ze tak blisko posiadania domu byla i za pozno zaczelismy ja lapac :-(
Kuzynka mi tu podpowiada zebym sie tak nie martwila,bo psy tak czasem maja,moze ja ktos przegonil...ale zawsze wracaja tam gdzie dostawaly cos do jedzenia....i tego sie trzymam bo bym nie zasnela...
oby sie jutro pojawila.....moze by tym babeczkom ze sklepu jaki bukiet kwiatow obiecac jak zadzwonia ze jest.....taka mobilizacja czasem pomaga i bardziej zwroca uwage ;-)[/QUOTE]

Dokładnie - taka droga...
prokurator - policja

TYM, że suki nie ma to jestem zmartwiona...ale nie bede sie wkur...ć

Link to comment
Share on other sites

anita ja z Tobą pisałam o Glorii, nie? Wiesz, że ma suuuuuuper dom :)? Możliwe, że Ci pisałam, ale skoro tu Cię widzę to wspominam ;) Zupełnie inny pies! Otworzyła się, super po prostu!!! Co zresztą jest kolejnym przykładem, że takie psy też wychodzą na ludzi :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina78']anita ja z tobą pisałam o glorii, nie? Wiesz, że ma suuuuuuper dom :)? Możliwe, że ci pisałam, ale skoro tu cię widzę to wspominam ;) zupełnie inny pies! Otworzyła się, super po prostu!!! Co zresztą jest kolejnym przykładem, że takie psy też wychodzą na ludzi :d[/quote]

[color=red][/color]
[color=#ff0000]nasza tez sie znajdzie !!!!!!!!!!! Znajdzie,musi sie znalezc i bedzie miala domek zeby na starosc nie umierac w rowie,tylko grzac kosci u ewy.......i z dzikiej suni zrobi sie piekna dama kanapowa....warto czekac i wierzyc...ze nie wpadla w rece jakiegos sadysty[/color]
[color=#ff0000]sunia wracaj do swojej budki.!!!!!!!!!!!! [/color]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Dopiero jestem na dogo, jestem sunia przerazona, oby sie znalazla. Czy ona czasem sie na pare dni oddalala kiedys?[/QUOTE]
Powiem Ci, że nie mam pojęcia:( Ja tą sunię raz w życiu widziałam:( Też mam wielką nadzieję, że się znajdzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina78']wiecie co, najgorzej jak ktoś ją po prostu namierzył, w sensie, że właśnie było głośno o niej, podane dokładnie miejsce... Może histeryzuję, ale już takie rzeczy się dzieją, że nic mnie nie zdziwi :(
wariatów teraz tyle, zresztą niedaleko szukać, nawet na dogomanii :( jak zresztą wiecie :( ...
Oby koniec nie był tragiczny... Tej całej historii :([/quote]


tez sie bardzo martwie !!!!!!!!!! Zamiast szybko pomoc tej suni,to tracilismy czas na dyskusje,gdzie jej lepiej,na wolnosci czy w domu bedzie !
Kto ma za nia odpowiadac i kto lapac..
Kto zaplaci...ponad tydzien trwalo ustalenie kontaktu z pania ewa...dopiero anita w jeden dzien zalatwila

a ona od 28 czekala na ulicy na pomoc !!!!!!!!!!!!
No nie ma z czego byc zadowolonym!!! Pies mial szanse na dobre ,bezpieczne zycie a zostawilismy ja bez pomocy
co z tego ze takich psow jest duzo ? Warto bylo pomoc chociaz tej jednej,jak jest szansa ! Ale chyba dalismy doooopyyyyyyyyyyy
wyszlo takie polskie bagienko gdzie nawet w obliczu mozliwosci pomocy wyszly klotnie,wzajemne obarczanie sie odpowiedzialnoscia............
Nie trace jeszcze nadzei,ze uda sie suni pomoc...ze nikt jej krzywdy nie zrobil,ze sie znajdzie i skuteczniej jej pomozemy...........

Link to comment
Share on other sites

Tak, czekanie dla psa jest najgorsze, to już setny taki przypadek chyba :( Sama byłam świadkiem niedawno takiej akcji, że serce pęka. W Mińsku była znaleziona młoda skundlona onka, wzięła ją jakaś baba, miała być niby w DS, ale się nagle jej odręciło i dawaj szukaj domu...Dom się znalazł przez stronę Vivy czy FB właśnie, miała jechać do Poznania... Jeden problem kwestia ZASRANYCH 150 zł za transport!!! Jaka jazda w ogóle! Przez tą zwłokę czekania, aż łaskawie znajdzie się tańszy transport, babol pie..lony WYWIÓZŁ!!! sunię na jakąś wiochę!!! Jakiś miesiąc temu, oczywiście suki więcej NIKT NIE WIDZIAŁ :(
Młoda, piękna sunia :( miała nawet wątek na Dogo :(:(:( To są niestety NASZE LUDZKIE PORAŻKI :( Za dużo pierdo..nia, za mało działania...
Może Wasza jeszcze się pojawi...życzę tego z całego serca:( Niepweność jest najgorsza... :(

Link to comment
Share on other sites

To są niestety NASZE LUDZKIE PORAŻKI [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/198988-Potrzebny-dom-dla-małej-bezdomnej-suczki/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Za dużo pierdo..nia, za mało działania...

Dokladnie tak Paulina78.....

od poczatku bylo pod gorke z ta sunia :-( chcielismy zbierac pieniadze na FB na dt,dopoki sie nie poszuka stalego,nie bylo komu.nikt nie chcial brac odpowiedzialnosci,dac konta !!
Ania44 zalozyla watek, a potem zlapala focha...chyba ze nie pochwalilismy ja za wyslanie w 6 dniu suczyny na ulice,i...............cisza od osoby ktora niby zakladajac watek miala na mysli pomoc dla tej suni :-(
Byl czas ze KAJA chcial malej dac dt pod Toruniem,ale z tym tez sie nie udalo bo nie wiadomo bylo kto ma zawiezc,kto zbierze na transport...i takie pitolenie :-(

Pojawila sie tez P.Ewa i serce sie cieszylo ze chce,ze ma mozliwosci,ze sfinansuje zeby sie nikt nie bal !!!!!
Ale to tez sie nie udawalo,bo nie mozna sie bylo dogadac jak rozsadnie to szybko zalatwic,podpisac papiery adopcyjne,zobowiazanie olacania malej hotelu!
Anita zalatwila to w jeden dzien.. i znow myslalam ze JUZ dla suni jest droga do domu otwarta..

Ale wtedy zaczely sie przepychanki,kto sunia sie zajmie do czasu hotelu (BO OCZYWISCIE HOTEL U JAMORA JUZ ZOSTAL ZAJETY PRZEZ INNEGO POTRZEBUJACEGO )
Po wielkich klotniach i wyciaganiu masy prywatnych niecheci....DZIEKI BOGU MRS.KA zgodzila sie zaopiekowac mala dac jej dt dopoki mala nie znajdzie innego miejsca a P.Ewa do niej nie przyjedzie...
Niestety...wtedy zaczely sie problemy z tym kto ma lapac i kiedy jak nikt nie ma czasu,a wogole to jak bo ona dzika....:-(
A jak juz byla jedna proba DZIEKI ANI102... to za ciezko bylo sie zdecydowac na pomoc hycla chocby nawet,zeby tylko mala zlapac w jakikolwiek sposob,byle nie trafila w zle lapy....

[B][COLOR=red]I TAK OD 28 GRUDNIA..............ZESZLO NA POMOCY SUNI DO 12 STYCZNIA...BO OD 2-3 DNI ZNIKNELA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]NIE WIEMY CO SIE DZIEJE...MIEJMY NADZIEJE ZE NIC ZLEGO I ZE SIE POJAWI[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]ALE JAK NIE TO WIECIE MAM NADZIEJE....ZE MAMY LOS TEJ SUNI NA SUMIENIU !!!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]BO ZANIECHALISMY MOZLIWOSCI POMOCY DLA NIEJ......BYLO KILKA SZANS I KAZDA NIE WYKORZYSTANO!!!!!!!!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]OBY SIE JESZCZE ZNALAZLA.............BO TO NIE BYLA POMOC DLA NIEJ :-((((((((((((((((([/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]dokładnie to samo chciałam przekazać cały czas , że do gadania o pomocy psom w tym mieście są wszyscy ,do działania -nikt!!! nie mogę sobie darować,że nie uparłam się ,żeby jednak po sterylce do mnie ją przywieźli Bo chyba nie zaprzeczysz Ania102 ,że to proponowałam. A DT bezpłatny też zoferowałam od razu jak tylko anita_happy do mnie napisała. Ale to nie było ważne ,najważniejsze ,żeby mi doope na wątku obrobić. Może wreszcie zrozumiecie , że gówno warte jest to co piszecie tylko liczy się co robicie dla psów. [/B]

[B]Mam nadzieję tylko ,że może znajdzie się w innej części miasta i mój pomysł jest taki ,żeby dać ogłoszenie do Tygodnika Starachowickiego ze zdjęciem i tekstem,że jest w trakcie leczenia i prosimy o informacje o miejscu pobytu. I zaraz to zrobię to w poniedziałek się ukaże.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Mrs.ka dziekuje kochana z Ciebie kobietka...( jezeli jakies koszty na ogloszenie,doloze sie ) daj prosze jak najszybciej !

blanka85....jezeli tylko mozesz to pewnie,moze ktos widzial,zadzwoni gdzie jest....Jezeli jestes ze Starachowic...mam nadzieje ze nie zostawisz nas :-) i pomozesz nam ,jezeli sunia by sie pojawila :-) Prosze ! Im wiecej osob,tym wieksze szanse!

WIERZE...CALY CZAS WIERZE ZE ONA SIE ZNAJDZIE .......................

Link to comment
Share on other sites

Bardzo chciałabym Wam pomóc. I tak jestem ze Starachowic :-) będę w redakcji do 15, moze w tym czasie dojdzie ogłoszenie od mrs.ka, to odrazu poza edycja w Tyg. mogę je wydrukować i rozwieszać. Tylko chodzi mi o wasze wcześniejsze rozmowy nt. nagłaśniania sprawy suni. Żebym nie narobiła więcej szkody niż pożytku :-(. dlatego czekam na treść ogłoszenia od mrs.ka i Waszą zgodę na rozwieszanie ich w Starachowicach

Link to comment
Share on other sites

suki nie ma - trzeba szukać

to porazka DOGOpomocy - total porażka...

ale ja już wyczerpałąm swoje pokłady nerwowe
NIE bede sie wkur...ć

EWO O - samą prawdę ujełas
mr.ska - szacun...tak sunia miała pare DT...DS czeka i co!Dzięki, ze weszłas na watek mimo wszystko...dałaś możliwość.
szkoda suki...
ma sa kra

Priomo:[I] pomagasz - staraj sie nie szkodzić [/I]- rób to z głową...
NA PRZYSZŁOŚĆ - moze nie budujcie już budek dla psa na środku skrzyżowania...PIES DZIKI DA SOBIE RADE!!!znjadzie takie lokum, ze bedzie bezpieczny..jak nie lokum no NORE!

Link to comment
Share on other sites

ogłoszenie poszło już z godzinę temu do redakcji , na adres pani Uli :) mam tylko nadzieję ,że zdążą dać do składu żeby było na poniedziałek.
Pieniędzy żadnych nie potrzeba ,redakcja zamieszcza za darmo ogłoszenia o bezdomnych psach .
[B]blanka85[/B] dzięki za ofertę konkretnnej pomocy ,jak możesz to porozwieszaj te ogłoszenia

Link to comment
Share on other sites

Ja i Ania102 dowiedziałyśmy się, że w okolicy dworca PKS wpadły pod autobus 2 czarne, nieduże psy.... Około 4 godziny temu udało mi się dotrzeć do pani, która przenosiła te psy z ulicy na chodnik. Pokazałam jej zdjęcia Suni i na szczęście okazało się że to nie ona!!! Pani była na 100% pewna! Dokładnie opisała mi tamte biedne psiaki (były to psy, nie suczki!). Musiałam to sprawdzić, bo Sunia tak nagle zniknęła..... Ale ona jest naprawdę bardzo mądra, inteligentna i sprytna. Przypuszczam, że psia intuicja podpowiedziała jej, że pora zmykać z tego miejsca, bo ciągle urządzają tu na nią jakieś polowania! A z tego co wiem, ona jest takim psem, który co pewien czas zmienia miejsca pobytu.....Ubiegłą zimę (która była bardziej sroga niż tegoroczna do tej pory), spędziła w zupełnie innym miejscu, i chyba nie miała żadnej prowizorycznej budki w której mogłaby się schować, a mimo to poradziła sobie!
Te kobiety które ją dokarmiały na dolnych, cały czas jej szukają. Obiecały, ze dadzą znać, gdy uda im się ją gdzieś namierzyć.

Link to comment
Share on other sites

mrs.ka cały czas byłyśmy w kontakcie, sama powiedziałaś że możesz ją wziąśc po sterylce na 5 dni, nie pamietasz?! Wróć na wątek starachowicki- zaproponowałaś tam dłuższy tymczas! Przestań kłamać.
I jeszcze jedno kiedy wreszcie zrozumiecie, że ja tej suki nigdy nie karmiłam, nie budowałam jej żadnych budek, ja pomogłam zorganizować sterylkę i tyle, ale wiozłam sunię swoim samochodem ( bo jakoś wielkiej działaczce na rzecz zwierząt w tym mieście nie chciało się marznąć ani wcześnie wstawać) i być może po tym podjeżdzaniu i szukaniu jej (taż moim samochodem) przeniosła się.
W tamtym roku podobno szczeniła się w parku, kiedyś na statoilu, zmieniała miejsca.
Jeśli ktoś ma zamiar dzwonić do hycla żeby urządził dla niej polowanie proszę bardzo ale myślałam, że tu chodzi o dobro psa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...