Jump to content
Dogomania

Ramzes już szczęśliwy we własnym domku :)


czaku

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to wybiegaliśmy się trochę z Ramzesem:) i poszliśmy na krótki spacer do lasu z Viki i Piotrkiem:) Mógłbym powiedziec, że jestem z niego dumny bo nie rzucał się na Sznapsa gdyby nie fakt, że się dziś nie spotkali:P Poza tym nic ciekawego:) Oby go ktoś zauważył na dniach otwartych...:)
Pozdrawiamy:)

Link to comment
Share on other sites

Było dziś widac, że Ramzesowi brakowało człowieka... brak soboty to dużo jednak... skakał koło mnie, bawic się chciał i biegac... niestety ja biegac na razie nie mogę więc tylko spacerki:) spokojne, po chodniku:P za to pobawiliśmy się trochę :D i pooddychaliśmy świeżym powietrzem:)
Pozdrawiamy!:)

Link to comment
Share on other sites

Dziś mieliśmy kolejny krótki spacer... Ramzes jest ostatnio oszczędzany przeze mnie.. a raczej przez moją nogę ;/ mam tylko nadzieję, że w czw się to zmieni;] jak będę jakieś konkretniejsze spacery i (może) zdjęcia to będzie lepiej:) jedyne co dziś nowego się dowiedziałem to, że nie spodobał mu się Enzo... ale znam Ramzesa na tyle, że mnie to nie dziwi:P
Pozdrawiamy:)

Link to comment
Share on other sites

No i po kolejnym spacerze z Ramzesem:D jak zwykle się cieszył skakał i chciał bawic:) ale tym razem nie o tym:) Znajomi jednej z wolontariuszek (na razie zostanie anonimowa:P) są zainteresowani Ramzesem!:D jedyny problem, że ludzie mają 2 koty w domu a Ramzes raczej za nimi nie przepada... ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie:) może jak przyjadą i się w nim zakochają to i ten brak tolerancji na koty im nie będzie przeszkadzał:P. także Ramzes śmigaj do domu!!:D:D:D
Pozdrawiamy!:)

Link to comment
Share on other sites

jak z dużym to tym lepiej:D ale Ramzesowi przydałoby się towarzystwo:) bo jak to kiedyś stwierdziła Marzena, niby już dorosły i chce isc swoimi ścieżkami a jednak potrzebuję opiekuna, czy jakoś tak :P to ja będę czekał na wiesci w sobote;) no i oczywiscie caly czas 3mam kciuki za Ramzesa :D

Link to comment
Share on other sites

No ale w wypadku tego domu to córka z ojcem muszą przekonac matkę;] zobaczymy co z tego wyjdzie:)
Co do wczorajszego spaceru Ramzes był szczęśliwy, że wyszedł:) ale znów nieznośny... czasem nawet na człowieka szczeka i to mnie trochę irytuję... wystarczy, że kogoś nie zna :( a o psach innych już nie wspomnę. Strachliwy jest... Żal mi go tylko było, że chciał się bawic z Rosą a ona wolała swoją opiekunkę od niego... no i jakiejś wysypki dostał... mam nadzieję, że to nic poważnego.. 3maj się Ramzes i zdrowiej:) bo może za niedługo pójdziesz ze schronu:)
Pozdrawiamy!:)

Link to comment
Share on other sites

Dobra wiadomosc - dziś dzwonił do mnie koleś w sprawie ogłoszenia Ramzesa:) dom z ogrodem i państwo chcą wziąsc psa bo córka na swoim a niedawno za TM poszedł ich ON ze starości, prawdopodobnie przyjedzie w sobotę do schronu zobaczyc Ramzesa gdy będziemy na spacerze:) jedyny minus, że ludzie z cieszyna, poza tym wydają się ok:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...