Jump to content
Dogomania

Maleńka Rodzynka już w DS :) Bardzo dziękujemy za pomoc ;) Rodzynka za TM ...


mikoada

Recommended Posts

[CENTER][I][B][SIZE=3][COLOR=navy]Pojechałyśmy dzisiaj do Punktu sprawdzic czy są nowe psiaki. Niestety były :( m.in. śliczniutka Rodzynka, była schowana w budzie ledwo z niej wyszła przywitac się z nami, bardzo się trzęsła z zimna. Rodzynka ma ok. 7 może 8 lat, jest malusieńka i może ważyc ok. 5 kg...[/COLOR][/SIZE][/B][/I]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/466/4a4e864822e42b95med.jpg[/IMG][/URL]


[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/465/8240c1ee375a71f3med.jpg[/IMG][/URL]

[COLOR=navy][I][B][SIZE=3]Kontakt:[/SIZE][/B][/I][/COLOR]
[COLOR=navy][I][B][SIZE=3] tel: 602 805 841[/SIZE][/B][/I][/COLOR]
[COLOR=navy][I][B][SIZE=3] mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/B][/I][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

słodka Kruszynka :)

wczoraj Rodzynia miała pobrana krew...wynik dzisiaj
koszt badania 50 zł + doba w lecznicy 25,50
glukoza - 78...czyli dawno nie jadła :(

bardzo prosimy o wsparcie

podczas badania klinicznego wyszła bolesność okolicy watroby
zaćma starcza
osłuchowo-szmery w serduchu ale raczej związane z wiekiem
blizna na brzuszku prawdopodobnie po sterylce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toska1']Gdzie ta malizna jest teraz ?
jeśli jest mozliwość dowozu do Krakowa -dam jej DT.
Pod koniec października odeszła moja sunia Tosia (ta z avataru), został mały kundelek Tofiś , więc jest miejsce wolne .[/QUOTE]
To cudownie, kochana jesteś!!!! :loveu: Psinka jest w Pszczynie, proszę zadzwoń do mikoada, telefon jest w pierwszym poście pod fotkami maleńkiej :)
Współczuję Ci rozstania z Tosią, to zawsze są ciężkie chwile... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toska1']Gdzie ta malizna jest teraz ?
jeśli jest mozliwość dowozu do Krakowa -dam jej DT.
Pod koniec października odeszła moja sunia Tosia (ta z avataru), został mały kundelek Tofiś , więc jest miejsce wolne .[/QUOTE]

Witaj Toska1 na wątku Rodzynki. Super, że chcesz dac domek maleństwu :) Jeśli chodzi o transport to pewnie uda nam się coś zorganizowac, ale to będzie raczej transport za zwrotem kosztów. Nasze psiaki do Krakowa jeździły ze SzczepoNem i z Nikusiem jeśli dobrze pamiętam to płaciliśmy ok. 100 zł. Chyba, że uda się się znaleźc jakiś transport bezpłatny, będziemy kombinowac. Napisz proszę kiedy ewentualnie Rodzynka mogłaby do Ciebie przyjechac i czy zgodzisz się aby ktoś z Krakowa Cię wcześniej odwiedził?? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toska1']Gdzie ta malizna jest teraz ?
jeśli jest mozliwość dowozu do Krakowa -dam jej DT.
Pod koniec października odeszła moja sunia Tosia (ta z avataru), został mały kundelek Tofiś , więc jest miejsce wolne .[/QUOTE]

Będę się rozglądała za jakąś doczepką, taką szansę trzeba czym prędzej wykorzystać :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie !
cieszę się , że malutka będzie mogła do mnie przyjechać :), termin nie ma znaczenia , wszystko jest do ustalenia .
oczywiście zgadzam się na wizytę u mnie .
Będzie miała za towarzystwo 6letniego Tofisia , małego kundelka znalezionego 5 lat temu.Tofiś jest wykastrowany .
Prosiłabym , żebyście zabrały ze sobą wyniki wszystkich zrobionych jej badań , żeby kruszynki nie męczyć ponownie .Mam bardzo dobrą i zaufaną panią weterynarz , więc skonsultuję psinkę u niej .
podaję telefon do mnie 501-030-294
i czekam na nowe wieści :)

aaa , i jeszcze jedno-na dogo jestem od paru lat , dawniej jako Toska , ale po zmianach nie mogłam się zalogować za nic i musiałam założyć nowe konto .

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli znalazła by się kasiorka na paliwo (niestety jestem obecnie w kiepskiej sytuacji,jeżeli o to chodzi,bardzo bym chciała pojechać "za darmo",ale niestety nie dam rady) to mogę w weekend pojechać z Katowic do Krakowa.Potrzebuję jedynie pasażera podróży;) Klaudia?;D
Myślę,że transport w obie strony nie wyniósłby więcej niż 60zł (tj.ok.180km).

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie uda się zorganizować bezpłatnego transportu , to ja zapłacę te 50 zł , niech bidusia nie marznie już dłużej :)
Łóżeczko zakupione , szampon też -tylko maleńkiej brakuje :)

Malagos :) , miło mi , że mnie pamiętasz :)

a jak się czuje Rodzysia ? i jak USG ? wszystko ok ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...