Jump to content
Dogomania

Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!


Vilena

Recommended Posts

ja też słucham rapu :P
i zgodzę się niestety z tym co napisała Ty$ka :) teraz to już zwątpiłam w Polskich 'artystów', słucham głównie Eminema XDD

A panienki śliczne! :D śledzę wasz wątek już hoho, ale jestem takim cichym wielbicielem :P

Link to comment
Share on other sites

Saga, to miło :) Wiesz, że ja uwielbiam Bridę, ona jest taka piękna, mądra - idealna! :loveu:

Jak wróciłam z pracy, zabrałam dziewczynki na super spacerek, byłyby ładne zdjęcia w łąkach, ale nie zabrałam aparatu.
Dzisiaj były od rana same w domu, za grzeczne czekanie, aż pani wróci kupiłam im pyszne nagrody - świeżutkie kości cielęce :D
[IMG]http://img18.imageshack.us/img18/2002/dsc9916p.jpg[/IMG]

Mia od razu zwiała chrupać, ale Belci zdążyłam zrobić fotkę na pamiątkę ;)
[IMG]http://img21.imageshack.us/img21/3203/dsc9921we.jpg[/IMG]

Mam nadzieję, że nie będzie z tego jakichś rewolucji w nocy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Dobrze, że pies mi z tyłu nie zagląda, bo by zaczął jęczeć, że też chcę taki rarytas :lol:
Smakowało dziewczynkom pewnie ;)[/QUOTE]
Oj bardzo smakowało! :D

[quote name='sunshine']ale smakołyki:smile:
Muszę też spezentować coś smacznego Shirce:smile:[/QUOTE]
Koniecznie, radochy przy tym, że hej ;)

[quote name=':: FiGa ::']Ale mialy wyzere :cool3:[/QUOTE]
[quote name='Lili8522']Mmmmm.... ale smakołyki dostały dziewczynki!

Pozdrawiamy zapracowaną Cioteczkę :smile:[/QUOTE]
Miały po tych kościach trochę rzadsze koopy, ale od czasu do czasu chyba można ;)

[quote name='Kaja10014']Ciocia Vilenka ma dobry gust muzyczny :grins:[/QUOTE]
:multi: Wreszcie jakaś konkretna osoba :multi:

[quote name=':: FiGa ::']Kolejna milosniczka wrzaskow :grins: to ja sie chowam :megagrin:[/QUOTE]
:megagrin: :megagrin: :megagrin:


Tak w ogóle to dzień doberek wszystkim :) Słoneczko nam świeci od rana, ale co z tego skoro trzeba iść do pracy :/ Chociaż psiarni przyda się ładna pogoda bo moi rodzice zabierają całą trójkę na działkę na cały dzień :multi: Też chcę jechać!!! :placz: TZ pracuje 6-18, a ja 9-18 :placz: Ustaliłam z moją wspaniałą mamusią, że zaopiekuje się zwierzyńcem :loveu:
Ale wiecie co się stało? Wczoraj zadzwoniła do mojej mamy jakaś daleka kuzynka z okolic Bydgoszczy (którą widziała 2 razy w życiu!), że wraca właśnie z Czech i jest w BB w Auchan z rodziną i zatrzymają się u moich rodziców ze 3 dni, wyobrażacie sobie? A najlepsze jest to, że mają trójkę małych dzieci! I te dzieci dzisiaj będą na działce z moimi rodzicami :angryy:
Nie wiem co to za dzieciaki i jak reagują na psy... ale jak się dowiem, że dokuczały moim dziewczynkom to ... :-x Mam w nosie czy te dzieciaki boją się psów czy nie, jak się nie podoba to wracać do domu :megagrin: Jak tak można sobie przyjechać na 3 dni bez zapowiedzi jeśli kogoś nawet się nie zna? :shake: Mam nadzieję, że dziewczyny dadzą im popalić :diabloti:

Udanej niedzieli Ciotki :) Ja lecę do pracy :placz:

Link to comment
Share on other sites

Nie było tak źle jak myślałam, przyjezdna rodzinka pojechała sobie w góry, a moje pieseczki cały dzień hasały po działce pod opieką mojej mamy :)
Chociaż raz po powrocie z pracy mogę odpocząć bo dziewczyny są wykończone i śpią zamiast włazić mi na głowę :multi: :cunao:

Link to comment
Share on other sites

Malwii ja w ogóle nigdzie nie wyjeżdżam bo co zrobiłabym z psami? Jeśli bym gdzieś jechała to na pewno z nimi, a na Woodstock to nie bardzo :lol:
Byłam tylko raz jak jeszcze mieszkałam z rodzicami - fajna atmosfera, ale muzyka taka sobie. A Ty się wybierasz?

Link to comment
Share on other sites

No niezla rodzinka :mad: Dobrze ze skonczylo sie jednak pomyslnie :diabloti:

Co do muzyki to ja mam swoje zespoly ktorych potrafie sluchac codziennie i mi sie nie nudza :) Nie czuje niedosytu, ze za malo powera czy cos :evil_lol: A jesli chodzi o takie perelki z letniego okresu, ktore robia furore na imprezach, w radiu i ogolnie wszedzie, to jaram sie nimi przez gora 2 tyg i wracam do moich, moich, MOICH :loveu:

FOTKI :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...