Jump to content
Dogomania

Maleńka Rodzynka już w DS :) Bardzo dziękujemy za pomoc ;) Rodzynka za TM ...


mikoada

Recommended Posts

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[I]Tosiu strasznie się cieszę!!
Marzyłam o tym,żeby mała została u tak wspaniałej i ciepłej osoby, jaką jesteś Ty!
Nie posiadam się z radości - to naprawdę jak dla mnie najlepsze wieści jakie mogłam przeczytać...
A za wiele ich ostatnio nie mam...
Dziękuję...[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Tosiu strasznie się cieszę!!
Marzyłam o tym,żeby mała została u tak wspaniałej i ciepłej osoby, jaką jesteś Ty!
Nie posiadam się z radości - to naprawdę jak dla mnie najlepsze wieści jakie mogłam przeczytać...
A za wiele ich ostatnio nie mam...
Dziękuję...[/I][/QUOTE]

Klaudus :lol: , zawstydzasz mnie :oops:
Będziemy się starać z Anią , żeby księżniczce :lol: niczego nie zabrakło !
Jest na prawdę przeurocza , zawojowała nas całkowicie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']no to rewelka!
Pozdrawiam Cię, Tosiu, serdecznie, a Rodzynię całuję w nochal!
To zachwanie, które opisujesz, jakt typowo ratlerkowe i takie kocham najbardziej! Małe jędze górą!!![/QUOTE]

Dzięki serdeczne , całus zostanie przekazany popołudniu , w zamian dostanę pewnie z pięć :evil_lol:
Rodzysia faktycznie ma takie ratlerkowe zacięcie , trudno nam się przestawić po wielkiej i dostojnej Tosi .Do tego stale trzeba uważać , żeby pchły małej nie rozdeptać , bo cały czas drepta po nogami machając ogonkiem :lol:

pozdrawiam cieplutko i mam nadzieję , że będziesz do nas zaglądać :lol:

Link to comment
Share on other sites

zapraszam :
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/199542-ASTRO-ZBIERA-NA-OPERACJE!-BRAKUJE-180Z%C5%81!!!-bazarek-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-do-19.01!!!"]http://www.dogomania.pl/threads/199542-ASTRO-ZBIERA-NA-OPERACJE!-BRAKUJE-180Z%C5%81!!!-bazarek-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-do-19.01!!![/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witamy radośnie nowo ujawnionego gościa :lol:
Chiquita&DeeDee - zapraszamy częściej do odwiedzin :lol:
a że z dwoma ogonami weselej , to my dobrze wiemy -stale się coś dzieje i nudzić się przy nich nie ma szans :evil_lol:

Okazuje się , że z uzębieniem naszej Rodzyni nie jest wcale tak źle-co wyleciało, tego nie ma :razz:, ale co zostało , to świetnie radzi sobie z gryzieniem kulek , zwłaszcza tych z Tofikowego talerzyka :cool3:
Węch również niczego sobie , bo jedzonko wyczuwa z daleka i pędzi do niego na łeb na szyję :evil_lol:
niecierpliwa jest okrutnie , zanim przygotuję miseczkę muszę wysłuchać jęków, stęków i pomruków ponaglających :evil_lol: oraz obejrzeć taniec "umieram już z głodu -szybko to jedzenie , szybko !!! "

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Oglądamy bardzo często :-) czasami wręcz codziennie, tylko udzielamy się rzadko, bo jak nie możemy pomóc to nie chcemy przeszkadzać...

He he moje psiaki przy jedzeniu robią to samo, a i ta która ma tylko kilka zębów doskonale sobie radzi - dokładnie tak samo najlepiej kiedy coś ukradnie ;)
uwielbiam takie maluszki Kochane:loveu: tylko, że na więcej już sobie pozwolić nie mogę, tak więc omijam z daleka... serce nie sługa też bym takiej Cudnej Księżniczki nie oddała..:D
To teraz będziemy czekać na śliczne foteczki:loveu:
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witamy serdecznie :lol:
Żyjemy sobie pomalutku . Rodzysia czuje się u nas od dawna jak na swoich włościach :evil_lol: - i o to nam chodziło :lol:
Zdrówko jej dopisuje , humor też :lol:, a apetyt przede wszystkim :evil_lol:
Łakomczuch z niej ogromny :loveu:, wszystko jest pyszne i warte zjedzenia -obojętne czy to rosołek z mięskiem , surowa marchewka , serek , jajko , czy jogurcik .Nawet suchy chlebek też się nadaje do konsumpcji ...
Biega po domu w tempie zawrotnym , zwłaszcza nabiera przyspieszenia w drodze do kuchni :evil_lol:
Na spacerach całkiem nieźle dotrzymuje kroku Tofisiowi a nawet zdarza jej się zaszczekać jemu do towarzystwa :lol: na inne psiaki .
Dziarsko wchodzi po schodach bez najmniejszego problemu i zadyszki na nasze 4 piętro-choć na początku nas testowała , czy będziemy nosić na rękach :razz:
Ze spaniem zdecydowanie przeniosła się ze swojego pontoniku do mojego łóżka :evil_lol: i często rano budzę się obłożona dwoma psiakami :lol:
Nie ma żadnych obiekcji co do miejsca-bezczelnie gramoli się na sam środek poduszki, tam zwija w kłębuszek i śpi snem kamiennym do rana :lol:
Dla udokumentowania zrobiłam parę fotek :lol: i postaram się jej tu wrzucić w najbliższym czasie .

:lol: pozdrawiamy cieplutko wszystkie Rodzynkowe cioteczki :lol:

Link to comment
Share on other sites

najpierw się gramolę na łóżko i układam wygodnie ...
[IMG]http://i420.photobucket.com/albums/pp285/brontozaurus/DSC01427-2.jpg[/IMG]

a potem robię minę skrzywdzonej sierotki ... :evil_lol:
[IMG]http://i420.photobucket.com/albums/pp285/brontozaurus/DSC01426.jpg[/IMG]

i tak oto sobie sypiam w moim nowym domku :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę, zajrzyjcie na wątek [B]przerażonego psiego dzieciaka, który ma czas tylko do niedzieli![/B] Jeżeli do tego czasu nie zostanie zabrany ze schroniska, [B]na resztę życia wyląduje na łańcuchu[/B] :placz: Ma miejsce w hotelu, ale prawie nie ma deklaracji, a ja nie będę w stanie go zabrać, jeśli nie będzie miał chociaż połowy miesięcznej deklaracji :placz: Wątek Dinga: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200414[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotpeg']ależ ona wypiękniała :p:loveu::p
i jak się powodzi :lol: oby tak dalej :lol:
fajnie, że wspiera Tofcia na spacerkach: co dwie paszcze, to nie jedna :evil_lol:[/QUOTE]

Rzeczywiście Rodzyn pięknie wygląda , ma bardzo błyszczącą sierść .
Cudne frędzelki na uszkach , śmieszne "pantalony" na pupie i ogonek z kitką :) -na początku pobytu u nas bardzo jej wychodziły kudełki , ale to chyba , jak mówiła wetka , ze stresu, bo teraz w domu nie uświadczysz ani włoska .
|
Co do dwóch paszcz , to masz rację Jotpeg :) - skoro ledwo duecik widać , to niech chociaż słychać będzie !!!

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][B][COLOR=#ff0000]zapraszam na jeszcze roboczy ale juz otwarty watek moich tymczaskow i nie tylko...

[/COLOR][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/200831-jeszcze-tworze-ale-juz-zapraszam...Gadzioki-w-moim-dt-szukają-ds?p=16170057#post16170057"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2008...7#post16170057[/COLOR][/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dobry wieczór , tu Rodzynka i jej rodzinka :lol:
ależ ten czas leci -już miesiąc mija od naszego ostatniego wpisu ...
Rodzysia zdrowa , nabiera ciałka :lol: , czuje się , jakby mieszkała u nas od zawsze :lol:
Dziarsko spaceruje mimo pogodowych zmian , nic jej nie dolega (szybko odpukuję w niemalowane :evil_lol:), apetyt wilczy posiada non stop , śpi na poduchach i w kocykach , chrapie często aż się chałupa trzęsie :-o
Szczeka teraz już na prawie wszystkie napotkane psy :cool3:
Jest uroczym pieszczochem :loveu:, stale i wszędzie mi asystuje -drepcze za mną cały czas :loveu: po domu , nawet łazienka na niej nie robi wrażenia :evil_lol:
Żyje nam się wspólnie całkiem dobrze -oby tak było zawsze i zdrówko jej dopisywało jak najdłużej !!!
pozdrawiamy cieplutko wszystkie nasze dogo-ciocie , a szczególnie te , które nam tego rozkosznego stworka :loveu: przywiozły do domu :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...