Jump to content
Dogomania

Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny


LadyS

Recommended Posts

W schronisku w Bielsku - Białej w kojcu ze szczeniakami przebywa psiak w typie Yorka.
Nie lgnie do ludzi, siedzi sam w rogu klatki, smutny i wystraszony :(

[IMG]https://picasaweb.google.com/105894788788644437822/SchroniskoBielsko#5661990801311322226[/IMG][IMG]https://picasaweb.google.com/105894788788644437822/SchroniskoBielsko#5661990801311322226[/IMG][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-rgRbR9Kc91Q/TpNuoqGw0HI/AAAAAAAAEEI/fshSXiftWzY/s640/100_7954.jpg[/IMG]


Tel. do schroniska: 338141818

Link to comment
Share on other sites

a ja zaproszę Was do Puszka (chyba nikt jeszcze tego nie zrobił?)
yorkowaty na dłuższych łapkach w schronisku w Katowicach
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/215035-Ma%C5%82y-szczuplutki-Puszek-szuka-domu%21%21%21"][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-gx0Yp3CQk-g/TomgeMUhbbI/AAAAAAAAINU/bRKjqoA6pII/Puszek.jpg[/IMG][/URL]

[IMG]http://i56.tinypic.com/25rcaw1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']zapisuje. :)

moja mama wspominała o yorku, więc może jest jakiś yorkowaty dorosły do adopcji ?
pokazałabym jej. ;)[/QUOTE]

zapraszam Cię do naszego Puszka... może akurat się spodoba :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/215035-Ma%C5%82y-szczuplutki-Puszek-szuka-domu[/url]!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewes']zapraszam Cię do naszego Puszka... może akurat się spodoba :)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/215035-Ma%C5%82y-szczuplutki-Puszek-szuka-domu[/URL]!!![/QUOTE]




Mi bardzo się podoba, a jeszcze te agility to już cudownie.:loveu:

ale.. :( jeżeli już to musiałby być to piesek naprawdę yorkowaty (mój tata ma astme i od sierści ma duszności)
Ostatnio była sunia dorosła, rodowodowa do oddania ale ogłoszenie już nieaktualne.:( najlepiej jakby była sunia i tak jak mówię yorkowata :( z mazowieckiego


on jest cudowny :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Znajoma znajomej ma do oddania yorka.
Psiak 3 letni z rodowodem. Stosunek do kotow nieznany, do innch psow-dopytam. Samiec pelnojajeczny ( trzeba bedzie ciachnac).
Ze wstepnej rozmowy moge stwierdzic, ze popelniono mnostwo bledow zwiazanych z wychowaniem psa.
Pies nie zachowuje czystosci w domu, po powrocie ze spaceru potrafi nabrudzic.
Ciagle ucieka z domu. Mieszka w domu wolnostojacym, jest wypuszczany do ogrodu, podobno zabezpieczonego.
Ale wiem, ze np dzisiaj znowu nawial.
Wieksza czesc dnia psiak spedza bez swojej pani, ktora duzo pracuje i ma rozne dodatkowe zajecia.
Moze dlatego ma problemy z zachowaniem czystosci. Nie jestem pewna.
Z wywiadu wiem, ze ma aktualna ksiazeczke, szczepienia itd.
Od poczatku jest w jednym domu.
Stosunek do ludzi podobno prawidlowy, lubi sie bawic itd. Dzieci bardzo lubi i zna, w domu sa wnuki.
Okropnie szczeka na jednego czlonka rodziny, slyszalam przez telefon, ale wybitnie go nie lubi. Podobno dostal od niego kiedys lanie.
Wlascielka cala we lzach, nie byla do konca zdecydowana na oddanie psiaka, ale przekonalam ja ze on tez cierpi, ze w koncu z ktorejs ucieczki nie wroci itd..
Szukamy mega sprawdzonego domu, najlepiej w okolicach Warszawy. Nowi wlasciciele musza miec doswiadczenie i cierpliwosc. Nauka czystosci w wieku 3 lat chociazby.
Psa nie widzialam, zdjec nie mam i nie dostane. Pani nie umie ich przeslac.

Link to comment
Share on other sites

przede wszystkim pies powinien być poddany kastracji przed adopcją, co zapobiegnie dostaniu się go w niepowołane ręce. Moje doświadczenie z wieloma psami, które miały utrwalone brudzenie w domu (np. psy które zabrałam z hodowli), wskazuje na to,że samca trzeb wykstrować, by nie znaczył terenu (bo to brudzenie to jest właśnie to). KAstracja też ostudzi jego zapędy włączęgostwa. Gdybyś potrzebowała pomocy przy adopcji, wskazówek przy selekcji domu, służę pomocą. [quote name='Anna_33']Witam.
Znajoma znajomej ma do oddania yorka.
Psiak 3 letni z rodowodem. Stosunek do kotow nieznany, do innch psow-dopytam. Samiec pelnojajeczny ( trzeba bedzie ciachnac).
Ze wstepnej rozmowy moge stwierdzic, ze popelniono mnostwo bledow zwiazanych z wychowaniem psa.
Pies nie zachowuje czystosci w domu, po powrocie ze spaceru potrafi nabrudzic.
Ciagle ucieka z domu. Mieszka w domu wolnostojacym, jest wypuszczany do ogrodu, podobno zabezpieczonego.
Ale wiem, ze np dzisiaj znowu nawial.
Wieksza czesc dnia psiak spedza bez swojej pani, ktora duzo pracuje i ma rozne dodatkowe zajecia.
Moze dlatego ma problemy z zachowaniem czystosci. Nie jestem pewna.
Z wywiadu wiem, ze ma aktualna ksiazeczke, szczepienia itd.
Od poczatku jest w jednym domu.
Stosunek do ludzi podobno prawidlowy, lubi sie bawic itd. Dzieci bardzo lubi i zna, w domu sa wnuki.
Okropnie szczeka na jednego czlonka rodziny, slyszalam przez telefon, ale wybitnie go nie lubi. Podobno dostal od niego kiedys lanie.
Wlascielka cala we lzach, nie byla do konca zdecydowana na oddanie psiaka, ale przekonalam ja ze on tez cierpi, ze w koncu z ktorejs ucieczki nie wroci itd..
Szukamy mega sprawdzonego domu, najlepiej w okolicach Warszawy. Nowi wlasciciele musza miec doswiadczenie i cierpliwosc. Nauka czystosci w wieku 3 lat chociazby.
Psa nie widzialam, zdjec nie mam i nie dostane. Pani nie umie ich przeslac.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Usunelam kilka postow ze skrzynki, od razu jak napisalam. Nie wiem dlaczgeo nie dziala (( skonczyl mi sie abonament, a w zaden sposob nie umiem przedluzyc..nie wiem, nie widze przycisku "zamowienia"... wiadomosci mam ponad 900..bez przedluzenia lub usuniecia wiekszosci pewnie mi skrzynia nie zadziala (((

Mshume, ja bezwglednie potrzebuje pomocy)) wlasnie nie wiem jak bedzie z kastracja. Powiem tak, jesli nawet namowilabym wlascicielke do tego, to ona moze uznac, ze pies przestanie brudzic i jednak sprobuje go zostawic. Juz mnie pytala, czy kastracja wplynie na brudzenie- odpowiedzialam, ze na ucieczki do suczek tak, na brudzenie nie. A ja uwazam, ze nalezy mu znalezc inny dom. Pies jest wiekszosc czasu sam, przekopuje sie podobno pod ogrodzeniem, podobno pani zalozyla tam jakies dodatkowe siatki, ale i tak ucieka. Poza tym, nie wiem, czy zauwazylas, ze pies dostal juz raz lanie... Szczerze, to ta pani mi sie przyznala, ze jej syn go zbil. Ogolnie bicie zwierzat mnie mierzi, a juz nie wyobrazam sobie zbicia "czegos " tak malego. Moj 42 kilowy pies dostal klapsa ode mnie kilka razy w zyciu- jeszcze sie cieszyl, ze sie z nim bawie ;-)
Poza wlascicielka psem w domu nikt sie nie zajmuje, bo...nikt nie chce..

Ja nie wiem, skoro mi skrzynka nie dziala, to moze gg 784135.??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Usunelam kilka postow ze skrzynki, od razu jak napisalam. Nie wiem dlaczgeo nie dziala (( skonczyl mi sie abonament, a w zaden sposob nie umiem przedluzyc..nie wiem, nie widze przycisku "zamowienia"... wiadomosci mam ponad 900..bez przedluzenia lub usuniecia wiekszosci pewnie mi skrzynia nie zadziala (((

Mshume, ja bezwglednie potrzebuje pomocy)) wlasnie nie wiem jak bedzie z kastracja. Powiem tak, jesli nawet namowilabym wlascicielke do tego, to ona moze uznac, ze pies przestanie brudzic i jednak sprobuje go zostawic. Juz mnie pytala, czy kastracja wplynie na brudzenie- odpowiedzialam, ze na ucieczki do suczek tak, na brudzenie nie. A ja uwazam, ze nalezy mu znalezc inny dom. Pies jest wiekszosc czasu sam, przekopuje sie podobno pod ogrodzeniem, podobno pani zalozyla tam jakies dodatkowe siatki, ale i tak ucieka. Poza tym, nie wiem, czy zauwazylas, ze pies dostal juz raz lanie... Szczerze, to ta pani mi sie przyznala, ze jej syn go zbil. Ogolnie bicie zwierzat mnie mierzi, a juz nie wyobrazam sobie zbicia "czegos " tak malego. Moj 42 kilowy pies dostal klapsa ode mnie kilka razy w zyciu- jeszcze sie cieszyl, ze sie z nim bawie ;-)
Poza wlascicielka psem w domu nikt sie nie zajmuje, bo...nikt nie chce..

Ja nie wiem, skoro mi skrzynka nie dziala, to moze gg 784135.??[/QUOTE]
jezeli mozecie ,odbierzcie tego biedaka od tych ludzi ,bo moze stac sie nieszczescie.

Link to comment
Share on other sites

Aleksandra, ty szukasz yorka chyba od marca, wtedy chciałaś yorczkę, która wylądawała u mnie na DT, bo się wycofałaś. To najlepiej byloby go zabrac na DT a potem szybko ciachnąć. Jak szukasz rady, to śmiało pisz do mnie na pw. A może skrzynkę na dogo masz zapchaną?[quote name='Anna_33']Usunelam kilka postow ze skrzynki, od razu jak napisalam. Nie wiem dlaczgeo nie dziala (( skonczyl mi sie abonament, a w zaden sposob nie umiem przedluzyc..nie wiem, nie widze przycisku "zamowienia"... wiadomosci mam ponad 900..bez przedluzenia lub usuniecia wiekszosci pewnie mi skrzynia nie zadziala (((

Mshume, ja bezwglednie potrzebuje pomocy)) wlasnie nie wiem jak bedzie z kastracja. Powiem tak, jesli nawet namowilabym wlascicielke do tego, to ona moze uznac, ze pies przestanie brudzic i jednak sprobuje go zostawic. Juz mnie pytala, czy kastracja wplynie na brudzenie- odpowiedzialam, ze na ucieczki do suczek tak, na brudzenie nie. A ja uwazam, ze nalezy mu znalezc inny dom. Pies jest wiekszosc czasu sam, przekopuje sie podobno pod ogrodzeniem, podobno pani zalozyla tam jakies dodatkowe siatki, ale i tak ucieka. Poza tym, nie wiem, czy zauwazylas, ze pies dostal juz raz lanie... Szczerze, to ta pani mi sie przyznala, ze jej syn go zbil. Ogolnie bicie zwierzat mnie mierzi, a juz nie wyobrazam sobie zbicia "czegos " tak malego. Moj 42 kilowy pies dostal klapsa ode mnie kilka razy w zyciu- jeszcze sie cieszyl, ze sie z nim bawie ;-)
Poza wlascicielka psem w domu nikt sie nie zajmuje, bo...nikt nie chce..

Ja nie wiem, skoro mi skrzynka nie dziala, to moze gg 784135.??[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...