Jump to content
Dogomania

Bezdomny teriererowaty szczeniak z ulicy nie ma nic oprócz długu 400zł. BŁAGA O POMOC


kkanarekk

Recommended Posts

Już wysyłam na pw numer konta :)
Rozmawiałam z panem Bena obecnie Gero i psiak jest cudowny Pan jest bardzo szczęśliwy, Gero najbardziej polubił spanie na kanapie, zjadanie kiełbasek i zabawę zabawkami. Ma jednak problemy ze zdrowiem tzn ma zapalenie ucha, i Pan zbadał mu łapkę i wyszło, że jest to rozszczep kości... Pan był już u 3 wet i jedzie jeszcze do kliniki na Gagarina w Warszawie (byłam tm super sprzęt fachowcy) żeby potwierdzić diagnozę i ew operację. Ten rozszczep kości naciska Gerowi na mięsień i nerw... Poza tym wszystko jest super i.... Pan myśli o towarzyszu dla Gero :D chciałby szczeniaczka. Ale ma jeszcze sprawę przemyśleć. Aha i kasę za hotelik prześle po 20.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję za nr konta i za wieści o Benjaminie. Z jednej strony cudowne, bo domek wymarzony, z drugiej nieco niepokojące. Muszę poczytać o tym rozszczepie kości.

Może zmienić tytuł? Coś jak "terierek już w wymarzonym domku, ale dług pozostał".

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Drogie Ciotki przepraszam za brak informacji ale byłam za granicą i miałam marny dostęp do komputera.
Sprawa Bena ma się i dobrze i źle.
Psiak czuje się świetnie i chyba diagnoza z łapką była nie trafiona. Państwo Bena bardzo go kochają i są z nim szczęśliwi
Jednak do tej pory nie wpłacili 200zł za hotelik. Dzwoniłam przypominałam i nic. Będę próbować dalej.
Poza tym dług Bena wzrósł o 50 zł bo spędził kilka dni na początku maja w hotelu zanim trafił do DS. Czyli obecnie mamy do zapłaty 497zł. Sama nie dam rady na prawdę na was liczę. Proszę zróbicie jakiś bazarek porozsyłajcie wątek. Bardzo proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkanarekk'] Proszę zróbicie jakiś bazarek porozsyłajcie wątek. Bardzo proszę o pomoc[/QUOTE]

Ja mogę jedynie przekazać rzeczy takie jak na poprzednich bazarkach, tzn. jakąś biżuterię, kosmetyczki, plus kilka ubrań, niestety kupionych i za małych, albo za dużych... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fufurek możesz sklecić bazarek? Ja też mam kilka psich fantów i wystawię na dniach. Niestety sprawa nadal wisi nad głową i dług jest niespłacony :( Pomóżcie proszę! Może udałoby się rozesłać wątek do większej ilości osób z prośbą o wpłatę choćby po 5-10 zł. Małymi kroczkami może uda się uzbierać? Aga jest teraz na wakacjach i nie ma dostępu do netu ale martwi się cały czas jak zamknąć temat rozliczeń :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Drogie Ciotki jest problem nie pisałam tak długo bo z Weszką chciałyśmy poczekać czy sprawa sama się nie rozwiąże ale niestety nie... Od końca czerwca nie mam z Panem kontaktu, nie wpłacił pieniędzy za hoptel Bena ani nie odezwał się. Nie odbiera tel po żadnej porze... Nie wiem już co zrobić bo zaczęłam się bać o Bena. ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkanarekk']Drogie Ciotki jest problem nie pisałam tak długo bo z Weszką chciałyśmy poczekać czy sprawa sama się nie rozwiąże ale niestety nie... Od końca czerwca nie mam z Panem kontaktu, nie wpłacił pieniędzy za hoptel Bena ani nie odezwał się. Nie odbiera tel po żadnej porze... Nie wiem już co zrobić bo zaczęłam się bać o Bena. ...[/QUOTE]
Może niech zadzwoni ktoś, czyjego numeru pan nie zna. Mogłabym zadzwonić, jeśli podasz nr na PW, albo Ty zadzwoń z nieznanego panu numeru.

Link to comment
Share on other sites

Aga, spokojnie, może się to jakos wyjaśni. Może rachunku nie zapłacił, albo zmienił operatora i tym samym numer, różne są histore. Ja też zawsze histeryzuję, dzwonię do karusiap spłakana, że ktoś nie odbiera, a potem jest wszystko ok. Także wiem co czujesz. Trzymam kciuki, żeby i tym razem się wszystko jakoś wyjaśniło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...