Jump to content
Dogomania

Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No i minął kolejny tydzień.:multi:
Kaja już jest całkiem nasza. Reaguje na przywołania w parku (biega bez smyczy). Nawet, jeżeli wystartuje do jakiegoś psa, to na komendę zawraca. Oczywiście za każdy posłuszny powrót jest wypieszczona i pochwalona. Mamy tylko jeden problem- sięganie po nasze jedzenie. Ostatnio wyjadła mięso z garnka,:shake: który stał na kuchence( fakt, ze to było mięso dla niej, ale nie na raz). Jeżeli jej tego nie oduczę, to kiedyś się poparzy:crazyeye:
Od tamtego dnia, kiedy obszczekała gości na swoich ,,chrzcinach", nie zaszczekała już na nikogo. Jest aż za bardzo wylewna dla gości bo nie daje im posiedzieć, tylko domaga się pieszczot.
W najbliższym czasie chcemy ją wypróbować na koty. Pojedziemy z nią do córek, które mają dwa koty( jeden strasznie płochliwy a drugi ślepy ale bardzo śmiały i otwarty na kontakty). Trochę się tego boję, bo nie znam reakcji psa ani kotów. Byłoby fajnie, gdyby potrafiły współistnieć ze sobą i można by było przyjąć do domu zwierzaki, jak trzeba by się nimi zaopiekować.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mila-ada']
W najbliższym czasie chcemy ją wypróbować na koty. Pojedziemy z nią do córek, które mają dwa koty. Byłoby fajnie, gdyby potrafiły współistnieć ze sobą i można by było przyjąć do domu zwierzaki, jak trzeba by się nimi zaopiekować.
Pozdrawiam[/QUOTE]
Taaak, albo podrzucić Kaję do ulubionej ciotki w razie potrzeby :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magenka1']a można liczyć na nowe foteczki Kai , od tego podkradania jedzenie to ona musiała się już zaokrąglić ładnie :)[/QUOTE]
Oczywiście, zrobimy naszej modelce sesję zdjęciową i wrzucimy. Urodziwa z niej panna, że hej! Ale nochala nie zadziera i zakolegowała sie już ze wszystkimi zwierzakami w naszej bramie.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Piękne zdjęcia. Nie znam sie bardzo na pieskach, ale wydaje mi się, że Kaja bardzo szybko zaakceptowała nową rodzinę.

Zawsze wydawało mi się, że trzeba trochę więcej czasu żeby pieska puszczac bez smyczy, a tu prosze jak ładnie jest skoncentrowana na Pani.

I ten filmik jak sie bawi, cudo:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Kaja odwiedziła koty naszych córek. Koty nie były zbytnio gościnne wobec przyjacielsko nastawionej psicy. Ale i tak dobrze się skończyło, bo nie doszło do rozlewu krwi...
Oto link:

[url]https://picasaweb.google.com/ledmus/Kaja?authkey=Gv1sRgCKWu2eb7moerswE[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ALMA2']Jak sie pieknie dopasaowały maścią, ona biała w łaty i kociak biały w łaty.:loveu:

Ale tak trochę się obsesrwowały, czy mi sie wydaje. :p[/QUOTE]
Najpierw Kaja zwiedzała dom a kot ją śledził( śmieliśmy się, że misek pilnuje). Potem Kaja próbowała zachęcić koty do zabawy, ale swoim naskakiwaniem trochę je straszyła. W końcu po różnych podchodach położyły się na przeciw i obserwowały( o ile można tak powiedzieć o ślepym kotku). Jak widać, kotek ma podwinięte łapki, co świadczy o wyluzowaniu, bo nie jest to pozycja gotowości do ucieczki. Kaja z początku ignorowała koty i obchodziła je łukiem, a potem po prostu chciała się z nimi bawić. Cały czas merdała ogonem.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]Ludziska pomóżcie![/B][/COLOR]
Czy jest coś skuteczniejszego niż obroża zaciskowa(chyba, że ta nasza jest za duża)?
Przedwczoraj Kaji nie spodobała się jakaś suczka owczarka i ruszyła na nią. Ciągnęła mnie kilkanaście metrów i w ogóle nie mogłam jej zatrzymać. Mam problemy z łękotką i po każdej takiej akcji w wyniku przeciążenia zbiera mi się woda w kolanie. Muszę mieć jakiś sposób na zatrzymanie psa w miejscu, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Z samcami świetnie się dogaduje, ale z sukami nie jest tak różowo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...