Jump to content
Dogomania

Lothar

Members
 • Posts

  37
 • Joined

 • Last visited

Lothar's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. [SIZE=2][B][FONT=courier new]Trzymaj się mała, teraz już wszystko słyszysz, możesz biegać zamiast dreptać i pewnie jedzonka masz tyle ile zapragniesz czyli dużo. Śpij spokojnie.[/FONT][/B][/SIZE] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/255239_363145557074239_100001363937071_909261_126577380_n.jpg[/IMG]
 2. [quote name='Toska1']masz jeszcze jakieś proroctwa dla Rodzysi ? :lol:[/QUOTE] Tak, że będzie miała siostrzyczkę na DT. :p
 3. [quote name='Toska1']oj tam , oj tam...zaraz wiedziałam :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Lothar']Do wszystkich innych, proszę nie wierzyć w DT u Toski, to będzie DS. :eviltong:[/QUOTE] Prorok jakiś czy cuś? :cool3:
 4. Mała zaanektowała łóżeczko Tofika. [IMG]http://www.dogomania.pl/site/gallery/p/57386/[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/site/gallery/getPic/57386.jpg[/IMG] Zapoznała się też z nowym kolegą. [IMG]http://www.dogomania.pl/site/gallery/getPic/57384.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/site/gallery/getPic/57385.jpg[/IMG]
 5. [quote name='Toska1']czekam na wiadomości ![/QUOTE] Jak sobie nie pojedziesz to się nie doczekasz. :p Do wszystkich innych, proszę nie wierzyć w DT u Toski, to będzie DS. :eviltong:
 6. Lothar

  Tosa w potrzebie

  Powtórzę, bo może nie wszyscy jeszcze czytali, gówniara jesteś i tyle.
 7. Lothar

  Tosa w potrzebie

  [quote name='idusiek']pozostawię waszą dyskusję bez komentarza, [/QUOTE] I tego się trzymaj, bo co nie napiszesz to pogrążasz się bardziej. [QUOTE]Dla wyjaśnienia:[/QUOTE]Widzę że jednak się nie udało bez komentarza, bywa. [QUOTE]zbieraliście się miesiąc,[/QUOTE]No i jak się już zebrali to się okazało że sprawa od 2 miesięcy nie aktualna. [QUOTE]czy zabrac czy dac kasę na karmę schronowi czy zostawić i zając się swoimi psami [/QUOTE]Kasy jest ile jest, jak będzie wydawana na psy których dawno nie ma to szybko jej zabraknie. [QUOTE]Ja psa widziałam na własne oczy w dniu 27.02 [/QUOTE]Był i zniknął, czary jakieś czy cuś. Jeszcze 25 marca twierdziłaś że pies jest w schronisku tylko został ukryty przez personel (!) Powinnaś zacząć leczyć swoje obsesje, bo jak tak dalej pójdzie to może być niedobrze. [QUOTE]więc pokażcie mi ... [/QUOTE]Tylko po co? Powtórzę, bo może nie wszyscy jeszcze czytali, gówniara jesteś i tyle.
 8. Lothar

  Tosa w potrzebie

  Nie ma?!? No jestem w szoku! Myślałem, że kierownik schroniska ukrył psa przed Wami, obawiając się, że mógłby znaleźć nowy dom. Proszę jaka niespodzianka, pies już "wyeksportowany", a u koleżanki idusiek wystąpiły omamy wzrokowe. Może te uwagi o zmniejszeniu spożycia jednak nie były takie bezzasadne. :p
 9. Lothar

  Tosa w potrzebie

  Jedno proste pytanie, jest ten pies w schronisku czy go nie ma? Jeżeli go nie ma to jesteś gówniara i tyle, jeżeli jest to też tylko z innych powodów.
 10. Ja zgodnie z tym co deklarowałem, nagrodę przeznaczam na jakiś szczytny cel wg uznania organizatorów. Może na jakiś inny konkurs czy cuś.
 11. Miło mi, że mogłem chociaż źródłem inspiracji. :p
 12. Lothar

  Tosa w potrzebie

  [quote name='idusiek']hehe, tego forum to lepiej nie tykać...[/QUOTE] Ty to już lepiej niczego nie tykaj, narobiłaś zamieszania, naopowiadałaś bzdur, wypuściłaś ludzi na wycieczkę żeby ratowali psa którego w schronisku nie ma od co najmniej 2 miesięcy. Gówniara jesteś i tyle w temacie.
 13. Z nieoficjalnych źródeł dowiedziałem się że konkurs został odwołany. Nie znam przyczyn. Więcej informacji jutro. ;]
 14. [quote name='Ati']makatka , a ja uwazam ze bardziej czytelna, przejrzysta jest poprzednia wersja okiem latwiej uchwycic tekst w poprawce, tekst mieni sie w oczach[/QUOTE] Nie będę się za wiele wymądrzał, ale wersja z takimi "wysepkami" tekstu jak ta pierwsza praca jest sprzeczna z wszelkimi regułami DTP. Po prostu źle wygląda i sprawia nieprofesjonalne wrażenie. Czytelność tekstu można poprawić w inny sposób. Jeszcze raz proponuję wydrukować ulotkę na domowej drukarce, na ekranie to jednak nie to samo. I nie chodzi tu o jakieś niuanse w odcieniach kolorów które przy tego typu pracy nie maja praktycznego znaczenia tylko właśnie o czytelność i układ.
×
×
 • Create New...