Jump to content
Dogomania

Plaskato - Kudłata Zgraja czyli Toffi, Zuzia i Kava :-)))


Agucha

Recommended Posts

[quote name='Agucha']
Fryzurki co chwilę się zmieniają. Mamcia szaleje, a co! :lol:

Kava to taki chłystek. Jest strasznie mała i szczuplutka... Nie waży więcej jak 3kg... A zawsze marzyłam o wielkim kocie :([/QUOTE]

Fajnie jak ktoś umie i ma wenę twórczą :p - a Kawusia na zdjęciu wygląda na większą :roll:( nie każdy może mieć 11kg z nawiązką ;)) ,ale nic to i tak jest fajna :loveu:....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 865
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='haliza']a Kawusia na zdjęciu wygląda na większą :roll:( nie każdy może mieć 11kg z nawiązką ;)) ,ale nic to i tak jest fajna :loveu:....[/QUOTE]
Pewno, że jest! Fajny kizior z niej - nadrabia charakterem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

tutaj to dopiero cuda się dzieją,co nowe zdjęcia to nowe fryzy:)mamcia szaleje
w bolidzie Toffi jak szczeniorek,
Zuzia ehhh,prześliczna Rybniczanka,cały czas sie wstydzę z moje miasto:(
Kava śliczna kocia,coraz bardziej podobają mi się koty:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 1 month later...

[quote name='jambi']strasznie dawno mnie nie było, ale jak widzę Was również, jak żyjecie?[/QUOTE]

O kurcze, a tośmy się zawiesili w czasoprzestrzeni gdzieś... :oops:
Śjakoś zapomniało mi się o galerii... ogólnie o dogo...

Żyjemy, żyjemy. Ze śniegu się odgrzebujemy, domu szukamy dla przychlasta Czabiego, bo się zasiedział... - [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236367-2-zag%C5%82odzon******-na-CITO-potrzebuj%C4%85-dobrych-dom%C3%B3w[/url]

pozdrawiamy wszystkich co to o nas nie zapomnieli :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 11 months later...

Odgruzowałam wątek... niestety nie mam dobrych wieści... Zuza odchodzi pomaleńku... :( :( :(

Pozdrawiamy wszystkich zaglądających!

To Zuzia poprzedniej wiosny:
[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1958512_724363917598116_1578712821_n.jpg[/IMG]


... a to tegorocznej :(
[img]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1939888_698293806860135_1802765395_n.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Grubo ponad 15... Celujemy, że ok. 16-17...
Ciężki okres i decyzje przed nami... Trzymajcie za Nas wszystkich kciuki, bo nie tylko Zuzia się posypała :([/QUOTE]

Ufff... Bo z pierwszej strony wyliczyłam sobie że ma 11 lat i na samą myśl że shih tak szybko odchodzą
miałam baseny w oczach...

Piękny wiek... Trzymam kciuki... Wiem jak ciężko pożegnać przyjaciela... Eh...
Oni żyją zdecydowanie za krótko a odejściem łamią Nam serce na milion kawałków... :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Ufff... Bo z pierwszej strony wyliczyłam sobie że ma 11 lat i na samą myśl że shih tak szybko odchodzą
miałam baseny w oczach...

Piękny wiek... Trzymam kciuki... Wiem jak ciężko pożegnać przyjaciela... Eh...
Oni żyją zdecydowanie za krótko a odejściem łamią Nam serce na milion kawałków... :-([/QUOTE]
Tak początkowo zakładaliśmy, ale okazało się że ma znacznie więcej :(

[quote name='docha']Zuza, a ja mam ciebie przed oczami w tym pampersie. siedzę i ryczę.[/QUOTE]
Zuzia zaczęła u mnie życie w pampersie... od kilku dni znów musi je nosić...
Najgorsze jest to, że musimy podjąć decyzję, której ja nie jestem w stanie podjąć... :(

Link to comment
Share on other sites

nerki jej siadają? dobrze wiesz, że trzeba wziąć pod uwagę dobro zwierzęcia a nie nasze samopoczucie. podjąć decyzję zawsze jest trudno. końca. wyczujesz ten moment. tylko bądź przy niej do końca. tak się smucę. Zuzia jest na tu na dogo jedną z moich ulubionych psiaków. jestem z wami myślą. Życie Zuzi u was to zapewne najlepszy etap jej życia.

Link to comment
Share on other sites

Mam takie pytanie... czy na dogomanii istnieje możliwość zrobienia bazarku na swojego psa?
Okazało się, że dla Zuzi jest nadzieja... ale koszt operacji to 500zł... Koszt diagnostyki i leków w ostatnich 3 dniach przekroczył 300zł... Jestem w takim dołku finansowym, że nie udźwignę a kredytu mi już nikt nie da... w dodatku ostatkiem sił staram się utrzymać mój psi salonik... Ile jeszcze? :placz: :placz:

Muszę coś wymyślić... bo nigdy więcej nie będę mogła spojrzeć w lustro, gdy się teraz poddam ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Mam takie pytanie... czy na dogomanii istnieje możliwość zrobienia bazarku na swojego psa?
Okazało się, że dla Zuzi jest nadzieja... ale koszt operacji to 500zł... Koszt diagnostyki i leków w ostatnich 3 dniach przekroczył 300zł... Jestem w takim dołku finansowym, że nie udźwignę a kredytu mi już nikt nie da... w dodatku ostatkiem sił staram się utrzymać mój psi salonik... Ile jeszcze? :placz: :placz:

Muszę coś wymyślić... bo nigdy więcej nie będę mogła spojrzeć w lustro, gdy się teraz poddam ...[/QUOTE]

Niestety nie można... możesz założyć wątek Zuzi w dziale "Mają dom ale potrzebują pomocy" i tam można zbierać
pieniążki na psy które mają dom ale tylko na zasadzie, że ktoś wpłaci dobrowolnie... A bazarki można tylko robić na bezdomne
zwierzęta, ale poczytaj jeszcze, może coś zmieniło się w regulaminie a ja nie jestem na czasie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lex33']Zdjęcia psiaków są przeurocze, widać, że są szczęśliwe i zadbane.
Pogratulować[/QUOTE]

Dziękujemy :)
Zapraszamy częściej, mam nadzieję że zagościmy teraz już na stałe...i wszystko dobrze się skończy z Zuzanką... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Mam takie pytanie... czy na dogomanii istnieje możliwość zrobienia bazarku na swojego psa?
Okazało się, że dla Zuzi jest nadzieja... ale koszt operacji to 500zł... Koszt diagnostyki i leków w ostatnich 3 dniach przekroczył 300zł... Jestem w takim dołku finansowym, że nie udźwignę a kredytu mi już nikt nie da... w dodatku ostatkiem sił staram się utrzymać mój psi salonik... Ile jeszcze? :placz: :placz:

Muszę coś wymyślić... bo nigdy więcej nie będę mogła spojrzeć w lustro, gdy się teraz poddam ...[/QUOTE]
Agucha,załóż jak najszybciej wątek Zuzi i będziemy jakoś działać aby uzbierać pieniążki,jeżeli jest szansa na to aby Zuzia jeszcze pożyła.Co to ma być za operacja i kiedy będzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...