Jump to content
Dogomania

Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)


Klaudus__

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Już ponad rok Kajusi minął. Byliśmy kontrolnie u weta. Zaszczepiliśmy ją taką skorelowaną szczepionką ,,na wszystko", zważyliśmy(już 36kg) i ogólnie została dokładnie obmacana. Prosiliśmy o zbadanie uszu, bo czasem trzepie uszami i przekrzywia głowę w lewą stronę, ale wet stwierdził, że uszy czyściutkie. Dlaczego więc te uszy jej dokuczają?
Po szczepieniu(chyba), Kaja miała straszny ślinotok.duże mokre plamy na posłaniu i na podłodze. to trwało jakąś dobę i przeszło.

Tak ostatnio rozmawialiśmy o niej i chyba popełniliśmy błąd wychowawczy. Nie pozwalaliśmy jej na ,,odgryzanie się psom", dostawała słowną burę lub była ,,za karę" brana na smycz, choć ona tej smyczy w ogóle nie potrzebuje. Efekt jest taki, że teraz nawet York ją pogoni a ona ucieka z podkulonym ogonem. Jest też w parku suka, która jak tylko Kaję zobaczy, to rusza na nią. Kaja ucieka i chowa się za nami.
Nie spotykamy jej za często, ale po każdym takim incydencie co chwilę zatrzymuje się i ogląda do tyłu. Szkoda mi, że ma taki lęk przed tą Sarą(która tez jest ze schronu i jeszcze potężniejsza od Kaji). Ale ma tez bardzo dużo zaprzyjaźnionych psiaków, z którymi gania jak szalona, więc nie jest źle:lol:. No, kończę przynudzać, bo trzeba maleństwo wyprowadzić na spacer.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='ŚWIAT']Zawsze z radością czytam wieści o Kaji. Nie zapomnę o niej nigdy.[/QUOTE]
OOOOOOOOOO witam serdecznie
Kaja to ma chyba genetycznie przekazaną grzeczność, bo my jej właściwie nie szkolimy, tylko do niej mówimy a ona słucha uważnie. Chyba wszystko rozumie bo;) robi to czego od niej oczekujemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']O taki śliczny:
[URL]https://picasaweb.google.com/100690205327708208633/Hirus#5809277628787683250[/URL]

Oba psy cudowne, grzeczne poprostu miodzio. Nie wiem czemu takie psy trafiaja do schronu. Jeszcze rozumiem, niszczące, szczekające itd ale takie anioły.[/QUOTE]

Boziu, cudowny...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']O taki śliczny:
[URL]https://picasaweb.google.com/100690205327708208633/Hirus#5809277628787683250[/URL]

Oba psy cudowne, grzeczne poprostu miodzio. Nie wiem czemu takie psy trafiaja do schronu. Jeszcze rozumiem, niszczące, szczekające itd ale takie anioły.[/QUOTE]
Jaka słodka kulka do pieszczenia. Mam nadzieję, ze szybko znajdzie dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mila-ada']To może byśmy się wstępnie umówili na przyszłą sobotę?[/QUOTE]
Wybacz Lilu, ale zapowiedziała nam się rodzina z Jeleniej Góry, więc musimy odwiedziny odłożyć na inny termin. Przepraszam, że dopiero dzisiaj piszę, ale wczoraj wieczorem zadzwonili, że będą i nie pomyślałam, żeby od razu napisać.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...