Jump to content
Dogomania

Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']


Murka

Recommended Posts

Murko, czy lek. neurolog wie o tych wpadkach przy zmianach pogody?
Zastanawiam się, ponieważ objawy padaczki mogą być bardzo różne, czy u Lizki nie ma to związku z atakiem.
Pytam z czystej ciekawości, bo przecież człowiek całe życie się uczy :)
Nieustająco trzymam kciuki za zdrowie Lizy.

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś pisałam p.neurolog o problemach z czystością albo o innych dziwnych zachowaniach Lizy, ale nie skomentowała tego.

Zakupione leki: Neurontin (2 opak.) i Luminal (3 opak.) - 78,70 zł:
[URL]http://images62.fotosik.pl/963/eb53a18e3f116f22gen.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Kiedyś pisałam p.neurolog o problemach z czystością albo o innych dziwnych zachowaniach Lizy, ale nie skomentowała tego.

Zakupione leki: Neurontin (2 opak.) i Luminal (3 opak.) - 78,70 zł:
[URL]http://images62.fotosik.pl/963/eb53a18e3f116f22gen.jpg[/URL][/QUOTE]

To jest własnie leczenie na odległość, ale chyba nie mamy innego wyjścia.
Szkoda mi Lizki, szkoda Murki, ech:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ona się nie wygrzewa, ona się smaży :) Ostatnio to myślałam, że coś jej się stało, bo leżała na schodkach na słońcu plackiem i ani drgnęła nawet jak ją wołałam. Dopiero po chwili łaskawie podniosła głowę.
Ataków nie ma, ale z czystością lipa. Choć ostatnie dwa dni koopy są przynajmniej poza legowiskiem :)

Link to comment
Share on other sites

Liza ok, tzn. ataków nie ma, ale przy tej pomieszanej pogodzie i skokach temperatury jest często bardzo pobudzona i załatwia się nie tam gdzie trzeba. Chyba jakieś badania krwi trzeba by zrobić kontrolne, bo p.neurolog coś tam zalecała chyba co 3 miesiące badać. Muszę to ogarnąć i napiszę do p.neurolog, że już długo nie ma ataków (skończyły się momentalnie po zwiększonej dawce Luminalu).

Rozliczenie:

[B]Stan konta na 5 maj wynosił -33,50 zł
Wpłaty:[/B]
+518,50 zł Fundacja ZEA
[B]Razem: +485 zł[/B]

[B]Koszty:[/B]
-255 zł hotelowanie
-78,70 zł Neurontin i Luminal
-7 zł odrobaczenie
-55,70 zł Luminal i Bromek
[B]Razem: -396,40 zł[/B]

+485 zł - 396,40 zł = +88,60 zł
[COLOR=#ff0000][B]Stan konta na 4 czerwiec wynosi +88,60 zł.


[/B][/COLOR][COLOR=#000000]Jeszcze dopisuję, bo mi się przypomniało :)
Nie tak dawno pisałam o tym jak Liza się bawi: biegnie za piłką. Ostatnio dzieje się coś równie dziwnego (tzn. co podobnie jak zabawa piłką u Lizy było do tej pory niespotykane): Liza szczeka. Szczeka na ludzi za płotem i kłóci się z psami za bramą. Robi to najwyraźniej dla zabawy, biega i podskakuje przy tym :) Do tej pory Liza była psem wyjątkowo cichym, szczekała wyjątkowo rzadko, na ludzi i inne psy nigdy. Chyba ostatnio słyszałam jak w boksie szczekała parę razy. Na początku nie mogłam skojarzyć co to za pies tak szczeka (znamy właściwie wszystkie psy "po głosie") i w końcu mnie to zaintrygowało. Patrzę i własnym oczom nie wierzę! Szczekająca Liza! :)
[/COLOR]

Edited by Murka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...