Jump to content
Dogomania

XXI wiek, tragedia ludzi i zwierząt


olgaj

Recommended Posts

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Abrakadabra']Czy potrzebna jest karma dla psów (puszki, suche jedzenie, kasza, ryż)? Czy przydadzą się kołdry, koce, ręczniki?
A jeśli tak - czy macie jakiś transport, aby odebrać te rzeczy z Warszawy lub okolic?[/QUOTE]
Podłączyłabym się do wysyłki.
Jakis koc i parę puszek tez by się znalazło.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja zaraz wychodzę do Tesco. Zrobie nieduże zakupy dla siebie i dla Rodziny. To, co kupię dla Rodziny - opiszę na watku, aby się za bardzo nie dublować.
Pzdr.[/QUOTE]
Oto lista rzeczy, które wkłada do paczki:
1 op. śledzi (tacka)
1 op. pierniczków alpejskich
1 op. herbaty w torebkach Saga, 100 szt.
1 op. ciasteczek "delicje"
1 kg cukru
1 op, makaronu
2 małe opa. Ptasiego mleczka
2 czekolady mleczne
2 op. pasztetu Podlaskiego
1 op. tuńczyka w sosie własnym
1 op. ryżu w torebkach
1 op. kaszy gryczanej (400 gr)
2 op. budyniu waniliowego
1 duże opakowanie zapałek
2 szt. gąbeczek do mycia naczyń
2 szt. mydło
1 rolka papieru toaletowego
1 op. ciasteczek dla psów (800 gr)

Proszę o umieszczenie tej listy w jednym z pierwszych postów - dla wiadomości pozostałych uczestników wątku.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję wszystkim za chec pomocy.

Ludzie ci mieszkaja przy wylocie z Łodzi w kierunku na Aleksandrów.
Czy maja ogrzewanie?
Jedynie ogrzewanie jakie sobie tam jestem w stanie wyobrazic to pewnie drewno, leży tam sporo zebranych gałęzi i drewna z lasu. Tym pewnie palą.
W domu wewnątrz nie byłam, widac było ze Mąż Pani Teresy bardzo wstydził sie, a ja tez jakoś nie mialam czelności pchac sie nie zaproszona do środka.
W ciągu dnia zadzwonie do Pani Teresy i dowiem sie co jest im najbardziej potrzebne.
Co do prądu, jest zadłuzenie, jakie nie chciał powiedzieć, chyba bardzo sie wstydził rozmawiać.
Spróbuję dowiedziec sie dzis od Pani Teresy.

Jeśli chodzi o transport z Warszawy- jak bedzie cos do zabrania transport jakoś sie zorganizuje.

Reszte informacji podam w ciągu dnia jak wszystkiego sie dowiem.

Link to comment
Share on other sites

W sobotę 18.12.2010 jedziemy razem z wetem na miejsce.
Na miejscu zostanie podjęta decyzja co dalej robimy z leczniem, poniewaz warunki tam, raczej nam nie sprzyjają.
W pierwszej kolejności potrzebna będzie iwermektyna.

Zabierzemy również wszytko, co do tej pory dotrze do Fundacji.

Dowiemy się równiez jakich leków potrzebuje mąż Pani Teresy, telefonicznie udało mi sie tylko dowiedziec, że bierze insuline 4 razy dziennie, ogrzewaja drewnem i weglem, dostali teraz od kogos 3 worki węgla i jak usłyszałam trzymaja go na wieksze mrozy.

Link to comment
Share on other sites

W takim razie nie wiem czy dzisiaj wysłać paczkę, czy poczekać na zbiórkę warszawską? tylko nie wiem czy zdążymy przed świętami, a dobrze by bylo gdyby coś przed świętami do nich trafiło. Z paczką też nie ma pewności czy do piątku dojdzie do Łodzi.............

Link to comment
Share on other sites

co do zwierzęcych leków , tak jak pisałam będę dokładnie wiedziała w sobote po godzinie 14- tej.
Dopiero wtedy nasza znajoma wetka ma czas zeby podjechac a bez obejrzenia psów nie chce podejmować zadnej decyzji, zwlaszcza, ze to jest 19 psiaków w mjniejszym lub wiekszym stopniu juz zainfekowanych.

Co do paczek, to co przyjdzie do piątku, trafi do nich w sobote.

Link to comment
Share on other sites

banerek do wątku, podlinkowany

[IMG]http://dogo.egonet.pl/namery/xxiwiek.jpg[/IMG][URL="http://www.dogomania.pl/threads/198069-XXI-wiek-tragedia-ludzi-i-zwierz%C4%85t"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/xxiwiek.jpg[/IMG][/URL]

chętnie się podłączę do warszawskiej zbiórki, tylko nie bardzo mam jak dostarczyć na miejsce...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...