Jump to content
Dogomania

Plaskato - Kudłata Zgraja czyli Toffi, Zuzia i Kava :-)))


Agucha

Recommended Posts

  • Replies 865
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lili8522']Toffi jest cudowna :loveu:

Kurcze żałuje że ja nie potrafię zrobić takiego ślicznego okrągłego
pysia mojej shih :-( Eh....

Głaski dla całej gromadki czworonogów :loveu:[/QUOTE]
Ogony bardzo dziękują za głaski - tego nigdy dość :)

Sama obcinasz Liluchnę?

[quote name='ania z poznania']Ale Zuza też niby na DT miała być z tego co pamiętam :razz:?[/QUOTE]
Oj tam, oj tam :siara:

[quote name='docha']co Aniu, nie pamiętasz swojej chęci sprawdzenia nr czipa i oburzenia Aguchy? :)

wszystko to pamiętam :)[/QUOTE]
Dorociu, za sprawdzeniem czipa byłam - i został on sprawdzony w niemieckiej bazie - ale nie chciałam zgłaszać Zuzy jako psa znalezionego.
Nikt nie zgłaszał jej zaginięcia, a nawet gdyby się nagle odnalazł właściciel - w Niemczech by już psa nie odzyskał. Wystarczyły zdjęcia w dniu znalezienia Zuzki.

Ja mam podobne zdanie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Ale ja wcale nie krytykuję, sama taką "czasowiczkę" mam :)- z Gdyni, parówka, wywalona przez okno z drugiego piętra podczas awantury rodzinnej.[/QUOTE]
A ja się, broń Boże nie obruszam :))
Paróweczka twoja jest gdzieś na dogo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Tak Kochana, sama ją ciacham zawsze mam z pycholem problem :placz:
Nie potrafie :-([/QUOTE]
A co Ty chcesz od swojej okrągłej główki? :)

[IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1043/dsc09251aa.jpg[/IMG]

[quote name='docha']...a pamiętasz jak pisałam Ci pw, abyś się nie przejmowała, że wszystko się ułoży;) już wtedy czułam, że ona się zadomowi u Was. Wtedy miałaś oprócz Toffiny kudłatego misia. właśnie co z tym kudłaczem?[/QUOTE]
Pamiętam, pamiętam dobry Duszku :)
Wtedy był u nas jeszcze Pinuś, który zamieszkał w Bydgoszczy u dogomaniaczki - Magdaleny ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Taaaak! Jak nas nie pogonisz to się pokażemy ;)

[IMG]http://i39.tinypic.com/21kyuiq.jpg[/IMG][/QUOTE]
:loveu: Taka kruszynka z wielkimi oczami!
Jak można było zrobić jej coś takiego :(

Ile waży?

[quote name='docha']no prawdziwy Karuś, śliczne oczka ma jak sarenka.[/QUOTE]
Kim jest Karuś? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Jak można było zrobić jej coś takiego :-(

Ile waży?[/QUOTE]Facet gonił z nożem po domu żonę, ona się zabarykadowała w łazience, ale nie wzięła Tiny ze szczeniakami (!), no to z posłaniem wywalił je przez okno :angryy::shake:. Wtedy sąsiedzi zorientowali się, że się dzieje i zadzwonili po policję. Jak przyjechali to zaatakował ich.

Agucha, 5kg :oops:.... do sterylki było 4, ale po tak przytyła, ciężko ją upilnować, bo toyka musi mieć cały czas dostęp do miski, chodzi co chwilę po dwie chrupki :roll:, zresztą Tinka nie je tak dużo, taki typ :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Facet gonił z nożem po domu żonę, ona się zabarykadowała w łazience, ale nie wzięła Tiny ze szczeniakami (!), no to z posłaniem wywalił je przez okno :angryy::shake:. Wtedy sąsiedzi zorientowali się, że się dzieje i zadzwonili po policję. Jak przyjechali to zaatakował ich.

Agucha, 5kg :oops:.... do sterylki było 4, ale po tak przytyła, ciężko ją upilnować, bo toyka musi mieć cały czas dostęp do miski, chodzi co chwilę po dwie chrupki :roll:, zresztą Tinka nie je tak dużo, taki typ :cool3:[/QUOTE]
:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Nic im się nie stało? Co z jej maleńtaskami???

Ps. Toć to malizna niemożebna :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Szczeniaki nie przeżyły :-(, a Tinę uratowała warstwa tłuszczyku. Miała stłuczoną miednicę, ale nic więcej.

Malutka jest, niziutka, taki upasiony pinczerek :)[/QUOTE]
Boże, jak to dobrze że chociaż ona nie ucierpiała :(

Jest boska! Ma nieziemsko czekoladowe oczy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Tylko psychika jej ucierpiała, [B]nienawidzi [/B]facetów 50+! Nie przeszkadzają jej małolaty w kapturach, chłopcy, nawet biegający, ale tacy po 50-tce, to najwięksi wrogowie.[/QUOTE]
Nie dziwi nic... z takim bagażem doświadczeń?

Lepiej trafić nie mogła. Los jej wynagrodził :loveu:

[quote name='docha'];) Karuś to suczka mojej przyjaciółki z lat młodzieńczych, czyli o cho cho czasu temu.

Ależ historia z tym facetem, ehhh............[/QUOTE]
Karuś to suczka? :lol:

Historia nie do uwierzenia!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Nie dziwi nic... z takim bagażem doświadczeń?

Lepiej trafić nie mogła. Los jej wynagrodził :loveu:
[/QUOTE]

Dziękuję :), staram się jak mogę. Widać, że właścicielka ją kochała, bardzo lubi panie po 50-tce, przez jakiś miesiąc oglądała się za takimi. Dziewczyny w schronie miały ją w biurze, odpierały "ataki" rodzinki chcącej ją zabrać i na gwałt szukały DT/DS, ja jak tylko ją zobaczyłam to wiedziałam, że nie oddam, ale dla Tz-ta była wersja o DT ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania'] (...)ja jak tylko ją zobaczyłam to wiedziałam, że nie oddam, ale dla Tz-ta była wersja o DT ;).[/QUOTE]
A no toż to oczywista oczywistość :lol: ;)

Coś Wam pokażę...

[video=youtube;BJTHyTRMA2M]http://www.youtube.com/watch?v=BJTHyTRMA2M&feature=youtu.be[/video]

Link to comment
Share on other sites

Wiecie, tak sobie pomyślę, powinnyśmy założyć taki wątek- poradnik, jak "przerobić" Tz-ta, zebrać wszystkie triki, wałki, podstępy :diabloti:. Co Wy na to?

[QUOTE]co Aniu, nie pamiętasz swojej chęci sprawdzenia nr czipa i oburzenia Aguchy? :smile: nawet kontaktowałaś się z bazą.[/QUOTE]Docha, patrz j.w., przecież my byłyśmy z Aguchą na gorącej linii pw i ustalałyśmy jak "sprawdzać" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Łlłłłłłłłłło matko nie wstawiaj tego zdjęcia nigdzie bo się wstydzę że ona taka łysa :oops:
Hahha

A tak serio to moje 'strzyżenie' to mi się wcale nie podoba....
Twoja Tofi ma śliczną główkę :loveu: I co najważniejsze nie ma włosów w oczach...
a moja wiecznie ma.... Bo gumki są beeee....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...