Jump to content
Dogomania

Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!


Avilia

Recommended Posts

[quote name='bakusiowa']Rysio ma gumtree wyróżnione.
[URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Wyjatkowy-i-kochajacy-caly-swiat-Rysio-Pokochasz-Warto-W0QQAdIdZ325214317[/URL][/QUOTE]
[I]Rozmawiałam z Iwoną.
Niestety nie miałam kiedy ego tu napisać,ponieważ niewiele czasu mam ostatnio,a ten który mam, niestety spędzam na chorowaniu... :roll:
Oczywiście Iwona nie wyrzuci chłopców na bruk.
Jednak - co mnie nie dziwi chce jak najprędzej pieniążki dostać - bo sama ich potrzebuje.
Dała jeszcze troszkę czasu, jednak trzeba szukać deklaracji i szybko spłacić zadłużenie.
Dług nie może w dalszym czasie rosnąć :(

Rysio ma wyróżnioną alegratkę.
Romuś już też powinien mieć dawno,bo zapłacone za oba psiaki już jest.
Niestety żadnych telefonów nie ma :(
A poza alegratka ma tyle ogłoszeń - ani jednego zapytania...
A taki fajny psiak...[/I]

Link to comment
Share on other sites

No właśnie tak myśle, to juz bedzie trzecie rozliczenie, hehe, ale sie narobiło z tymi rozliczeniami. Ja w ogole juz myslalam zeby pojsc na calosc i przelac dosc sporo hotelowi, a dlug bedzie splacany do mnie, wtedy przynajmniej chlopaki sa spokojni w miare, a ja moge dluzej poczekac. Ale to musze sie zastanowic, bo to duza kwota...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']No właśnie tak myśle, to juz bedzie trzecie rozliczenie, hehe, ale sie narobiło z tymi rozliczeniami. Ja w ogole juz myslalam zeby pojsc na calosc i przelac dosc sporo hotelowi, a dlug bedzie splacany do mnie, wtedy przynajmniej chlopaki sa spokojni w miare, a ja moge dluzej poczekac. Ale to musze sie zastanowic, bo to duza kwota...[/QUOTE]
Taki pomysł to odradzam. Trzeba szukac deklaracji i piszę już któryś raz że potrzebne są bazarki. Mania pisała że ma jakieś fanty. Proście żeby ktoś zrobił cegiełkowy. Z bazarku kosmicznego będzie jeszcze 472 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Dzięki Monika.

A ja potwierdzam u siebie wpłąty:
wawer - 154zł bazarek
mania1979 - 20zł stała XI[/QUOTE]

A na wąku bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216129-ROZLICZAM-***-fanty-i-cegiełki-DLA-SIEDMIU-BANKRUTÓW-do-31.10.2011***/page6[/URL] mogłabyś też potwierdzić :)?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...