Jump to content
Dogomania

Owczarkowata czarna Luna jedzie do ds!


sacred PIRANHA

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sacred PIRANHA']no ja nadal szukam kogos do wizyty...
panstwo juz dzwonili zniecierpliwieni upewnic sie czy nadal aktualne i są brani pod uwage:-)


a i miałam dzis dwa telefony w jej sprawie, ludzie w zasadzie zdecydowani tylko jedna pani ze szczecina druga z gdyni :-)[/QUOTE]

Już szukam kogoś do wizyty, dziś będę miała jakieś wieści.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wracając z pracy spotkałyśmy brata Neli i Luny:) szedł na spacer z właścicielem:) i drugim pieskiem:) nie poznał nas;) obszczekał:) jest rudy:) z charakterem piesek:) mordka mała, reszta trochę większa:) tez jest małym pieskiem jak Nelka:) może troszkę większy:) zatrzymałyśmy się od razu, żeby porozmawiać z jego opiekunem i jego 6 letnim synkiem:) rodzina jest bardzo zadowolona z psiaka:) mamy nadzieję, że ma tak samo dobry dom jak Nela:) i oby taki znalazła też Luna:)

Link to comment
Share on other sites

Już sama znalazłam wątek. Jeśli nie znajdziecie kogoś wcześniej, to podjadę w niedzielę prześwietlić domek, tylko poproszę max informacji o psinie na PW, zwłaszcza jakieś nietypowe/kłopotliwe zachowania, nawet jeśli wystąpiły tylko raz, oraz informacje o domku, jakie już macie - ludzie nie lubią, kiedy pyta się ich parę razy o to samo - i ewentualne wątpliwości do rozwiania.

Edit: śliczna suka, ma trochę proporcje australian cattle doga.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']rozi napisze ci obszerne pw ale jutro[/QUOTE]
Nie dostałam od tamtej pory ani obszernego, ani nawet krótkiej informacji, że mogę sobie wyjechać na weekend, bo sprawa jest nieaktualna. Następnym razem powiem, że nie mogę pomóc, zamiast sobie życie komplikować niepotrzebnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...