Jump to content
Dogomania

Kończyna ['] - 5.08.1995 - 28.08.2006 18.20, a mi znowu pękło serce..


Folen

Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiem, i zawsze bym chciała żeby odchodziły tu gdzie się urodziły, gdzie było całe ich życie, a nie w przerażeniu, że jadą w nieznane, a człowiek, któremu ufały jak zawsze zdradził..

Ale jak patrzę na zdjęcie, to serce mi staje z rozpaczy.. :-(

Napiszę tu coś, czego nie powiedziałam nikomu.. we wtorek przyszła się pożegnać, może podziękować.. nie wiem.. ale w pustej oborze usłyszałam ciche muczenie, które rozpoznałabym na koncu świata... :-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

Folen ....ja sie poprostu poryczałam czytając Twoje ostatnie posty ... patrzą na mnie dziwnie w pracy...ale tyle milosci Waszej do krowy..mnie powalil .. boze sa jeszcze ludzie traktujacy kazde zwierzaki z wielką milością ... to jest budujące ...jak jade na Mazury na dzialke i widze jak traktują gospodarze zwierzaki ...:angryy: , biedne krowy bez picia , na slońcu przy tepm. 40 stopni , jak one patrzyły na wiadro , ktore nioslam dla psow - nie mialam sumienia odmowić im picia.. , jak w malutkiej oborze lezal cielaczek pokryty tysiącem much..:angryy: , jaki był szczęsliwy jak troche postalam i poodganialam je przynajmniej od oczu...:placz: ... Twoja krowka zaznala tyle milosci i na pewno za to jest Ci bardzo wdziędzna

Link to comment
Share on other sites

Dziś już mija 2 tyg odkąd Ciebie nie ma..
I chciałoby się powiedzieć - jak mam wymazać ból z serca, kiedy wiem, że nigdy już nie wrócisz? Powiedz dlaczego ja jestem tu, a Ty tam..
Dałaś do zrozumienia, że już jest dobrze, już Cię nie boli, znowu jesteś szczęśliwa, możesz chodzić i jeść to, co uwielbiałaś najbardziej..Twoje miejsce chyba na zawsze pozostanie puste, bo nikt nie ma tyle sił.. Wciąż widzę Cię pod Twoją gruszką i boli jak cholera ten bezsens każdego umierania przez chorobę, przez błąd, przez głupotę i niemoc innego rozwiązania..

Kocham Cię Kończynko, rybko Ty moja, i każdą, która odeszła jak szaleniec i zawsze będę o Was pamiętać.. ['][']..

Dziękuję Haniu, Moniu..
Ta miłość.. dla niektórych pewnie dziwna i niezrozumiała, bo jak można kochać krowę, która ma być "narzędziem produkcyjnym"? A one są takie niesamowite, też chcą kochać, być przytulane, czują ból, strach, wiedzą kiedy coś jest nie tak, rozpoznają swoje imię, swojego człowieka.. Pewnie mało kto wie, że krówki uwielbiają się bawić, wystarczy dać im piłkę czy zwykłą reklamówkę.. uwielbiają głaskanie, przytulanie.. jak odmówić tym wielkim, błękitnym oczom proszącym o choć chwilę głasków albo cielaczkowi, który całym ciałem mówi - przytul mnie, tylko o to proszę.. Nikt tego nie dostrzega.. a dla mnie, dla nas, krowa to nie tylko narzędzie, to jak pies, członek rodziny, zespół, który tworzymy razem, przyjaciel, miłość życia..

Link to comment
Share on other sites

Pięknie to napisałaś, ja płaczę... nie ukrywam tego.
[*]
Teraz doceniam zwierzęta, a najbardziej cenię takich ludzi jak Ty i Twoja Rodzina, naprawdę podziwiam, wyobrażasz sobie, ile krów zazdrościTAKIEJ śmierci Kończynie?????
Chyba każda krowa, wolałaby zginąć TAK a nie, skączyć w hamburgerze, w mc'donaldsie...
trzymaj się!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Folen']

Ta miłość.. dla niektórych pewnie dziwna i niezrozumiała...[/quote]

Ta miłość to uczucie, przyjaźń, rodzina.Coś czego się nie traktuje bezosobowo.Miłość, która daje,która jest bezinteresowna.Miłość, która kocha pomimo wszystko, która kocha za nic....
Ta miłość, w każdej rodzinie inne ma imię.Ale jest taka sama.A serce i dusza po rozstaniu z Miłością boli tak że chce się biec za nią, złapać i trwac w jej ramionach..............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Folen']

Dziękuję Haniu, Moniu..
Ta miłość.. dla niektórych pewnie dziwna i niezrozumiała, bo jak można kochać krowę, która ma być "narzędziem produkcyjnym"? A one są takie niesamowite, też chcą kochać, być przytulane, czują ból, strach, wiedzą kiedy coś jest nie tak, rozpoznają swoje imię, swojego człowieka.. Pewnie mało kto wie, że krówki uwielbiają się bawić, wystarczy dać im piłkę czy zwykłą reklamówkę.. uwielbiają głaskanie, przytulanie.. jak odmówić tym wielkim, błękitnym oczom proszącym o choć chwilę głasków albo cielaczkowi, który całym ciałem mówi - przytul mnie, tylko o to proszę.. Nikt tego nie dostrzega.. a dla mnie, dla nas, krowa to nie tylko narzędzie, to jak pies, członek rodziny, zespół, który tworzymy razem, przyjaciel, miłość życia..[/QUOTE]

To jedne z najpiekniejszych słów jakie tu przeczytałam....
Jesteś wielka !!!!

Link to comment
Share on other sites

Też dopiero co przeczytałam, ale łzy płyną strumieniem. Mieszkam na wsi i wiem jak wygląda życie krowy. Kiedy jest chora owczem gospodarze wzywają weta za wetem, ale nie dlatego, że ją kochają, ale dlatego, że jest dużo warta :mad: . Ja kiedy tylko mam okazję być w jakiejś oborze to od razu muszę wygłaskać wszystkie krowy, dać się oblizać cielakom. Cieszę się, że tutaj na forum mogę spotkać ludzi, dla których krowa znaczy coś więcej niż kotlet.

Link to comment
Share on other sites

:-(

I co mam zrobić kiedy myślę, że wyjdę na dwór, a Ty tam będziesz?
Ktoś tu kiedyś miał podpis - Chora na przewlekły dotyk psa, ja choruję nie tylko na dotyk psa, a Twojego brakuje najbardziej.. :-(
Ciągle sobie powtarzam, że tak było najlepiej, ale chyba nie potrafię uwierzyć we własne słowa..

Link to comment
Share on other sites

[B][I]tak mi przykro:cry: :cry: :cry: Kończynka byla cudowna... .:( dla niej[/I][/B] [I][B]..:[/B][/I]
[CENTER][SIZE=6][B]
[*][/B][/SIZE]
[B][SIZE=3][I]śpij spokojnie[/I][/SIZE][/B][/CENTER]
[LEFT][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/5413/dsc00049tk8.jpg[/IMG][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Czekam tu na Ciebie
bo nic innego nie mogę zrobić
Nic nie mogę zrobić
Czy widzisz łzy spływające z mojej twarzy?
Czy czujesz mój ból?
Czy słyszysz jak krzyczę?
Czekam tu na Ciebie
bo nic innego nie mogę zrobić
Nic nie mogę zrobić...

Reamon - Waiting there for You..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...