Jump to content
Dogomania

Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!


Vilena

Recommended Posts

[quote name='Ty$ka']Konie faktycznie piękne :loveu:

[URL]http://img20.imageshack.us/img20/8085/dsc9912j.jpg[/URL] klon mojej Pocahontas :loveu:

Jak dalmatki zareagowały na koniki? :D[/QUOTE]
Dalmatki już nie raz widziały koniki ;) Bella trochę się jeszcze na ich widok ekscytuje, ale pewnie i jej przejdzie ;)


Kilka fotek z wczoraj PANÓW ZE SZWECJI :)
[IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8988/dsc9682i.jpg[/IMG]

[IMG]http://img7.imageshack.us/img7/374/dsc9692z.jpg[/IMG]

[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7661/dsc9705b.jpg[/IMG]

Mam ich prawie 200, ale lepiej nie będę Was zanudzać :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Przez tę pogodę foty faktycznie nie wychodzą najlepsze, kolory blade... Ogólnie nie fajnie. Powiedz mi, robisz foty na manualu czy na jakimś trybie?

A panowie nie w moim typie i muzyka jak przypuszczam raczej też nie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Czesc pieknosci :loveu:
Beznadziejna sytuacja z tym srodkiem na kleszcze :shake: Dobrze ze Bella wyszla z tego bezproblemowo :calus:

Piekne fotki panienek :loveu: I Rudusia naturalnie tez :) Mam wrazenie ze lepiej duzo wyglada w lecie niz w zimie :evil_lol:

Co do fotek z koncertu to zazdroszcze bardzoooo... Choc ja wolalabym minimalnie lzejsze tematy ;) COMA :loveu:

[url]http://img7.imageshack.us/img7/374/dsc9692z.jpg[/url] - ta fajnie wyszla :klacz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Piekne zdjecie w gazecie :loveu: Gratulacje :smile:[/QUOTE]
Dziękuję :smile:

[quote name='Amber']Przez tę pogodę foty faktycznie nie wychodzą najlepsze, kolory blade... Ogólnie nie fajnie. Powiedz mi, robisz foty na manualu czy na jakimś trybie?

A panowie nie w moim typie i muzyka jak przypuszczam raczej też nie :evil_lol:[/QUOTE]
Ja to się tak nie znam na robieniu zdjęć, jak robię psiakom to ustawiam na portret zwierzaka, wyłączam tylko lampę i robię ;-)

[quote name='Chiquita&DeeDee']Nie mam nic przeciwko kaszance:lol:
Proszę jaka sławna jesteś :cool3: I Lostek, ciekawe czy o tym wie...:lol:

Koniki znam, widzę je przeważnie jak schodzę ze straconki ;-)

Panowie też nie w moim typie, ale o gustach się nie dyskutuje :evil_lol:[/QUOTE]
Nie spodziewałam się, że lubisz kaszankę hehe :-D

To na pewno te same koniki :smile:

[quote name=':: FiGa ::']Czesc pieknosci :loveu:
Beznadziejna sytuacja z tym srodkiem na kleszcze :shake: Dobrze ze Bella wyszla z tego bezproblemowo :calus:

Piekne fotki panienek :loveu: I Rudusia naturalnie tez :smile: Mam wrazenie ze lepiej duzo wyglada w lecie niz w zimie :evil_lol:

Co do fotek z koncertu to zazdroszcze bardzoooo... Choc ja wolalabym minimalnie lzejsze tematy ;-) COMA :loveu:

[URL]http://img7.imageshack.us/img7/374/dsc9692z.jpg[/URL] - ta fajnie wyszla :klacz:[/QUOTE]
Coma fajna jest, ale czy minimalnie lżejsza to nie wiem... raczej o wiele lżejsza :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daguerrotype']Uwielbiam do Was zaglądać! Zdjęcia zawsze takie fajne, pełno kolorków i sunie żywiołowe i szczęśliwe :smile:

Ale tych Panów ze Szwecji to ja się boję ;-)[/QUOTE]
Miło mi, że tak nas chwalisz i lubisz tutaj zaglądać :loveu:

Nie ma się czego bać, zazwyczaj tacy panowie są bardzo mili, uprzejmi i zabawni ;)

[quote name='Ptysiak']Słoneczne dobry wieczór :smile:

Przebrnęłam... :evil_lol:

Mizianki dla kropeczek :loveu:

Panowie fajni :cool3:[/QUOTE]
Dziękujmy za mizianki, przekazane :D

[quote name='magdabroy']Dzień dobry Vilenko ;-)[/QUOTE]
[quote name='Ptysiak']Dzień dobry :smile:[/QUOTE]
Dzień dobry Cioteczki, miło, że o nas pamiętacie i zaglądacie :loveu:

[quote name='Ty$ka']Cześć :smile:
jak tam dzionek?[/QUOTE]
Witaj :multi: Dzionek przyjemny, niedawno wróciłam z pracy.
Znowu zrobiło się bardzo ciepło, tylko strasznie wieje - zapowiadają u nas trąby powietrzne :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vilena']
Coma fajna jest, ale czy minimalnie lżejsza to nie wiem... raczej o wiele lżejsza :evil_lol:[/QUOTE]Zalezy jaka piosenka :diabloti: Hmmmm np "Angela", czy "Nie wierze sku***synom" :loveu:
No dobra, to pewnie Coma i tak wymieka :evil_lol:

Ech kurcze w PL mialam znajomych, ktorzy sluchali tego co ja, a tu wszyscy to pokolenie JP, 100% HIP HOOOOOOOOOOP, yeah. Nie powiem, bo sama mam kilka bardzo lubianych przeze mnie rapowych kawalkow, ale bez przesady :D

Jakies fotki? :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Piękne zdjęcia :loveu: mordeczek i koników!
A Panowie to też nie w moim typie :roll::eviltong:

Ja już całe popłudnie siedzę jak na szpilkach przez te zapowiedzi o trąbach powietrznych...
wieje okrutnie...[/QUOTE]
Domyślam się bo pewnie już nie raz spotkałybyśmy się na koncercie w RudeBoy ;)

[quote name='Ty$ka']U nas też zapowiadają.[/QUOTE]
Ciekawe czy się sprawdzi ;)

[quote name=':: FiGa ::']Zalezy jaka piosenka :diabloti: Hmmmm np "Angela", czy "Nie wierze sku***synom" :loveu:
No dobra, to pewnie Coma i tak wymieka :evil_lol:

Ech kurcze w PL mialam znajomych, ktorzy sluchali tego co ja, a tu wszyscy to pokolenie JP, 100% HIP HOOOOOOOOOOP, yeah. Nie powiem, bo sama mam kilka bardzo lubianych przeze mnie rapowych kawalkow, ale bez przesady :D

Jakies fotki? :grins:[/QUOTE]
Weśśś Figa - "Angela"? :lol: Dobrze, że jednak ustępujesz w dyskusji muzycznie mocno brzmiącej :evil_lol:
Come owszem lubię... ale raczej słucham czegoś innego (jakby Ciebie, albo kogoś tutaj interesowało) to jeden z moich ulubionych zespołów :cooldevi:
[video=youtube;iLvZuM-tWcY]http://www.youtube.com/watch?v=iLvZuM-tWcY[/video]

I naszła mnie chwila wspomnień... :ghost_2:
Ciocia Vilenka i Adam, czyli ten Pan co śpiewa na filmiku powyżej :Cool!:
[IMG]http://img594.imageshack.us/img594/2433/34416136188250177143398.jpg[/IMG]


Dla mnie hip hop to coś co istnieć nie powinno - bez obrazy, jeśli ktoś tutaj tego słucha - tutaj łączy nas miłość do piesiaczków :loveu:

Foteczek nie mam na razie niestety ... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vilena']Dla mnie hip hop to coś co istnieć nie powinno - bez obrazy, jeśli ktoś tutaj tego słucha - tutaj łączy nas miłość do piesiaczków :loveu:[/QUOTE]
A dla mnie to najlepszy gatunek muzyczny :D Zresztą tak samo jak rap ;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']A dla mnie to najlepszy gatunek muzyczny :-D Zresztą tak samo jak rap ;P[/QUOTE]
Ja Ci powiem, że mi się hip hop po prostu z niczym dobrym nie kojarzy, jedynie z tymi co tu u mnie pod blokami na ławkach siedzą, plują, cwaniakują i muzy z komórki słuchają :laugh2_2:
Mam awersję do nich bo jak już w gimnazjum śmigałam w koszulce Slipknot to mnie zaczepiali i wyśmiewali na osiedlu, ale nie dałam za wygraną :cooldevi: Teraz jest już inaczej na szczęście po gimnazjum odnalazłam ludzi w moich klimatach ;)

[quote name=':: FiGa ::']Co ludz to zdanie :grins:
Masz racje, chowam glowe w piasek :evil_lol: Coma to muzyka dla przedszkolakow przy tym co wstawilas :evil_lol:[/QUOTE]
:megagrin::megagrin::megagrin:

[quote name='Ptysiak']Podpisuję się pod tym :roll:
Ale nie potępiam bo każdy ma prawo lubić coś innego :smile: A ja tam wolę czarną muzę :diabloti:[/QUOTE]
No to piąteczka :cool2: :D

[quote name='dorka1403'][URL]http://img440.imageshack.us/img440/6075/dsc9342b.jpg[/URL] :loveu: jestem zakochana normalnie[/QUOTE]
Belcia z pewnością chętnie odwzajemniła by miłość :loveu:


Jakoś ta trąba powietrzna do nas jeszcze nie dotarła, ale dwie godziny nie było prądu, normalnie masakra! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vilena']Ja Ci powiem, że mi się hip hop po prostu z niczym dobrym nie kojarzy, jedynie z tymi co tu u mnie pod blokami na ławkach siedzą, plują, cwaniakują i muzy z komórki słuchają :laugh2_2:
[/QUOTE]

Kukiz kiedyś dobrze podsumował hip-hop/rap: "wystarczy walnąć ryma i zaje..ć komuś nuty" ;) Ja mam podobne zdanie, ale jak ktoś chce i lubi, to niech sobie słucha ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja w okresie buntu słuchałam takiej muzyki, bywałam często w rudboy i nosiłam glany :diabloti:
teraz spoważniałam, często słucham zwykłego rocka, czy indie, czy czegoś podobnego.
Chociaż jak mam chandrę to i słucham krzyków niektórych panów do mikrofonu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Kukiz kiedyś dobrze podsumował hip-hop/rap: "wystarczy walnąć ryma i zaje..ć komuś nuty" ;) Ja mam podobne zdanie, ale jak ktoś chce i lubi, to niech sobie słucha ;)[/QUOTE]
No właśnie to nie jest hip hop taki prawdziwy... a niestety pełno tego śmiecia w Polsce... :shake:
Hip hop generalnie MA opowiadać o życiu, np. o tęsknocie za ojczystym krajem, problemami wszystkich ludzi etc. No, ale niektórzy sobie rymują coś o dyskotece i dzi*kach i myślą, że już są wielkimi TFUrcami hip hopu :shake:.

Kiedyś słuchałam heavy metalu, ba! moi najbliżsi znajomi tego gatunku muzycznego słuchają i jakoś się dogadujemy :eviltong:


Do nas też nie dotarły trąby powietrzne :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...